Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Narcotic

Aktivan Član
03.05.2017
258
1.153
143
Greskom sam dobio 3 semenke sensijevog nortern light #5 x haze ... Ima li neko iskustva sa uzgajanjem ove sorte napolju? Moze li zavrsiti do kraja kako treba?
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ja na branijevom sajtu da vidim nesto za liberti i u search ukucam haze a on mi izbaci amnesia lemon, wtf, ali kad malo procitah, prijatno iznenadjenje :)

al.png


jel grovao neko?
a i jeftinija je od liberti :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

GreenScream

Aktivan Član
12.04.2015
78
308
53
nemogu nigdje nac, jel netko isprobavao fast flowering foto biljcice? Vidio sam ima ih RQS nekoliko, a meni nekako zapele za oko quick flowering od dinafema, specificno quick critical 2.0 +. Navodno da zavrsavaju tjedan do dva ranije od regularne verzije, pa eto cisto da cujem vasa misljenja o tome. (pretrazivao sam forum e sad il sam ja slijep ili nisam nasao nista po tom pitanju)
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Vecinom ako te pogodi bas taj fast flowering feno to zbilja i bude relativno brzo gotovo naspram ostalih ali ne budu to ni velike biljke tako da sve ima svoje +i-. Imal sam critical auto 2.0+ i mogu rec dae brz biljak samo sto mu se nisam bas posvetio pa nije ni ispao nesto velik al dae bilo brzo bilo je!
 

GreenScream

Aktivan Član
12.04.2015
78
308
53
e pa zato bas i pitam, jer je navedeno da se ne razlikuje nesto previse po urodu , vec jedino da je brzi tjedan do dva.. planiram ih isprobat u outu, pod sta je navedeno da moze to proizac prava mrcina od preko 2m, a i recenzije sto sam do sad procitao za njega su odlicne. s obzirom na sve vanjske vremenske prilike i neprilike, te sam sajt koji je u planu, po toj logici bi te quick verzije bile pun pogodak za moju situaciju.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Gledaj malo na to sa nekakve logicke strane , da se ne razikuju po urodu a jedna je brza tjedan dva od druge pa kad onda stigne natrpati toliko cvjeca na sebe:(, ili ipak mozda ima razlike! I zaboravi sa tim fast flowering forama da budes imao biljku od 2m gotovu za 2+mj nema sanse jednostavno, probaj pa se uvjeri!
 

GreenScream

Aktivan Član
12.04.2015
78
308
53
probat cu, pitam da li je netko vec imao iskustva s tim. taj strain je samo tjedan dana brzi od originalnog criticala 2.0, tako da ne vjerujem da je razlika takva kakvom je ti prikazujes, a i ti si prije naveo da si isprobao auto critical 2.0, ja ti govorim za foto quick critical
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NewPlayer