Iskustvo s iGrow shop

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.07.2018
66
259
33
Pozdrav svima, zanimam se za kupnju lampi i potrebne opreme sa iGrow shopa. Pa me zanima posto tamo moram dati podatke svoje (adresa, ime i sl.) ukoliko zelim dostavu a nemam mogucnost da osobno dođem u ducan, po vasemu misljenju koliko je to pametno? Mozda cete misliti da me paranoja pere ali kod mene je sigurnost na max... neznam nisam bas ugodan sa dijeljenjem mojih osobnih podataka..

"
S kim dijelimo vaše podatke?
Vaše podatke dijelimo s pružateljima usluga koji nam pružaju asistenciju ili podršku, a to su suradnici u svojstvu treće strane s kojima smo sklopili ugovor, bilo unutar ili izvan Europske unije. "


Recite mi sto vi mislite oko takvih kupovanja?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
a sta je tvoj problem. oces da ti nesto dodje a da ne ostavis podatke. lampe i oprema nisu ilegalni, isto ti ko da kupujes bilo sta drugo. ljudi ostavljaju podatke i kad kupuju menke, a to je ilegalno :) ta treca strana ti je recimo posta. moraju podeliti podatke sa njima ako hoces da ti ovi dostave ;)
 
01.07.2018
66
259
33
Ono sto nisi uspio procitati izmedju redaka, a to je da mene ne muci ilegalnost/legalnost tih predmeta koje bih kupio nego davanje povjerenja igrowu da moji podaci nece doci do murije...ali budem zakljucio iz tvoga odgovora da nema razloga za zabrinutost (barem za igrow).
 

Beetlejuice

om namah shivaya
09.02.2016
474
1.729
143
Babilon
Mogu svima ovdje potvrditi za iGrow da nemaju veze sa onima koje niti ne zelim spomenuti. Imaju ok ponudi ali nemaju vise agronoma u firmi pa ce te teze doci do info ako ih zelite dobiti na licu mjesta
 

Vujsprer

Hodajuća Marihuana
18.07.2018
178
929
93
37
Planet Earth
Odlična ekipa radi gore barem po mojim saznanjima do sada. Dosta sam aktivan kod njih u zadnja 3-4 mjeseca
i ako mi nitko do sada nije pokucao na vrata(radi shopa)... niti neće...
Samo budi oprezan da ne upadneš u oko nekome pa da ti radi toga provjere pošiljke...
Iako mislim da je vjerojatnost da se to desi 1%
Stay low and don't worry!