Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.12.2014
4
3
3
33
ovako ne znam dal sam na dobrom mjestu pitao... al ovak... ugrubo...


ggrow box mi je dimenzine 120x120x200 cm

hps 600 w itd itd

planiram posaditi skunk, e sad problem mi je koju sortu uzeti da iskoristim taj prostor posto moze u visinu i naravno samim time sto vise cvijeta iliti kolicinski po berbi....

i kolko ih uopce posaditi u box...

hvala unaprijed
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
skunk je isto sorta lol.. ali ima ih vise (super skunk, white skunk itd itd).. skunk#1 je "pravi" skunk.. to sto ti podrazumijevas pod pojmom "skunk" je dobro uzgojena vutra iz dobrog sjemena, i koje god sjeme uzmes ako ispadne oke grow dobiti ces taj "skunk" na koji ti mislis :p

prolistaj malo ovu temu i dnevnike unutrasnjeg uzgoja pa ces si olaksati potragu..

ja bi posadio 4kom i to u malo vece posude/kante od jupola
 
15.12.2014
4
3
3
33
hvala na odgovoru.... a to sa sortama mi bas slabo jasno i nisam pametan sta da uzmem.... tog trenutka sam se bojao al moram to sam sa sobom se "dogovorit"
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Nesta se Shiva Skunk spominje 2010. ali nista konkretno.
Šiva budi prvi pa uzgoji Shivu ;)
 
22.08.2014
10
4
3
Pozdrav,
Zanima me kako izabrati najbolju vrstu za boks koji nema neku visinu (oko metar, metar i deset). Znam da Indice imaju manji rast ali efekat Indice želim da izbegnem po svaku cenu tako da to otpada, želim postići onaj Uplifted i Energetic high. Elem, da li vredi raditi Sative pa ih gurnuti u režim cvetanja malo ranije, dok nisu sasvim izrasle? Ili izabrati automatic sortu? Hvala na odgovoru.
 
22.08.2014
10
4
3
@revolution Hvala puno na predlogu, svako ko ima da mi predloži neku vrstu sa Sativa efektima a niskim rastom neka mi napiše na ''nešto kao fejsbuk wall'' na mom profilu :)

EDIT:
Evo slike tog wall-a da ne zbunjuje @stipe . Ovo je malo off

untitled.jpg
 
Poslednja izmena:

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
dobro ti kazu, nema sative a da ne izraste dosta, ako je problem visina onda probaj neki hibrid pola pola (licno bih ti preporucio Nebulu, super je a ja sam ju imao u big tower kucistu i izvukao nekih cca 25g + nije uopste teska za uzgojiti)

ali posto vec imas metar i kusur visine, ja bih se dobro spremio i odradio brutalan LST...vjeruuem da imas bar pola metra u dubinu i u sirinu , pa mozes super da popunis mrezu i dobijes pristojan urod (ako imas para i volje, napravi vertical grow i budi miran)

to ti je moj savjet, ali tvoj je grow pa ti odluci sta tie najbolje ;)
 
27.12.2014
1
2
3
Split
Zanima me tko je vec imao grow s vrstom Jamaican Dream(45dana)
Zanima me Koji treba biti rezim svijetla,od opreme koristim HPS 600w,a pitari su mi 8.5l,njih 10 spojeni na tank od 100l,pa me zanima isto jeli to dovoljno velik pitar,zapravo sve informacije o toj vrsti su dobrodosle,opremu imam kompletnu ali ovo mi je prvi grow u treba mi netko iskusan
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.661
11.876
358
Socotra Island
eelslap.com

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Avantura ima si sigurno i SS a da nije auto i tu je razlika pun krc.
Mene je dojmio cist high kao kod mandalinih strainova.ukusan,masan..savrsen rad.percepcija savrsena ali ozbiljan hit koji utjece na kordinaciju i savrseno izbalansiran stoned efekt sa par kapi kreative dovoljno da ti nije tesko ustati u lupiti zenu po dupetu dok mota pitu od jabuka.
haha jedva cekam svoj skunkic da se osusi :)