Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
29.05.2018
37
41
18
32
Zanima me jeli iko od vas imao iskustva ili je proba Anesthesiu od pyramid seedsa?
Pročita san da ima 17% THC I po stranin stranicama san pročita da čak I "veteran" bude vrhunski ošamućen, pa me zanima ima li to iko potvrdit?
 

revolution

Aktivan Član
02.01.2013
201
866
93
imao sam je outdoor i vrhunska sorta..jako indikastog izgleda, ne stretcha se uopce, niska, moje preporuke

Sad za rad ti ne mogu reci da obara sa nogu, ali ja sam je skinuo tjedan ranije i jos je outdoor bio, vjerujem da kad se do kraja uzgoji da ima vrhunski rad, genetika je oldschool black domina x nl
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maca_core

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
34
Ispod mosta
ajmo jedan kasno večernji/ranojutarnji review...auto white widow od pyramid seedsa (Ind./Sat.)

što se tiće uzgoja, rekao bih da dobro podnosi vlagu jer su hedovi dosta spužvasti i mekani..visina oko jednog metra, visoki prinosi za automatika...ali je zato miris jaoo, jako intenzivan, oštar, kiselkast..definitivno uzet u obzir kod sadnje

a za rad bih rekao hm..definitivno dugotrajan, 3-4h..ovi sa PS kažu da dere i tijelo i glavu, mada mene više na glavu baca haha dobra za po danu za nasmijat se
 

Prcula

Aktivan Član
05.09.2016
77
454
53
Pozdrav društvo. Pročitah postove još iz 2015 o Frisian Duck ali ne piše ništa konkretno. Ove godine sam nabavio Dutch Passion pa je izniklo 3 patkice. Neverovatno koliko se lišće razlikuje od ostalih sorta. No zanima me ako je neko uzgajao, kako je zadovoljan i kako mu se čini kao biljka pored stvarno izuzetne lepote u cvetu ?. Videh par fotki prelepa je.