Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Eo iz mog kuta gledanja par njih:

auto Mazar (DP)
auto WW (PS)
auto NL (RQS)
auto Blue Amnesia XXL (DIN)
auto Tutankamon (PS)
auto Big Bud (SS)

Kod svakog od ovih autosa sam u out uzgoju prešišao onaj yield što proizvođači navode kao neke šatro rekorde. Pravo plodonosni strainovi nema šta :thumb:.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
dva najveca autosa kod mene u outu
critical + 2.0 auto (dinafem)
amnesia haze auto (rqs)

cobra auto reg. (flash seeds) je sad u outu i definitivno najveci automatik. granici sa superautomatikom jer mu je trebalo 2 mjeseca da procvjeta i jos valjda 150 dana cvjetanja kako je krenulo hahaha. cudnovata sorta skroz. trenutno da cca 160+
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Cobra veliš tebra :D. Baš čitam malo o tom strainu, vele lowryder malog uroda, a opet pišu ako povuče sativa feno se zna odužiti grow i biti plodonosniji.
Lajkam dio koji kaže "vrlo intezivnog voćnog mirisa, okusom podsjeća na zrele borovnice u kombinaciji sa breskvom dok ispuhani dim ostavlja upečatljivu notu nepogrešivog mirisa starog Red Leb hašiša" :drull:.
Aj Stips nabaciš sliku tog čuda kad god uzmogneš, baš me zanima ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
white diesel haze auto - mini bonsai grow je bio hehe
bice da je zahtevna sorta za uzgoj, imao i ja isti problem pre par godina i isto kao ti imao losu zemlju, a i bio mi prvi autos, znaci ne iskustvo sa njima, od tada auto ne ulazi u moju bastu :)

dscf5954-jpg.32479
 

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
bice da je zahtevna sorta za uzgoj, imao i ja isti problem pre par godina i isto kao ti imao losu zemlju, a i bio mi prvi autos, znaci ne iskustvo sa njima, od tada auto ne ulazi u moju bastu :)
pa gledaj, ja sam namjerno isao na mini biljku, dobro je izdrzala tu zemlju i sve to skupa, doduse, druga sjemenka je ispala musko :(
al ove tvoje su stvarno smijesno male sobzirom da su vani jel heh
a ove dvi sta su trenutno u fazi cvitanja poticu iz kolekcije sjemena koje sam licno skupljao tijekom zadnjih par godina, tak da :D
al moras priznat da su preslatke u mini bonsai verzijama hhhh
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Pozz!! vec danima trazim i uspoređujem automatike i najvise mi se svidaju auto super hash (PS) i critical kush auto (BF). Po tome kako su naveli proizvodaci, i jedan i drugi su slicni sto se tice prinosa, potencije, visine itd. a cijena super hasha je dosta manja. A posto sam ja picajzla i sve mi mora biti savrseno, mene zanimaju vasa iskustva sa ove dvije sorte...znaci najvise me zanima visina, potencija i prinos po biljci indoor. Molim vas pomozite mi pomoci odabrati bolju od ove dvije, da ne ispadne poslije da sam za jeftiniju cijenu mogo narucit bolje...unaprijed hvala!
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
@grouchy Liberty po meni los izbor za nase krajeve (planiske i kontinentalne) , ni moj nece biti gotov bar jos mjesec po nekim procjenama. A snijeg i mrazevi vec poceli, kako se planiras boriti? stavio sam mrezu i prskao switchem. Ne znam hoce li prezivjeti do kraja, najvaljuju do 20-tog odlicno vrijeme , ali poslje.... mozda nije bas pogodan za uzgoj, al je zato po meni jedna od boljih sorti za pusikat :D
izabrao ga kao gift seed i posadio, tek kasnije sa video da nije stabilizovan hibrid, cveta od 8-14 nedelja :crazyd: ali kao sto rece, udara jako :) sto se vremena tice, ovde kod mene je oktobar relativno ok i vecinu biljki skidam krajem meseca, a bar trecinu od 1- 10 novembra, tako da je ok, a i navikao sam.
zadnje dve godine nisam koristio fungicide i nisam imao nekih problema za sada, dok sam prosle nasao budj na 3, 4 manja donja heda i to samo na limun skanku, dok na jagoda skanku ne.
sad ide samo cekanje.
 
10.03.2017
125
236
43
33
Wild West
@grouchy
hvala za prebacivanje u pravu temu, nekad imam osjecaj da sam tek "zagrebao" forum

Ovo mi je prvi out, a iza mene je samo jedan "uspjesan" indoor tako da nemam iskustva a vidim da smo u sicnom podneblju. Bas u tom prvom indooru sam uzgajao liberty , svasta prezivi ali mu bas dugo treba.
Kod mene najvljuju do 20.30 ekstra vrijeme s mnogo sunca i malo kise, poslje tko zna. Ali me strah mraza i hladnih noci pa ne znam ni sam sta da radim. Malo i nestrpljiv, panika i sve to me pere pa samo utripam :D

Trenutno imam dva chronicala koji samo sto nisu gotovi, ali liberty nemam pojma kad ce zavrsiti. Po slikama moj dobro kasni za tvojim , do kada ti mislis da ce tvoj zavrsiti?

Sutra idem na sajt pa poslikam trenutno stanje.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
Ima li itko iskustva sa OSS Cheese strainom kojega kao poklon šalje jedan od sponzora foruma?
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.860
358
Nemoras staviti isto pitanje u dvije teme, javit ce ti se neko ko ima iskustva s njima
 
03.11.2016
20
31
3
31
Pozdrav svima!

Nije me bilo bas dugo na ovom forumu, ali video sam jednu sortu koja ima veoma visok % CBD-a a mali % THC-a.
U pitanju je ACDC sorta. Sad, nisam nigde mogao da nadjem semena za pomenutu sortu.
Voleo bih da uzgajam tu sortu posto nekad imam anksiozne/panicne napade kad sam na obicnoj travi/skanku, koja ima visok % THC-a.
Citao sam da su mnogi zadovoljni sa tom i drugim slicnim sortama.

Tako da ako znate konkretno gde mogu da se nabave semena (website), posaljite mi u PP, posto je ovde zabranjeno (koliko ja znam) reklamiranje sajtova.

Hvala!

420
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.860
358
Ako nemozes naci bas tu koju zelis baci oko na seedsmana imas tamo cbd rubriku pa vidi sto ti se svida po koncentraciji cbda, imas naprimjer od dinafema og kush cbd on ima 10%cbda i tolko thca, a imas i raznih drugih jos pa vidi!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lu&k