Iskustva sa aerodroma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
10.01.2015
175
107
43
!!! Poneses semenke umesto vutre.. Pa ih zasadis kad dodjes kuci. A ako si bas zapeo da prenosis onda progutaj. Barem ti mirna glava.
Guzicu mogu da ti pregledaju ako se nesto isparanoises pa te provale.
To su jedine dve opcije koje su sto posto sigurne, ili nosis seme, ili gutas.
 
Poslednja izmena:
29.11.2008
5
4
3
42
Dobro genijalci... Tačno sam znao da će sad krenuti uputstva kako treba da kupim semenke, opremu, da prelistam malo forum i krenem da gajim... Bravo! :thumb: Sad ste mi vi otkrili toplu vodu. Nisam znao da može da se gaji i da je bolje pušiti svoje i ne cimati se na granici oko par grama. Najlepše bi stvarno bilo da svi mi sedimo kući okruženi svojim biljkama, napušavamo se i lepo razmenjujemo iskustva na netu. Ali ja to ustvari ne volim. Više volim da se cimam sa dilerima, pandurima, carinicima i tako tom ekipom...

Šalu na stranu, kako je ovo forum posvećen gandži, a a ne samo njenom uzgajanju, ja sam postavio pitanje koje se ne tiče uzgoja i stoga hvala onima koji su se držali teme i pokušali da mi pomognu. Ne interesuje me dakle ni šit, ni semenje, nego iskustva onih koji su prenosili male količine granja na aerodromima u zadnjih 15ak godina. Eto toliko. Hvala.:)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa budi maštovit. Ne kužim poantu ovdje pisati gdje sakriti nešto i kako prenjeti. Napisati ovdje gdje i kako...sakrio si kiflu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Ne kužim poantu ovdje pisati gdje sakriti nešto i kako prenjeti.
ista prica kao pokazati kako izgleda stelath paket kad se porucuje seme. ako ovde sve ofiramo, ofiramo i pred onima koji bas to ne treba da znaju ;) mozda bolje da probate doci do ideje kucajuci u googletu: how to transfer the marijuana across the holland border by plane, nesto mora isplivati, ideje se razvijaju desetinama godina u nazad ;)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and Avantura

vox

09.03.2005
113
105
28
45
www.facebook.com
Gledam http://www.rollitup.org/t/getting-weed-over-the-border.343631/ jedan od mogućih odgovora i ispada da je rizik aerodroma toliki da su se ljudi posvetili slanju poštom jer su airmail provere manje nego ljudi. Doduše tu postoji problem sa našim zlim poštarima i carinicima, preporučuju neku vrstu rođendanskih čestitki koje su najmanje sumljive. I to je sve što ću reći o ovoj kontraverznoj temi, koja je .... možda i ne toliko u skladu sa dosta oštrim pravilnikom koji za cilj ima opstanak foruma. Za ovakve stvari valjda postoje TOR i undernet ...
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Galax.
29.11.2008
5
4
3
42
Ok. 'Ajde da zavrsimo sa ovim. :) @ZelenaGroznica : Dakle, nije tacno da je forum posvecen samo uzgoju vutre. Jedan podforum je posvecen iskljucivo tome. I to nije jedini podforum na ovom forumu. Vrati se na pocetnu stranu pa proveri, ako mi ne verujes na rec.

Naravno, da me ne interesuju saveti kako da strpam malu kesicu u svoju guzicu ili nesto slicno. :D Interesovala su me samo iskustva ljudi koji su bili na aerodromima u skorije vreme. To i nista vise.

Gugl sam vec konsultovao, ali me je interesovalo iskustvo iz prve ruke, ako neko ima. Hvala svima u svakom slucaju. Cenim da svi imate najbolje namere, ali u sustini svaka prica koja se ne tice "iskustava sa aerodroma" u ovoj temi je offtopic. Right?
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Druze ja sam bio pre 10 meseci za Norvesku... poneo sam 10g vuje,spakovao je u kesicu i u termos sa kafom zabio... i sve to u torbi od 20 kg koja nije isla samnom vec sa prtljagom.... eto kad vec ti ne radi masta,da ti odgovorim iz prve ruke... mada ovo je glupo sto sam napisao jer ima kurijaka na forumu i gledaju sta pisemo i kako se sta radi(tako da ostala ekipa izbegava cistu info da ti da)... al eto info iz prve ruke... da ne bude offt... peace
 
10.01.2015
175
107
43
Vutra.org ne podrzava kupovanje vutre na ulici od dilera, niti svercovanje iz drugih zemalja, vec uzgajanje vutre za sopstvenu upotrebu i lecenje! Zato sto je vutra.org skup finih ljudi koji gaje sami za sebe i nemaju apsolutno nikakve veze sa crnim trzistem, dilerima, i svercovanjem! Sa time se slazu oni koji vode ovaj forum a i ostali bitni clanovi na ovom forumu, kao i ja. Kao sto vidis niko ti nije dirao temu, i ovde ima ljudi koji se ne pridrzavaju toga 100% Ali samo da ti kazem da tema nije u sustini foruma, posto si ti rekao da jeste! Bez obzira koliko podforuma ima za uzgajanje.. Nemas predstavu kakvu sam ja promenu doziveo dolaskom ovde.. nebo i zemlja. Sada ne bih rizikovao nista da mi pokvari mir koji imam uz biljke koje rastu i forum koji je prepun dobrih ljudi i informacija, novosti, zabave...
Eto to, i ne mozes da se bunis ako ti neko daje savet koji je za tvoje dobro, i koji je na kraju krajeva poenta foruma. Posle se ovde pojavljuju teme: Pao sam, uhvatili su me u kolima, pao sam dok sam isao kod dilera.... Nedaj boze nikom! I to kvari sliku foruma onome koji dodje na ovaj sajt..

Edit: I ja sam mogao tebi da dam crvenu ocenu, za koju imam pokrice, a ti nemas zato sto ne znas sta pricas.. No ipak pisem...
 
Poslednja izmena:
29.11.2008
5
4
3
42
Ok, ok... Moja greška. Nisam se precizno izrazio.
Samo me dakle interesuju skeneri kroz koje putnici prolaze i strip search. Da li je neko prolazio kroz to? Koliko često odvajaju ljude sa strane i šta im sve rade i sl.?

Koliko sam skontao, ti pretresi se rade manje-više nasumično i ne treba se zajebavati sa tim i to držati kod sebe.

Nemojte sad ovde nabrajati gde i kako ste sve sakrivali granje. Mašta mi radi dobro, imam iskustva sa tim, vukljao sam je preko raznih granica, a i stari dobri net je pun saveta. :)

Edit:
OFF
@ZelenaGroznica Dobro care, znam to sve... Ni ja ne podržavam dilere, šverc i sl. sranja... Neću izgraditi imperiju od prošvercovanih 5g marihuane, koja je btw legalna u zemlji iz koje ću da putujem. Moje je mišljenje da ovaj forum ima i drugih značajnih tema vezanih za vutru, a koje nisu vezane samo za gajenje, npr. aktivizam koji je možda još bitniji. No, to je sad već stvar kako ko od nas gleda na stvari. Ne moraš mi pričati o tome kako je lepo biti grower, poznat mi je taj osećaj.
Imao sam problem, postavio sam pitanje, ok, možda se nisam precizno izrazio, tu su moderatori, pa nek' brišu ako šta treba, no hard feelings. Aj da ne spamujemo više. Što se mene tiče može lock na temu, pa u đubre... :)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.