Iskustva sa sortama

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.03.2011
5
1
0
35
ovako imam 10 kom. arjans haze 3 i
5 arjans haze 2 od svake po jedna ide u box a ostatak van na prirodu pa kako bude samo zelim pitat ima li ko iskustva arjans haze
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kimi04

Mr. Hedaraa

Aktivan Član
18.02.2011
73
34
18
36
pozdrav društvo...zanima me dal je netko imao iskustva sa ovom sortom, pa ako ima koja dobra duša da podijeli to samnom jer uskoro idu u box :) peace
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
Dogodine planiram saditi Auto Blueberry. Zanima me kakva su vaša iskustva s njime.
Koliko visoko raste? Osjetljivost? Period vremena od klijanja do harvesta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skabum14
20.04.2011
35
8
0
43
Pozdrav ljudi. Već dosta godina nisan sadia a i ne pušin nešto često već godinama. Ima san problema sa drugim stvarima pa san zanemaria grass.
Ove godine san krenua sa par komada u outdoor a sad planiram i pokušati indoor.
tia bi posaditi par komada al baš nešto jako. Sićan se prije par godina doša je jedan slovenac i donia nešto trave. reka je da je to neki skunk, zamota je samo jednu đoju a nas je bilo 6,7 i ja san mislia što će nan biti od jedne đoje. svakon dva dima i gotovo. Od tih par dimova mi smo se tako isprebijali. to je bilo skoro na razini tripa.
i sad gledan sjemena od nekih skunk-ova i vidin da nije razina thc-a nešto visoka. Jel zna ko preporučiti neka simena za posaditi. al da to bude baš nešto jako.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skabum14

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Barneys Farm L.S.D. feminizirano. 24% thc-a. Tripy je, i nosi gene skanka. Odlično za cerek:) Mandala "Satori" također, 23-28% uživao u njoj prošle godine. Kiler, jako neugodno zabije.
Također ima tema, koristi pretragu, pročitaj pravilnik da ne rečeš da smo strogi. Boljeg nema:)
 

freak_Sb

Banned
Banovan
26.08.2011
9
1
0
30
dakle zelio bih uzeti sjeme biljke koja ce mi dati sto bolji i jaci high.euforic osjecaj i koji ce relativno dugo trajat..cjena sjemna nije bitna..uzgajao bi indor za osobne potrebe..nekoliko biljcica nista puno.. ako mozete savjetovati prijedloge neke dati..nemam nikakvih posebnih isksutva sa uzgajanjem..hvala :D
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Gle iznad tvog posta je gdje piše odgovor na temu reklama za Growshop Aliën sa podnaslovom SJEMENKE I OPREMA ZA UZGOJ . Klikneš na taj pravokutnik (reklamu ) , kad se otvori stranica lijevo ti je malim slovima link di piše SEEDBANK . To klikneš i otvori ti se stranica ne engleskom a u googlu imaš i prevodioca ako želiš na neki od balkanskih prevoda da ti bude lakše a ujedno imaš i linkove sa slikama tako da vidiš kako biljka izgleda na kraju . A imaš i opis mirisa djelovanja i jačine THC-a u samim biljkama . Nadam se da sam pomogao .
 

freak_Sb

Banned
Banovan
26.08.2011
9
1
0
30
ma znam ali mi je to komplicirano sve vise bi volio neka osobana iskustva i savjete dobit od ljudi koji se razumjeu a ne da citam o tome i opet blenem jer nista nekuzim xDD
 

The

Aktivan Član
30.10.2009
82
19
8
33
www.flow.co.rs
Pazi za taj energetskiji high najbolje biti bile neke sative, Ja bi uzeo Haze, al posto je indor mozes sa nekim haze hibridima da probas il nesto slicno, od ta tri sto si stavio ja bi iso sa Blueberry-em Pozdrav
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Lsd od barneys farm. Tko ne puši svaki dan pomislit če da je zaista uzeo lsd. Euforija struji tijelom bar pola sata sat, osječate onu "punoću" i tjelesno zadovoljstvo, vrlo često od ovog straina mi zuji u ušima lagano. Pitam se kakav bi bio da je cvijetao još tjedan dva koliko je trebao...