Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Palma

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
07.02.2021
270
1.480
143
34
Pozdrav ekipa, kako sam u zadnje vrijeme u potrazi za sortom koja ce me dici i koju cu moci konzumirati preko dana bez da previše utjece na izvrsavanje drugih obaveza, nakon 2 ture indike uglavnom sam sadio 100% sative ili hibride sa vecim udjelom sative, no efekt nije bio puno drugaciji, jer su jednostavno bile prejake. Nije mi se prispavalo, ali definitivno mi iduca 2-3 sata nebi bilo do nikakve fizicke aktivnosti ili produktivnosti, ako bi se i natjerao da nesto radim, radio bi to cisto kako bi to obavio. Kroz koji dan planiram narucivati od barney-a, pa bi vas molio ako moze preporuka za nekakvu laganu sortu, koju bi mogao pušiti kroz dan, a ne samo pred spavanje.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Gledaj da ima udio CBD-a jer on ublazava high od THC-a, a ujedno radi kao stimulans za sred. ziv. sustav samim time podize kreativnost, i zelju za pokretom.
Neki laksi strain 15% thc i nekih 10%-tak CBD. Ima ih dosta pa vidi i pokusaj s tim.
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
Potvrđujem za ove CBD. 10% CBD 10% THC i na konju si. Idealno za bilo šta raditi preko dana. I još te ova neka jača dobro pukne uveče za razliku od pušenja tih jačih ceo dan.

Možeš i konoplju pušiti kao ja ovih dana, ako ti je do samog pušenja, ali to slabo radi i nema smisla je uzgajati samo radi toga. :D
 

Palma

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
07.02.2021
270
1.480
143
34
Slažem se sa vama, ali evo gledam na barneyu i ne nađem ništa što ima takav omjer cbd-a i thc-a(Narucivao bi od njih jer cu uzimat jos minimalno jednu sortu koja mi je zanimljiva). Ovo koje nemaju cbd su oko 20%+ thc-a, a koje imaju više cbd-a imaju ispod 10% thc-a, što mi opet ne odgovara.
 

Misko21

Aktivan Član
21.06.2020
371
772
93
35
Ostao sam dužan da vam napišem
Završio gorilu hermice ,bio skeptičan ali sam se pozitivno iznenadio ,čisto da imate info da ne bacate hermice ako nemate druge ...
Rad je malo čudan dok pusim nista ,posle 10min zakašnjenja udara :D sigurno slabije udara nego fem ali svakako vredi,kao neka light verzija pretpostavljam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo and Palma

matatata43

Aktivan Član
02.01.2016
145
387
63
Vozdra ekipa, da li je tko growo Big Bud od sensija u outhdooru? Planiram ga ove godine pa me zanima kako mu je ispao i kako ide ta sorta u outhdooru. Zahvaljujem.
 

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.287
9.623
256
U oba slučaja je cross northern lights sa ruderalisom, e sad koji ruderalis, tj koja verzija NL to je upitno.
Lično bih uvek uzeo RQS, nisam preterano oduševljen Bulk seed-om, dosta različitih fenotipa, bude i hermija (mada mi je njihov PPP među top 5 dnevnih varijanti def)
Jedino sačekaj ako je neko gajio oba kultivara da iznese iskustvo i to
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.280
358
Bolji je RQS,puno....
Nemam ništa protiv Bulk seeds,dao mi je odličnu White widow,ali samo jedna sjemenka. Druga je bila prepuna larf budova,treča užas!
Mada ja ne uzjajam automate,a foto bi trebale biti stabilnije genetike. RQS sam nabrao,dok su imali 100% popust,koliko uzmeš, toliko dobiš,pa zadnje vrijeme samo njih vrtim i prezadovoljan sam..... Green crack punch (Green crack×Purple punch),5 sjemenki,jako slične biljke
Uz to,jedne od jedinih koje se ne mogu zamjenit,jer su kao tablete pakirane i trga se karton,kad se otvara. Za automate ti ne mogu reči,ali Bulk seed se kaže za loše sjeme:)
Ameri za sjeme koje ne izgleda prezentno ili su male,zovu ih bulk seeds i njih ne prodaju u paketičima,nego idu na veliko,dal za ulje ili tako nešto,ne znam. U prijevodu Bulk seed,znači" rasuto sjeme"jako glupo ime za seed bank:) otvorimo vodoinstalatersku radnju i moto nama je"drži vodu,dok majstori odu"
Bit če,da sam otišao offtopice,ali RQS je bolji!
 

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.287
9.623
256
Kad god si u nedoumici - 'seedfinder'. :)
Trude se da ažuriraju koliko-toliko.

Pa kaže, RQS NL AUTO genetika:

IMG_20220430_051706.jpg

Sensi seeds :

IMG_20220430_051730.jpg

Po ovom bih rekao da Sensi verzija deluje kao stabilnija obzirom da je nekoliko puta rađen tzv 'back-cross' (NL1, NL2, NL5..) kako bi se što više očuvala genetika NL
Ali ni to ne mora nužno da bude pokazatelj bilo čega.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Ekipa jedno pitanje, ova tema mi se čini najadekvatnija. Sjeme je Shishkaberry - Barneys Farm, od tri komada u paketu proklijao sam jednu. Sad je već definitivno jasno da to nije to što sam htio. Umjesto da vegetira kao svaka fotoperiodna biljka, ova moja vani već cvjeta :confused: . Zaključio sam da je automatik...no ono što mene zanima, da li je to onda Shishkaberry Auto ili je to samo neki nepoznati automatik :D? Jer Barneys inače u ponudi ima samo foto verziju Shishkaberry :).
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.315
27.220
1.098
Trøndelag
Najbolje im posalji mail i pitaj. Moguce da su krive menke stavili po Shishkaberry. Ako imas original pakovanje sigurno ima batch broj serije ili nesto pa im posalji.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Hvala kolega :thumb:

Baš tražim na pakiranju neki broj ili nešto, ali ne postoji ništa takvo. Samo piše "Original Barney's Farm product" i ispod toga se nalazi neki bar kod.:)
Inače, ja sam to naručivao preko Herbies Seeds, da li da to spomenem ovima u Barneysu ili mi je bolje da šutim?...kao znaš direkt sam od njih naručio :D.
Mislim da se nebi pravili glupi...kao nisi naručio od nas nego od Herbies pa se žali njima i te neke fore :).

IMG_20220522_151349[1].jpg IMG_20220522_151355[1].jpg IMG_20220522_151411[1].jpg
 
Poslednja izmena:
07.10.2022
68
168
33
Molim savjete koje dvije sorte odabrati od Some, obzirom da bi mi zo trebalo kao podrška za borbu sa depresijom, okp-om, BAP-om?
Uzmite u obzir da sam totalni laik i da bi mi trebalo i nešto što se lako uzgaja i da bi trebao 2-3 biljke.

Eh, skoro zaboravio -vanjski uzgoj
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo