Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PiZz:)

Aktivan Član
20.11.2019
90
1.071
133
23
ma nije problem u cijeni..nego vidim na ovom strainu da pise da je gotov za 20 dana pa pitam dal neko ima iskustva da se ne zajebem
 

Perohrcak

Aktivan Član
05.03.2017
202
2.176
143
31
Split
A koja to biljka cvjeta 20 dana. Ljudi moji molim vas, imate dnevnike out-a i indoor-a imate jos miljun tema i pod tema, kad se sadi sadi se sa provjerenim stainovima i bankama, kao sto je Dinafem,RQS,Sweet Seeds, Barney Farms, Seedsman, Seed Stockers,Trihoma,GreenHouse,Dutch Passion, Sensi seeds, Humbolt seed. Onda kad procesljas neke od ovih banki onda se jednu godinu zaigras, stavis par npr NL auto od rqs i par od neke “live” banke.
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
@Željaživota strejn je u svakom smislu za pohvalu. Za preporuku je pocetnicima jer jako je izdrzljiv, prinos je odlican, voli malo vise gnjojiva ali i nagradi prinosom. A naravno koliko prinosa toliko i ulja. Sigurno mozes na vutri jos dodatnih informacija pronaci. U mom dnevniku mozes vidjeti od pocetka do kraja kako je tekao uzgoj Criticala Kusha. Sretno u lijecenju:)


Edit: Uzmi sebi mentora, svejedno kojeg svi su odlicni i onda ce sve biti lakse :thumb:
 
Poslednja izmena:

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.280
358
@Željaživota - ovdje za svaki strain možete pogledat za šta je, kako djeluje, recenzije, križanja itd.
Uz ime straina, ide i ime seed kompanije i razlikuju se jedni od drugih!
Pogledajte si Northen light bogat thcom i Marmelate CBD, omjer thc i cbd 1:1.
Brzi strainovi, koji brzo cvatu:) Blue cheese 50dana max i sl.
 
29.01.2020
7
11
3
Jel moze neko da mi kaze iskustvo sa Auto Northern Lights RQS za outdoor, preporucuje se berba polovinom oktobra pa me zanima kad ste sadili itd.. Unapred zahvalan!::listomahanje::

258B9F18-2F59-4F13-B7DE-EB211BE731EA.png
 
29.01.2020
7
11
3
Jel ti hedovi na kraju dobili plavo ljubicastu
boju?

Zato kazu da treba berba da mu
odlican..po meni jedan od najboljih auto NL..ne cekas oktobar za berbu nego zavrsava za nekih 80 dana.
ako ga posadis pocetkom juna zavrsava do kraja avgusta.

edit:Ne,svi su mi bili zeleni,cvrsti i kompaktni...voli da zdere prehranu,i vrlo je otporan.
zato kazu da berba treba da mu bude polovinom oktobra jer mu odgovaraju niske temperature i zato dobija takvu boju
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Buraz auto sorte se u autu sade od aprila do avgusta, mozes dva growa autosa ubrati za sezonu.
Vecina biljaka ce od hladnoce promjeniti boju na ljubicasto. Ali to ti ne znaci nista, mislim nema nikakvu ulogu, ne mijenja nista osim boju, i vise poljubicasti lisce nego hedovi.
Ako planiras autosa brati u oktobru-novembru onda si posadi foto biljku, em imas vise em '' jace '' radi od autosa.
Pozz