Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.358
258
Ja sam ove godine probao 10ak sorti fastbuds autosa i sve su bile ušećerene samo tako, naročito indoorke. Pineapple Express njihov mi je najbrže završio i skroz fin dim.

@monograf takođe možeš jednostavno pomeriti žicu za par mm na stabljici kad se krene usecati. Iako, mora se baš jako useći da krene smetati. Meni se samo jednom desilo a često ih potpuno umotam žicom kao bonsai.
 

Misko21

Aktivan Član
21.06.2020
371
775
93
35
Big Bud Sensi seeds ,
BRUCE BANNER 3 ORIGINAL SENSIBLE,
GLOOKIES Barney farms,
LEMON SHINING SILVER HAZE ROYAL QUEEN SEEDS
Moze savet sta je za mene ,trazim high yield,tvrdi i veliki hedovi ,da je dobra za pusiti preko dana u društvu bez spavanja i stondiranja
Imao sam losih iskustva sa nekim slabim sortama,mali prinosi,prozračni uski hedovi ne ponovilo se .. katastrofa kada se osuši nista ne ostane.
Mislim da sam radio od ovih navedenih Big Bud I bio sam oduševljen prinosom i izgledom hedova ...prave topcine ali Cini mi se da me je uspavljivao cesto.
Za LEMON SHINING SILVER HAZE RQS sam nasao informacije da je dobar za pusiti preko dana ,euforija , budnost,dobar prinos ali nema podataka kakvi su hedovi.Nasao sam info da je cvetanje duže nego što je napisao breeder pogledao sam ovde na forumu dnevnik nema neke specijalne informacije,plasim se da ne vuce na sativa hedove tj tanki i prozračni ,puffy kako već.
Medjutim imao sam iskustva sa Amnesiom sativom i bio sam prezadovoljan,hedovi krupni tvrdi rad odličan ali cvetanje 11-12 nedelja
 

Misko21

Aktivan Član
21.06.2020
371
775
93
35
Nasao sam sta cu saditi :D , Mimosa Evo x Orange Barney farm ili Big Bud od Sensi seeds koja bude jeftinija, pre nego sto posadim foto zeleo bih da se okusam sa automatima , treba mi nesto brzo jer nemam sta pusiti,ono sto trazim je veliki prinos i visok thc (20+)
Gorilla Cookies Auto (FASTBUDS) svi ga hvale ali bas je skup, Bruce Banner auto (Fast Buds) isto kazu dobar rad i odlican prinos
nesto slicno ?
 
Poslednja izmena: