Iskustva sa sortama

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
18.05.2020
23
19
3
32
Pozdrav društvo,pošto ubrzo treba da naručujem i odlučio sam se otprilike šta bih,da li mi možete pojasniti recimo da li je ogromna razlika u istim strejnovima od različitih seed banaka recimo LSD(Barneys Farm) i Psyhodelic od Bulk Seed Bank,tj da li se isplati dati 45€ za isti broj sjemenki istog strejna druge banke ili 17€ za "isti" strejn od isto druge banke
Baš me privlači BSB jer su im cijene jako povoljne i imaju dosta strejnova kako oni kažu lakih i jednostavnih za uzgoj,pa bi molio da mi neko prenese iskustva ako ima sa ovom bankom.Hvala.
PS izvinjavam se ako sam pogriješio temu.

09.06.2020
5
5
3
45
da li preporucujete na automatik sortama da se radi fim il toping metod. posto i samoj biljci je potrebno manje vremena do cvetanja a i dosta nize raste. il jednostavano da automatik pustim da raste prirodno.. da li bi pogresio ako bi uradio kao sto rekoh top.ili fim..unapred hvala. voleo bi da mi odgovori ko bas ima znanja

mester

Aktivan Član
15.09.2018
118
679
93
Raditi HST kod automatika je u principu kocka. Najčešće prođe, ali ko ti garantira. Automatik može LST-ati, tj. savijati grane da nejde u vis nego u širinu. Malo pogledaj dnevnike s automaticima pa ćeš dobiti ideju.