Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.02.2008
1.048
1.455
188
ne znam kako raste trejnwrek al ja sam pustao BB i do 50 dana al prvih 40 dana sa slabijim svetlom,
uz dobar lst i scrog verujem da moze, ti pocni pa ako mnogo raste ti prebaci na 12/12...
 

skank07

Aktivan Član
19.05.2011
70
0
0
54
Pozdrav ekipa, ja se lagano pripremam za outdoor ove godine jer su mi zalihe prikraju, a di je jos 9mjesec, tako da cu morati ubosti neki automatic, da do 7mjeseca imam nesto. E sad posto sam vidio da je na trziste dosla nova sorta Think Different od Dutcha, zanima me dali ju je neko imao, i dali se isplati ubosti? Ja sam lani imao AutoMazar ali klijavost je bila jako losa, od 7 samo su mi 4uspjele izrasti, a prije nikad nisam imao problema sa klijavoscu drugih sorti, inace ove 4 su izrasle, kvaliteta je bila odlicna, ali sam dobio jedva nekih 70g od tih 4, a dosta sam se brinuo za njih, pa je za mene to neuspjeh. Uglavnom moje pitanje kakva su iskustva s novom sortom Think Different?
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
cvijecar je napisao(la):
može neko reć neke sorte koje :- daju podosta gramaže
- najlakše za uzgojiti

hvala

imas ih milion svaki seed bank na netu ima nek verziju easy ili beginner, noob sorte guglaj malo trazi od kad si na forumu samo vices daj ovo daj ono ,sve je to tu negdje treba malo pronjuskat. vise citaj manje pisi Easy bud je jedna od tih sorti i easy rider pa :google2:
 

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
Dzaba Big Yield Strain ako se drzi u maloj posudi pod slabim svetlom, mozga bacit, zapravo bolje ne pocinajti ako ti je sranje box, a ako bas hoces google ce ti naci sve sto ti treba, ukucaj Big Yield Strains i biraj :bale
 

caspe

Aktivan Član
23.01.2012
558
6.797
233
34
Ima li netko iskustva sa special kushom od royal queena, zaintrigirala me cijena koja je 14 eura
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
skank07 je napisao(la):
Pozdrav ekipa, ja se lagano pripremam za outdoor ove godine jer su mi zalihe prikraju, a di je jos 9mjesec, tako da cu morati ubosti neki automatic, da do 7mjeseca imam nesto. E sad posto sam vidio da je na trziste dosla nova sorta Think Different od Dutcha, zanima me dali ju je neko imao, i dali se isplati ubosti? Ja sam lani imao AutoMazar ali klijavost je bila jako losa, od 7 samo su mi 4uspjele izrasti, a prije nikad nisam imao problema sa klijavoscu drugih sorti, inace ove 4 su izrasle, kvaliteta je bila odlicna, ali sam dobio jedva nekih 70g od tih 4, a dosta sam se brinuo za njih, pa je za mene to neuspjeh. Uglavnom moje pitanje kakva su iskustva s novom sortom Think Different?
Čuj imah ga i dobar je definitivno...ALI pusti ga da se kjura barem 2-3 mjeseca...High ti je sativast pozitiva, smjeh baš je dobar, uzimam ga opet ;)...Miris kad je suh i kad se zdrobi potpuni liiimuuuun i kiselkast...fin za pušiti odličan za neka socijalna događanja npr. roštilj zajebancija itd...Uzmi preporucam i dobar je urod...dobih sigurno kakvih 30 u potpunoj gerili ;)... U odnosu na druge biljke kukci su ga najviše jeli pa i to uzmi u obzir...Ali preporučam definitivno...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
caspe je napisao(la):
Ima li netko iskustva sa special kushom od royal queena, zaintrigirala me cijena koja je 14 eura

Nisam ga uzgajao, ali sam ga probao. Vrlo dobar za pušit, samo nije baš neki obilan urod bio, što i piše u opisu sorte na kraju krajeva :)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Nedavno mi frend rekao da nema lošeg kusha....covjek je enciklopedija što se tice growanja znanja opcenito i tako...nema razloga da mu ne vjerujem ;-)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Blade je napisao(la):
Nedavno mi frend rekao da nema lošeg kusha....covjek je enciklopedija što se tice growanja znanja opcenito i tako...nema razloga da mu ne vjerujem ;-)

Upravu si drug ali je tesko dobiti genetiku ,koja je nekad govorila kad govorimo o Hindu Kushu
 

MrLaki

Aktivan Član
25.08.2010
139
9
0
40
E pa ovako,imao sam dva growa sa nepoznatim semenkama ali sad je doslo vreme da se naruce od naseg dragog sponzora.Razlika je sto je box sada malo veci i sa fem semenom mogu da je drzim u vegetaciji duze jer stvarno zelim lepu,veliku i masnu biljku :) Ovako razmisljam se izmedju par vrsta jeftinih,pa se nadam da cete da pomognete.Box je s46 d40 v80 moja ideja je da posadim 1 biljku u posudu zapremine bar 15l,treniram je sog ili lst dok ne popuni skoro ceo box pa onda 12/12.Posto ste me razumeli,da kazem jos da bih voleo da je vrsta pozitivna a ne ona sto te mrzi da otvoris limenku. GHS Big bang, The doctor, A.M.S, Exodus Cheese, Super bud, Lemon skunk, Moby Dick, FS White WidowxBig bud