Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.439
233
Nema, ceo forum sa prevrnuo...Mada automatici manje vise rade na istom principu!Malo vise trpe hladnije dane, to se secam da mi je lik u Rusiji rekao, sto mi ide na ruku ovih dana...posto me vreme bas ubolo...kisa, oblacno, pad temperature...Sad ce sunce za vikend, majku mu..
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Naravno jer imaju rudealis gene ali radio sam preko dvadeset razlicitih sorti automata i meni su jako zanimljivi.Brzo pumpanje,sa treninzima radis cuda,i deres bez beda dosta sorti odjednom..Samo otvori dnevnik:)
Evo,tu je sedam sorti,cetri banke,devet automata..meni zanimljivo;)
20161118_144543.jpg
@bigeskalibur
Probaj sa Mephistom...vidi ove ljepotice..Chemdogging
20161127_144403.jpg i mozes uzeti po komad..

:vutra:
 
Poslednja izmena:

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Ja nisam nikad radio automate evo koliko godina vec growam a sve sad cu.Svako prolece ja pricam daj da uzmem da pikujem u bastu makar i opet uzmem fem seeds.Ali toliko sam dobrih dnevnika ovde video automata da je to bruka.Moram da probam,nego sto ja ne narucujem seeds nego idem licno da ih kupim i tu gde uzimam imaju uvek neke bzv sorte automata a uz to jos veliki paketi seeds od 5 do 10 semnki,ste ce mi tolko i jos je tu nabudjena cena seedsa.
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.439
233
Toliko dugo sam u ovome, negde oko 20god i tek sad sam se odlucio za njih..a ciljam ih vec godinama!Ali ovog puta sam se opremio!I jos cu ih naruciti..naravno povucen vasim iskustvima!Za sad ima Jack Herer 2 kom, Ak 47 i sto mi je taj lik u prodavnici preporucio White Tisa..kaze da je vrh.Videcemo...mislim da cu se od sad baciti samo na autose!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja
01.03.2017
62
48
18
Gospodo!
Ovakva je situacija, narucio sam sa seedsmana 2 auto fem sjemenke. Jednu indicu i jednu sativu, Sin tra bajo i white widow. Iz razloga da osjetim glavnu razliku izmedu sative i indice.. Mada vise preferiram sativu.
Ehhhh sada propao mi je WW jeb...:djede:radije bih da je STB. Mislio sam naruciti (sa seedsmana) danas 1 il 2 sjemenke auto fem od sative....
Dal mi mozete preporuciti neke sorte iz prve ruke. Neku laganu sativicu koju mozete zapaliti ujutro i raditi sve dnevne zadatke, i neku jacu sativu da šilji..

Cijenim sve odgovore jer sam u stisci sa vremenomm. Hvala unaprijed!
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
  • Sviđa mi se
Reactions: amsclassic
02.10.2016
6
0
1
Pozdrav svima! Prvi put postujem na forumu i unapred se izvinjavam ako sam pogresio sa spamom. Molio bih vas da mi preporucite neku sortu kojy bih mogao da posejem u ovo vreme, tipa outdoor. Hvala unapred!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
"Blue dream auto" jako jednostavna i brza, mazar također jedonstavan(dutch passion). Super skunk od sensi(auto) jedostavan.
Ove 3 šta sam ti preporučio ne mogu biti jedostavnije, posadi, malo pohrani i poberi.
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
pod 400w mora bit superiska, ako bude neki muski, skloni u prozor cim prepoznas, skini polen pa muske baci il nesto u kujni sa njima odradi, ima recepata na forumu. mozes koju granu oprasiti kasnije od neke cure, probaj, isplati se ;)

ovo mene zanima malo detaljnije. recimo da imam jednu musku i odvojim ju od gospoda. sta sad? kako oprasim samo koju granu? jel moguce oprasit samo jednu granu? nece se to nekako prenijet na cijelu biljku?

ja sam planirao uzimat po 3 sjemenke svakog straina, ali ovako bi mogao uzet po jednu sjemenku i oprasit jednu granu svake biljke i gratis sjemenke za sljedecih x godina..
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Ok zvuci jednostavno. Budem pokusao. Imam jednu malu na balkonu i nadam se da ce ispast musko. Dali se polen moze cuvati nekako duzi period ili se mora odmah sa biljke prenijeti? Ako ne moze dugo onda cu ga drzat na zivotu samo za polen ako bude musko uopce. Imam jos 5-6 sjemenki neke livaduse pa ce valjda bar jedna bit musko