Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

silvester

Aktivan Član
29.07.2018
89
367
53
Dobar dan, ja se izvinjavam ako sam u pogrešnoj temi imam jedan problem tj ne znam šta sam kupio od semenki
tj nemam orginalno pakovanje (da ne obljašnjavam sad zašto) imam samo neke žvrljotine što sam zapisao na brzinu

Auto Cush - Fire seed - 2,5 meseca (za toliko stiže) - tako piše
Tražio sam po googlu medjutim taj "Fire seed" ne mogu da nadjem, pretpostavljam da je neki automatik ili šta već, možda neko zna nešto više

Amnesia Fast - Quin seed - stiže za 3,5 meseca - tako piše
Da li je to ova? https://www.seedsman.com/en/amnesia-fast-feminised-seeds
mada nije proizvojač isti

Zanima me i kada to treba posaditi u outdoru (ili balkonu)? Možda može već sad ili je još rano, i da li to stvarno stiže tako brzo?
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ja na branijevom sajtu da vidim nesto za liberti i u search ukucam haze a on mi izbaci amnesia lemon, wtf, ali kad malo procitah, prijatno iznenadjenje :)

Pogledajte prilog 312044


jel grovao neko?
a i jeftinija je od liberti :D
Tak sad malo bolje upoznajem forum,i neka si uzeo obicnu amneziu meni je dim puno bolji,ova mirisom ne podsjeca ni na amneziju ni na limun nego na bluebery neki ookus ali opet top,ali amnezija je amnezija ::listomahanje::


e super, jos jedan grov

poslali mi ljudi za izvinjenje gratis 10 sjemenki :crazyd:

da podneseш raport kad zavrшi :)
 
10.04.2020
2
2
3
31
Moze li neko da mi predlozi neki strain za outdoor uzgoj, autoflowering naravno, bitno mi je samo da imam neku kolicinu na kraju, nisam neki profesionalac tako da bih nesto sto nije toliko zahtevno... Hvala unapred
 
  • Haha
Reactions: Badi and Influence

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
A ne znam, vidi nije odstajala pa ono.. Meni ti skoro nikad nist nije woow,pusljiva je onako fin pun dim, ne grize al susi ajme usta,po glavi mi bas i nije neki rad al fino opusti i nakon 2-3 popusene kasnije me opere na pospanost,al uzmi da pusim samo navecer..I ono ak nest krenes jest, ufff. da trihomi su 80/20 milky/clear.. znam da nije neki opis,al eto to je jedan od par strejnova koje sam 2x+ sadio.
 
30.10.2010
1
1
3
68
pozdrav ekipi....zanima me koliko jako miriše(smrdi) Early skunk kod vanjskog uzgoja...
do sada isprobao sve bezmirisne sorte pa mi treba nešto novo
sajt trpi visinu..širine....ali ne i jak miris
 
  • Sviđa mi se
Reactions: C₂₁H₃₀O₂