Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
zanima me jel stvarno toliki prinos po biljci 30-100g kao sto u opisu pise,s obzirom da se radi o AF?naravno,volio bi cut iskustva(sto se tice gramaze na kraju) ako je netko imao?

http://www.autofloweringseeds.com/py...sed-seeds-3170

To se odnosi na outdoor -> po biljci
A za indoor je toliko otprilike po metru kvadratnom!

Ivach ima dnevnik auto wembley pa prosudi sam koliko ce dobiti. :))) A mozda i on veli nakon harvesta. A mozda nema od pyramida.....
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Koje su iz vaseg iskustva,najbolje sa radom za smijeh,to bi trebala bit neka sativica jel? Trazim jako dugo,al nista osobito nemogu pronac,ako ima neko iskustva nekog? :) lsd-cuo sam da odvaljuje smijeh,nebih znao,nisam probao :) Pozz
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ja se iskreno nadam da je autoJet47 smijalica posto je jako sativast. Pa onda imas i odgovor na pitanje....
Power?
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Ubiti sative jesu na taj fazon? Nisam nikako nijednu odredenu uzgajo dosad,a htjeo bi,jer nevjerojatno koliko volim taj rad, jetica je znaci tako nesto?! Thx,ima jos koja? :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Eko23

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Greenpower1 je napisao(la):
Ne baš. Ono šta znam LSD je ono šta tražiš. Nekima je prejak, kao da je teško manje stavili:)

Lsd-znaci on definitivno? to je to onda,mah,neznaju sta valja :D Thx green :)

EDIT: ocu da imam tripove jbt?! haha
Imas kakvih iskustava green?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pročitaj iskustva drugih o toj vrsti, pitaj mis mrkvicu, vjerujem da se počasti rizlom ponekad. Neki su članovi svojevremeno hvalili "Durban poison" kao izvrsnu smijavicu. "Its taste is sweet and it has a trippy uplifting high"

EDIT - kakvi tripovi? Dim je izvrstan za zabaviti se i nasmijati. Ukus i miris su priča za sebe:) Dimenzija če ti definitivno biti promjenjena kao od svake jače dobre sorte.Zna zujiti u ušima dok traje high i dalje te neču strašiti jer nema razloga:))

 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......da ja imam od Pyramid Seedsa Auto Wembley......preko 30g ce dat, blizu 100g nema sanse bar ne u 3.5l posudi pod 70W HPS i 2 CFL-a.......pod 600W u 10l posudi mozda i daje blizu 100g.....treba probat pa cemo znat.....

....ja Wembleya skidam za 7 dana pa kad se posusi javim tocan prinos, na ovoj vecoj se nadam mozda nekih 40g a manja je u banani od pocetka i od nje neocekujem puno, mozda 20g ona samo velicinom zaostaje, kvalitetom nikako....probao sam jedan mali vrhic sa donjih djelova sa obe i isto je, razlike nema bar ne zasad.....

.....Wembley me nije nimalo razocarao, miris biljke prefin, limunkasti miris sa notom neceg slatkog uzasno osvjezavajuce, taj suhi vrhic koji sam skinuo isto ima prekrasan miris kad ga izmrvim u grinderu sto kod Bleuberryja nije bio slucaj i on kad se posusio opce nije mirisao ili nesto malo, ovo bas fino snjofa.....

....za rad trenutno mogu rec fino izbalansirana travica, ima svega i stoneda i high.....al o tome vise kad se skjura.......

....otisao ja u off, vidite i sami fin je taj Auto Wembley......:bong7bp::watchplant::icon_lol:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
born_to_be_green je napisao(la):
Ja se iskreno nadam da je autoJet47 smijalica posto je jako sativast. Pa onda imas i odgovor na pitanje....
Power?

zna da potegne i na jednu i na drugu stranu ;)

edit:
ajd jos par reci na temu smejalica, tripi, stoned itd.. hemija kanabisa je takva da po pravilu pojacava trenutno raspolozenje... jedna ista vrsta zna da me razvali od smeha kada sam sa drustvom, da se kidamo do bola, bukvalno, da bole stomacni misici i dijafragma, a kada zapalim doma mogu sat vremena da gledam kroz tv i ne dignem ruku... najveci broj vrsta danas je mix sativa i indica tako da imaju karakteristike i jednih i dugih, pa je tu i pitanje kada su skidane, pre vremena, na vreme, dve nedelje kasnije... isto tako moguce je imati seme jedne sorte a da izadju dva razlicita fenotipa, pa shodno tome povuku i karakteristike dominantnih strainova... uslovi u kojima raste biljka uticu na potentntnost, kolicina koja se popusi utice na efekat... mnogo je faktora u igri da bi se tek tako lako odgovorilo koja je naj haj ;)

fotka kao primer dva razlicita fenotipa od semena sa iste biljke, al detaljnije o tome budem u dnevniku
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i., Chan and Dzesi
19.12.2010
102
34
28
Pozz.


Ebo nakon hrpe auto flower sjemenki i no name-ova htio bi probati nesto ozbiljnije, sad me zanima ako mi netko od iskusnijih moze preporuciti neku full jaku vutru (indicu) sto vise thc-a a da je dobra za scrog, sto najjace postoji a da se moze kupiti. tnx
Ispricavam se ako tema ne spada vamo ali trazio sam rubliku pitaj sve sto te zanima pa je nisam mogao naci.
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
auto flowering...znaci samostalno se prebace na cvjetanje,nije im potrebno mjenjat fotoperiod.kratke vegetacije(cca 3tjedna),niskog rasta(lowryder),ugl. vecina ih zavrsi u roku 10 tjedana od klijanja..dusu dalo sto se tice pc boxa.

autoflowering su dobivane krizanjem sa ruderalisom,stoga i poprimaju spomenute karakteristike

za no-name neznam,valjda im se nezna genetika?!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
BabaRoga je napisao(la):
Kakve su to auto flower i no-name sjemenke? :S

Znam da sakupljaš postove (vidio sam da pokušavaš na chat-pravilo 50 postova), ali ovo nije dobar način. Stvarno nema ništa nejasno u pitanju koje je postavio mozak na pasu.
Samo polako :) Strpljenje je vrlina, a znanje je blago ;) Predpostavljam da ti je jasno kako je za oboje potrebna disciplina :)

@mozak na pasu
Ako tražiš potentnu sortu, obrati pozornost na to da li spada u medicinal sorte. Medicinal su uglavnom potentne iliti jake.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Dobro kaze zlo!
Medicinske trazi ako hoces jaku vutru.
Ja uzgajam Hammerhead koji ima preko 20% THC i preko 1,5% CBD (za drugo nisam siguran), pa zguglaj i provjeri kakva ti je.