Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Da koliko vidim skank je u Bg bas to...vidi ja bas uzmem moj ww sto mi ostalo jos iz indoora i dam tom klipanu iz komsiluka a nekazem sta je kao naslo mi se itd...Kad je probao na bulju pao i sad zna makar ww kako izgleda ako nista drugo, a posle par dana jacke herera i satori vise nije ni smeo da dimi samnom i drugaricom jer nisu ni navikli na visak thc...prosto da ne verujes...vidi a sto se tice barnija ne mozes pogresiti sigurno, po meni jedan od najboljih prosto neverujem da je genetika losa...mnogo sto sta sam od njega growala i uvek zadovoljna,bar do sad...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin

bandit

RDWC
07.10.2014
575
4.048
163
JAMAICA
Pa jel ti ne znas da je duch smece??
Dodjem u posed ove kesice ima tri god a pre toga par god stajala neupotrebljena.U jednom trenutku uzmem jednu cisto da proverim citajuci ovako neka iskustva kao puno stoji blablabla ukratko proklija izbacim je u aut i bez ikakve paznje i posebne nege dobijem takvu biljku da bi sad ovako uduvan to bilo suludo objasnjavati.Ostale su mi jos dve koje pod obavezno idi u grow,e sad ...
 

Prilozi

  • IMG_20161114_150206.jpg
    IMG_20161114_150206.jpg
    311,9 KB · Pregleda: 91
  • IMG_20161114_150245.jpg
    IMG_20161114_150245.jpg
    209,8 KB · Pregleda: 92

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
A zast brate mene qvotas?? mene ovdje ekipa fascinira ja citiram IRONICNO( sad ne znam tocno koga ) da je dutch smece i dobijem 65x ne slazem se.. Koji k je tu ljudi svama?? Jer vi uopce citate sta se pise i u kojem smislu??
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Sve sto reko stoji samo ima dva problema.. Prvi je sto ni jednim growom nisam bio zadovoljan, jer sam u svakom imo neka sra*a,vecinom bi zalocko PH, i nisam nikako uspio dobit vise od 10% amber trihoma, pa ne znam koolko je uopce relevantno takav dim i recenzirat,a drugo je sto ti ja 98% vremena pusim samo kasno navecer i to u polulezecem polozaju (krevet i gledam tv) pa me sta god pusio odradi onako njaa, a trenutno sam na ulicarkama pa nemam ni sta opisivat jer je to sve no name.. Eto.. Znam samo ako ikad budem opet growo Afgan kush ryder i super hash moram opet posadit.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Jel možda itko ikad čuo za F-O-T-A seed bank ili možda imao iskustva s vrtlarenjem nečeg njihovog? Imam tu neka njihova sjemena, al nisam našao nikakve informacije na netu o toj banci. Jedino što internet zna da je u Donetsku u Ukrajini prijavljen obrt tog naziva za produkciju i distribuciju sjemena. Reko možda ima netko pametniji od interneta, pa zna nešt ;) .
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
haha @DiskoKobaja nije hemp ziher ;) .
@PowerSeed evo pa baci oko :whato:::
DSC_0612.JPG

Imam ih 7, znnam da su autosi jer su se to potrudili otisnut, al neznam jesu li feminizirane. S druge strane tog kartončića u pakiranju ništa, prazno :fuck:.

Edit, joj skužio sam, ovo zadnje nije izgleda A, to je R koje liči na A. Znači FOTR seeds, e to je to ;). Mnogo duvam, stalno u magli pa slabo vidim ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
evo pa baci oko
hehe, nasao sam od te sa fotke specifikacije na ceskom, pa gugl preveo ovako:
"Auto Blueberry Blueberry je mňamka, koji neće dugo čekati, jer autoflowering. To je vrlo dobro poznat i jak genetika.
Auto Borovnica je izrađen od jakih genetike. Ova biljka, prvi tjedan proteže do visine tada zaustavlja i omotan cvijeće koje se polako povećava. Na nižoj temperaturi u posljednja dva tjedna, biljka počinje obojiti sve pada boja i miris voća. Ova raznolikost ubrzano raste, tako da to nije dobro za uklanjanje burgeons, ili na drugi način usporiti. Kada je biljka dosta nagrada prostor prekrasan boje i okusa i mirisa.
U prvom tjednu fazi rasta za bolji rezultat preporučuje se 20 sati svjetla. Tip: Autoflowering. Vrijeme cvjetanja: 70 dana"

:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne razumem sta pitas, ko ukrsta foto i auto f. i zasto. kakve to veze ima sa temom iskustva sa sortamo, imamo teme o ukrstanju i pravljenju sorti