Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Klinjo_85

Aktivan Član
26.05.2017
94
463
53
38
Pozz, planiram naručivat sjeme ovih dana, treba mi savjet za outdor sorte koje se manje čuju to jest smrde. Planiran na balkon staviti pa ako ima koja sorta koja se manje čuje? Hvala.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
bilo koja sa vocem ili kolacima u imenu.

a sad malo ja :D

sensi skunk, ne #1 ili super, early ... nego samo sensi skank, kazu da ima citrusni ukus, jel gajio neko, pitam samo zbog mirisa/ukusa, uzgoj je isti :)
na sidsmanu nema manja pakovanja (za sada) tako da cu verovatno preskociti ove godine, kad sam cepidlaka za fri biz ::nono::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.377
2.598
Ja sam na kraju to nasao u svim strainovima koji imaju critical u genima.Taj citrus haha

Skunk od Sensi je skunky aroma:)Citrus ne, ako ga usporedim sa lemon skunkom.
Nisam uzgajao ,ali sam duvao :wave:
Lemon Skunk je x na 10-ku
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Budfield and hazeri

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Critical Kush
Edit: dobra vožnja, dizalica sa jakim kauč finišom. I mećava u firižideru
Pa de dizalica..criticni je sve osim dizalice..:D:thumb:mozda jos malo iskjurati;)
Opusti me skroz, body stone, al iznutra konstantni blagi energy cirkulira prvih pol ćuke, zatim strogi kauč ali levitirajući, ne zakucanac haha @hazeri
tako nekako, moje iskustvo sa (master) kush je mali badi stond, ali zato majnd haj, zavisi i sta radis; ali zna da smori strasno kad si sam u dokolici, nesto slicno kao polarna svetlost.
ima neceg i do kjuranja, ali ovaj moj je vec skoro 4 meseca u tegli tako da...
s druge strane libery haze me je jedared ukaucirala na tri sata!!! nisam znao gde sam (kao) pisao sam vec negde o tom momentu :D
 

dulelfc

Aktivan Član
06.08.2014
103
387
63
44
Pozdrav drugari...kao i svake godine odem sa ortacima do Praga malo u provod i kupim licno sta mi treba od semenki za predstojeci outdor. Ovaj put sam pazario: Moby Dick (GHS), Critical Kush (Barneys Farm), Magnum Auto (Buddha Seeds). Nikad nisam sadio autose ali sam uzeo ovaj samo zato sto ga je lik u radnji predstavio kao "verovatno najbolji auto strain ikada napravljen" ( najbolji prinos i najpotentniji ). Nisam primetio niti jedan dnevnik sa njim pa me zanima da li neko ima iskustva sa ovom sortom. Isto tako sam hteo dinafemov Moby ali ga nije bilo pa sam uzeo GHS...da li ima velike razlike?
 

GPW

01.05.2017
95
40
18
43
Neznam sta da narucim ljudi , nikad nisam uzgajao
Dutc passion, Sensi , Dinafem ,Rqs, Paradise, Pyramid, World of seed su banke koje imaju pakiranja po 3 komada tako da bi narucio nesto od njih ali neznam sta...

Vodim se cijenom a to nije bas mjerilo , pa ako neko ima za preporucit da je brzo, puno kristala i ok sa gramazom i gore navednih banka neki strain za indoor

::vapor::
 
23.03.2018
5
0
1
54
Neznam sta da narucim ljudi , nikad nisam uzgajao
Dutc passion, Sensi , Dinafem ,Rqs, Paradise, Pyramid, World of seed su banke koje imaju pakiranja po 3 komada tako da bi narucio nesto od njih ali neznam sta...

Vodim se cijenom a to nije bas mjerilo , pa ako neko ima za preporucit da je brzo, puno kristala i ok sa gramazom i gore navednih banka neki strain za indoor

::vapor::
Drug moj i ja sam nov u ovome i ne snalazim se dobro. Nesto sam pitao za bio sjeme ima li sta od njega...al nisam dobio nikakvu info... J.bena je tema i dosta opasna al da mi je saznati jel ko sijao bio sjeme konoplje
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Imas na RQS-u jeftinijih sorti, a dobre su. A imaš i nekih fast flowering feminiziranih, isto tako nisu skupe. Dinafemov Critical 2.0 je isto brz, udara i dobro daje.

Previše toga ima za preporučit sve ovisi šta želiš. Gledaj da je brzo i to je to...ostalo je stvar ukusa. Ako oćeš od više seed banki onda kod sponzora site-a naručiš, a i on ti ima odlične jeftine sorte. Blueberry od seedsmana, 3 sjemeke 11eura, a dobro masu. Udara uff, a i brzo gotovo.

Imaš na seedsmenu filter sastrane pa stavi šta te zanima... sorte od 7-8 weeks, high thc, high yield itd....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and GPW
23.03.2018
5
0
1
54
Imas na RQS-u jeftinijih sorti, a dobre su. A imaš i nekih fast flowering feminiziranih, isto tako nisu skupe. Dinafemov Critical 2.0 je isto brz, udara i dobro daje.

Previše toga ima za preporučit sve ovisi šta želiš. Gledaj da je brzo i to je to...ostalo je stvar ukusa. Ako oćeš od više seed banki onda kod sponzora site-a naručiš, a i on ti ima odlične jeftine sorte. Blueberry od seedsmana, 3 sjemeke 11eura, a dobro masu. Udara uff, a i brzo gotovo.
Zdravo znate li ima li sta od sjemena bio konoplje...
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Stvarno ne znam ali to se vjerovatno može naručiti sa nekih stranih ilo naših poljo apoteka s obzirom da je legalno, dok ovi se više bave ovim medicinsko-rekreacijskim vrstama. Iako se i konoplja može koristiti u medicinske svrhe. Koliko vidim nema...
 

GPW

01.05.2017
95
40
18
43
Imas na RQS-u jeftinijih sorti, a dobre su. A imaš i nekih fast flowering feminiziranih, isto tako nisu skupe. Dinafemov Critical 2.0 je isto brz, udara i dobro daje.

Previše toga ima za preporučit sve ovisi šta želiš. Gledaj da je brzo i to je to...ostalo je stvar ukusa. Ako oćeš od više seed banki onda kod sponzora site-a naručiš, a i on ti ima odlične jeftine sorte. Blueberry od seedsmana, 3 sjemeke 11eura, a dobro masu. Udara uff, a i brzo gotovo.

Imaš na seedsmenu filter sastrane pa stavi šta te zanima... sorte od 7-8 weeks, high thc, high yield itd....

idem preko .......org a tamo nema u ponudi 2.0 critical samo critical plus.... mozda probam

na .....org stoji naziv CRITICAL + 3 KOM. DIN jel to znaci da je regular ili fem ?
 
Poslednja izmena:
23.03.2018
5
0
1
54
Imam stresan posao i umjesto apaurina zelim da zapalim i da me opusti...da mi lijepo bude. Kupim gotovo al nije to to... Iskreno strah me od svakoga i uzeti. ...nesto kao hormon srece