Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Da li ima nekog da je sadio LSD od barney outdoor? Ukoliko ima, kakav je strain za out, kakav rad ima i je l je tezak za uzgoj, da li puno zahteva itd? Takodje ako neko ima iskustva i sa Amnesia Haze od rqs u outu
Moj pik Jack Herrer(Seedsman) totalno sexy marihuana..
Subota vece, svi sjede, a ja :banana_rasta:
Jel mozes da napises malo o tom strainu? Dobicu ih kao freebies pa planiram da ubodem jednu
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
a cuj ni jedna nemoze puno bez vode a lsd voli i pojest i popit tebe ocito zanima kakav je za neki guerilla grow a za to je ok kao sto rekoh samo ce prihod bit manji
ako ga neces napajat i hranit al kao sto rekoh rjetko koja ako i ikoja opce moze dat puno ako nema vode i hrane
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud and Atox

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.477
8.738
258
out of space & time
@Atox ja sam je unutra uzgajao. Voli popit, voli pojesti, rekao bih da ne voli bas stresove ( nasao sam par menki na kraju)... Dim fantastican, veseli sativa rad, sa indikastim relaxom, nema paranoje, moze ujutro, preko dana, ja zapalim i uvece sto da ne:).. I ja sam ih dobio freebie, a sad da narucujem menke opet bi i ovu sortu uzeo sigurno..

Za outdoore ne znam, nisam imao to zadovoljstvo uradit, al vidio sam kod nekih kolega sa foruma da ispadne monstrum..

Evo par (losijih) fotki iz nedavno zavrsenog micro growa.. Nije bas reprezentativna, ali mirise, radi, uveseljava.. :)
image.jpeg image.jpeg image.jpeg
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Vazi, kopacu malo.
Nemam ih jos, planiram uzeti 3x LSD i 1x Amnesia Haze preko seedsmana i dobijam 3 freebies foto ili auto.. I bas pitam za herera jer se dvoumim da l da uzmem automatike ili herera jer bih hteo i nekog autosa.. Medjutim izgleda da cu prebolim jos nekih 9e i uzmem neki auto preko, a herera uzmem free :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Dvoumim se za amnesiu haze, cvetanje 10-11 tjedna.. da l bi to moglo da izgura?
uostalom, da li mozda ima neka bolja sorta za out koju bi mi preporucili? ipak je drugacije kad neko ima iskustva
ja imam u planu 3x LSD i 1x Am. Hz. od rqs.. medjutim video sam sad za moby dick i onda se razmisljam kako bih mogao da uklopim sve jer bih voleo sve 3 sorte da probam :spliff:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
gledaj ove od 8-9 tjedana ili outdoor sorte. indike i hibride. obicno mi nemamo bas klimu za sative i hejzove. iako...mozes
mobi je ok ako si ga htio vec.
dutch kush vidi. zahvalna outdoor sorta ;)
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
iskreno, privlaci me haze mnogo.. nacicu sredinu najverovatnije, 2x lsd 1x mobi i da probam haze pa sta bude. Racunam da grow bude profi pa iako haze ne uspe, da me pokriju mobi i lsd. inace sam trazio neki report za lsd ili outdoor sliku ali slaba vajda
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
uvek biram da rizikujem sa bar jednom hajz, nazalost ovu godinu sam propustio, a bila bolja od prosle, sto se vremenskih prilika tice :(
 

chika Bika

Aktivan Član
10.10.2016
48
299
53
36
trazio sam slicnu temu ali nisam nasao a i neznam jesam postao thread na pravo mjesto...ak nesto nije u redu molio bi admine da se pobrinu za to ak nije problem. hvala
evo pitanje je jasno , koji seedbank po vama ima najbolju genetiku , ko se najvise trudi i tak....iskustva ?
znaci mislim overall najbolje sorte , da nebi bilo zabune . nadam se da sam bio jasan!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Netkotamo