Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Uduvan

Aktivan Član
19.09.2018
140
455
63
34
Pa dobio sam gratis bubbu zato pitam.. Nezz jel mi je pametno ostavit za in ili s hashplant u out...
Tnks na info:thumb:
Moje iskustvo sa bubom u indoru je lose. Imao sam jednu preko zime i sad imam jednu sto odbrojava poslednje dane. Posle prve sam mislio da je jednostavno losa genetika ili visoka vlaga posto pise da ne voli vlagu. Ali i druga je identicna prvoj i ako vlaga nije prelazila 50%. Tamna biljka, jak miris, po meni neprijatan. Hedovi sitni, nikakvi, ali jako lep rad. U svakom slucaju 2 najbednije biljke u mojoj karijeri. Jos ne mogu da prezalim 45e. Jednu sam poklonio, 2 razocarale i sad polazem nade da ce preostale 2 da poprave utisak u prirodi.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ahahahaha, ja ne moram vise ni to, ovaj sensi skank utice na centar za ravnotezu nekako??? nisam jos pao doduse ali se tokom influenca par puta zanesem kao da cu! shit. :D
ok, nije na centar za ravnotezu , ali jeste na pritisak, pada ko lud, prosto ti se zacrni/crveni pred ocima, bukvalno sam samo seo/legao u verandi kad sam isao da zakljucam.
osetim nesto nije u redu, uzmem malo cokolade, nista? pogledam u tv, mutno, hmmm? aha, pritisak, doduse pomalo sam i bio gladan a i vrucina ubila.
reko aj da zatvorim kapidzik i zakljucam, kad... bup dole :D mislim da sam na par sekundi bio u nekom kao nesvesnom stanju?
a sto je najsmesnije, trip mi je bio kao da sam vec u sobi i da sedam na trosed, cak sam istripovao da sam skliznuo na tepih jer sam po kozi osetio onaj zeleni itison sto stoji napolju na betonu :D
i tako... lezim ja i uzivam, neka milina me savatala, znam sta se desava, ali ne mogu da reagujem...
posle ne znam koliko minuta ustajem, odlazim do kupatila, umijem se i ispljuskam vodom, nazad u sobu i kao gledao tv, ono fino stanje i dalje, ne znam kad sam zaspao. ni vecerao nisam.
sensi skank obara pritisak, pazite se!
a nisam nesto mnogo smotao 0.3g max, samo sto je bilo iz top hedova.
 
Poslednja izmena:

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Grouchy meni se isto desilo od Sensijevog Skunka #1. Bio navecer kod prijetelja i poneo za joint skunka. Zapalili mi, kad nakon 10 min kasni mi slika kad okrenem glavu u jednu stranu. Problijedio, hladan znoj me oblio i neka vrucina iznutra. Osjetim nije mi dobro, odneo vrag salu. Ustanem se, odem na wc, nisam ni dosao i pljus, udarim od pod. Jedno desetak sekundi u nesvijesti. Budim se, gledam oko sebe, ne mogu ustati ali sve vidim i jasno mi je. Spustim se dolje, ekipa me gleda i kazu sa su culi kako je nesto udarilo od pod ali nisu kontali da sam se srusio. Izadjem van iz kuce na dvoriste, malo na zrak kad opet bam, padnem u neavijest kraj kucice od kera. Opet dolazim sebi i ne vjerujem sta mi se dogadja. Inace imam malo nizi tlak i nikad prije mi se nije nista slicno desilo kad sam pusio. A prije tog dogadja imao sam staza jedno 10 godina. Odlican je taj skunk, samo zna nekad odvest na mracnu stranu...
 

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
Ne znam gdje bi ovaj post smjestio pa sam stavio ovdje..
naime zanimaju me iskustva ljudi koji su sadili /pusili njegovu genetiku.Zanima me koji vas se strejn najvise dojmio po highu i zasto?? Naime gledam sta bi mogo sljedece sadit i posto nemaju 4 assed monkey ne znam sta bi, gledam neki njihovu go to sleep indiku,ono dodjes navecer s posla zapalis i the end.. Gledo sam 3bears OG,White Crack,al slabo reviewa ima, iako sam na pauzi ja sam heavy smoker..
Eto ako ima ko kakvih iskustva dojmova piisiiteee!!

E da onaj Grow Diaries sajt..Boze dragi,ja sam los grower al ono tamo nemos za ni jedan strejn povatat kvalitetnu info..
 

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
Kucaj u trazilicu Mephisto genetics, ili prelistaj u zavrsenim unutrasnjim dnevnicima. Ima par dnevnika, mozda nesto od koristi;)

Ukuco mephisto u trazilicu i nije me nest posluzilo.. Od danih rezultata 4 nova taba u browseru otvorio..

@hidro znaci gledo sam i njih i RIU.. NhF al nisam bas neki newbi padobranac na forumima pa da uljecem s pitanjima o stvarima koje nisam prvo dalje trazio..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.477
8.738
258
out of space & time
lijencino jedna:D
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
e da, jos nesto, limun skank ima nekoliko fenova,, moj bio neki teski sativasti, procvetao tek oko 10og septembra.
 

dommythegrower

Aktivan Član
16.05.2017
249
1.132
143
32
e da, jos nesto, limun skank ima nekoliko fenova,, moj bio neki teski sativasti, procvetao tek oko 10og septembra.
Znaci moze se rec da je lutrija izgurat do samog kraja, makar lemone koje imam nisu skrooz na skrooz sativicni kao tvoji, Grouchy...vidjeh kd Dr.Martina dnevnik, cista perverzija od biljone do hedova :D
Jos jedno pitanje...jel ima netko ovdje iskustva sa Auto strainom ' Glueberry O.G.' od dutch passion?
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
otprilike, mozda i ranije od 60 dana, zavisi od vremena,
skinuo samga 5 novembra, to je bilo 55 dana cvata, ali sa kasnim pocetkom, tako da nije ni mogao lepo da zavrsi.