Iskustvo ayahuasce?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.09.2014
0
0
0
Da li je neko probao? Ja sam prvi put čuo za ayahuascu preko knjige Daniela Pinchbecka http://www.amazon.com/Breaking-Open-Head-Psychedelic-Contemporary/dp/0767907434/ref=sr_1_sc_1?ie=UTF8&qid=1411227372&sr=8-1-spell&keywords=Daniela+Pinchbeck kasnije sam gledao neke dokumentarce, i Graham Henckok je dosta pisao o njoj. Uglavnom, iako postoje razni šamani po Evropi, jedino pravo iskustvo je u Peruu ili na drugim mjestima u slivu Amazonije, gdje se pije nakon izvjesnih šamanskih rituala u šumi.

Ovaj napitak, kako kažu, mijenja paradigmu, tj. nakon konzumiranja utisak je toliko intenzivan da vas tjera da preispitate sve što ste do tada vjerovali i radili. Za neke je kreativan i vrlo pozitivan, za druge mračan (David Icke je počeo da piše o reptilima nakon seanse) ali ne ostavlja nikog na istoj tački. U svakom slučaju, niko se sa seanse ne vraća isti.

Ja bih vrlo rado probao, ali turistički sam najdalje putovao do Grčke :), a i ne bih se usudio ići sam, eventualno ako je već neko imao iskustvo, pa da mi bude vodič ili grupno, kako je inače uobičajeno kada se organizuju ayahuasca ture.
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
rasprava je dopuštena, ako mr. moćni dopusti, al tražit vodiča nije..

"(David Icke je počeo da piše o reptilima nakon seanse)"

ahaa, znači od toga je puka! good 2 know!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.