iskustva s lowryderom(******.org)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Igrow-Soil Cannativa

Aktivan Član
13.12.2008
130
3
18
33
ima li tko da je narucio ovu sortu od njih,jesu dobri il da radje direkt preko joint doctora?
zelim kanabisu napravit promet(kupujmo domace,a i lakse mi je)
al samo nezelim da me zajebu pa da mi izraste nonryder...
ako netko ima iskustva,molim da daju svoje misljenje,peace:bis:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
ne misliš da su oni s razlogom cenzurirani na forumu? ha? nije ti logično da onda nemožeš njih spominjati tu?
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
ja ti poslujem s njima vec duze vrijeme,svakih malo imam neke narudzbe,a sto se tice lowridera..evo bas sam ja uzeo zadnji put,od njih 5 feminiziranih JDoctor LR#2,i nekaj nije u redu s njima ,morao sam prebaciti na 12/12 i jos cekam da procvjetaju.Ali ne mogu okriviti njih...nasao sam da i drugi imaju istih problema.Ono...da je do proizvodjaca.

iskreno ,bolje naruci izvana,vjerovatno ce ti biti bolje...
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
Nesto nije u redu sa lowryderima u zadnje vrijeme ... ima jako puno ljudi kojima su "ryderi sve samo ne low...i nemislim samo na balkan vec i šire.
A sto se tice spomenutih gore ...osobno ih znam i dosad nisam imao nikakvih problema sa sjemenom , ali doduše nisam ni uzimao auto sorte.
A i znam da su imali ogroman crop Rydera pa mozda sada imaju i svoje sjeme ...
U svakom slucaju pricajte s njima osobno i pitajte sta vas zanima... e-mail je svima dostupan .
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
mi imamo lošeg iskustva sa njima
dešavale su se čudne koincidencije nekih padova i naručivanja od njih

kada prodaju u sloveniji to je legalno
kada prodaju u hrvackoj to je ilegalno


vidim kušonja da ih dosta reklamiraš pa me interesuje kako je to e-mail dostupan svima ?

vidi se kakva im je genetika kad ljudima rastu LR#2 kao da je čista sativa blago reći domaćica
kažeš da se to dešava po svijetu jel ? misliš da se po svijetu ne vara preko neta ?
ko će da ih tuži za lošu genetiku ? tvoja priča nema smisla sem ako nisi u ljubavnom odnosu sa njima.
prestani da ih reklamiraš i braniš da to zaslužuju tako bi i bilo,kapish?


2 che
pa da li se stvarno šališ kada kažeš da oni nisu krivi što im je roba loša nego proizvodjač ?
da li su te sjemenke imale bar-code ?
zašto kod s.seeds nema nikad greške ? ali nikad .

kakav kontrast naivnosti i namazanosti
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
nije bitna reklama samo mi pomozite da narucim sjeme ljudi treba mi hitno,
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
pa snadji se kao što je svako morao da se snadje :eek:hno:
sjedi u bus i idi u sloveniju kupi u prodavnici
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
pa evo snalazim se,neznam drugi nacin,otisao bi u slo al gdje da ih trazim,plivam kroz mutnu vodu
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
znači ukucaš gore www.google.com
onda na Preferences i izabereš jezik slovenian
ukucaš u pretragu grow shop i sve ti je tu
e da imaš desno jedno dugme malo veće od drugih
ima dugačku strelici sa malom krivinom u lijevo na kraju
nekome i piše na dugmetu enter
i to pritisni zaboravih ti reć
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
balcan_smoke je napisao(la):
2 che
pa da li se stvarno šališ kada kažeš da oni nisu krivi što im je roba loša nego proizvodjač ?
da li su te sjemenke imale bar-code ?
zašto kod s.seeds nema nikad greške ? ali nikad .

kakav kontrast naivnosti i namazanosti



roba koju ja dobijem od njih je do sad bila u vise navrata LR2,lemon skunk,WW,u vise navrata gnojiva,kompletni setovi...itd.,kao sto cu ih nazvati sljedeci tjedan i naruciti ponovno ''doslovno'' HRPU toga.Ja sa svoje strane nemam nista za reci losega o njima jer ja svoje dobijem na RUKE,kad prolaze kroz RH.Ako vi imate neke nerijesene poslove s njima to je u potpunosti vasa stvar.Jer nije sve kako kaze bilo tko od vas i postoji i druga strana price.koja je ...zivo me briga,meni je dobro i ovak...

A sto se sjemena tice,ne znam,dobio sam sjemenke zapakirane u originalno pakiranje od JD i kutijici,imala je i barcode.A dogodila mi se ista situacija i kad sam kupio prosli LR u sloveniji da je zadnja sjemenka od 10 od kojih je 8 bilo zenskih,da je ta zadnja isto stagnirala i da sam ju prebacio u sumu gdje je i danas jer ne napreduje nikako.

Zao bi mi bilo da fusaju ali trenutacno nemam nista protiv njih....ali sa LowR netko gadno zabusava !!!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
jer ja svoje dobijem na RUKE
Netrebaš da se hvališ:icon_lol: :vb_kez:!
Ja ipak nekako mislim da je do proizvođača,jer nevirujen da je nekome u interesu da nešto kemija i da stvara lošu reputaciju.
Šta san do sada uzeja sve je funkcioniralo,bila je reklamacija na lampu ali je sređeno.
Za određene probleme ne želin ulaziti u nečiju poslovnu politiku.
Eto,bila tema otvorena pa reko zašto da ne ubijem dosadu:sun2:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
Che* je napisao(la):
Zao bi mi bilo da fusaju ali trenutacno nemam nista protiv njih....ali sa LowR netko gadno zabusava !!!

:rofl: važno je da nisu oni :icon_lol: lijepo me nasmija
tako sam i ja rekao onom preprodavcu na pijaci da mi je neki seljak uvalio pokvaren luk

nemamo mi nikakve poslove sa njima niti smo imali sem reklamu
ono što oni rade na teritoriji hr je ilegalno a mi nemamo nikakve veze sa ilegalom
kažem ti da je bilo nekih koincidencija nikako naivnih
nama su ipak važniji vaši zivoti nego neka smiješna cifra za reklamu

ti che uživaj i dobijaj sve na ruke(samo nemoj lisice)
sledeći put ima da te časte što ih braniš :rofl:

isto tako budi ljubazan da ih više nikada ne spomeneš na ovom forumu ni u kakvom kontekstu
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
znam da nema besplatne reklame, stoga necu ,ne brini :)

a ja cu i dalje po svom...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
vidiš,nema tih para za koje oni mogu dobiti reklamu kod nas,nisi shvatio baš :icon_arrow:
ti samo po svom,dobro ti ide i niko ti se ne miješa tu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.