Ispovjedaonica kod Papa Romea

Hesi Prodavnica Hempatia Organics Nutrients

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
6.710
21.476
1.098
e stvarno nisam normalan...
smotam ja jedan i izdimim, odem do parkica na igraliste; kad eto ti jedan komsija, pijan, dolazi i seda na klupu pored, ok, tamo je, dolazi drugi komsija, normalan, treci sa cerkom...
ovaj prvi vec vileni, ne zna sta prica, pun alkoholnog sebe.
ja uzeo ovu malu i otisao pored da se ljuljamo, klackamo, tobogan. maloj dosadilo, otisla kuci, a ja sa njenim ocem na "nasoj" klupi.
tu kao ne znam sta pricamo, a ovaj dobacuje li dobacuje, onaj cetvrti cuti :D
u neko (zlo) doba pocinje da urla na nas ovde... ima nesto strasno vazno da saopsti, mi ga ignorisemo, ovaj sve jace i jace, dok...
ustajem i odlazim do njega, zalepim mu samarcinu, prevrnem ga tamo, on ostade da lezi/sedi par minuta, mumla nesto i dalje, ustaje, seda na klupu, pada...
ali mir i tisina.

ovo mi nekako za smirenje.

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Poznanik Foruma
30.03.2011
1.091
5.437
258
Uzeh danas na buvljaku neki iskrin vremenski prekidac, ali bez spojnica. Sa maticne ploce neko poskidao onaj dio kucista sa klemama i sad se ja , kao, trudim da na maticnu plocu nalemim licnastu zicu da sluzi umjesto klema i kad sam ga spojio na mrezu od tri lampice dvije rade, i to zelena i crvena, a treca koja ne radi je zuta.
Bas me poskakiljalo po mozgu, zbog cega zelena i crvena svijetle u isto vrijeme, i kao sto je normalno u takvoj situaciji, odem do cika Googla po savjete, a dzoks osljakaoooooo.., sve nesto kontam, koji mi to qrac treba u zivotu :D

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Poznanik Foruma
30.03.2011
1.091
5.437
258
Stahujem da mi neko ne provali sajt sa biljkama.
Dragi forumasi, groweri, kibiceri, balkanski spijuni i ostali.., ovo je skolski primjer osobe vrlo dobrog psihickog zdravlja.
Strah je koristan saveznik u ovom nasem hobiju, a onaj koga je Bog preskocio kada ga je dijelio ne bi trebao ni da growa :)
Osecam anksioznost
"Anksioznost je najčešći emocionalni poremećaj, koji se javlja kod mlađih i starijih osoba. Reakcija je na stvarnu situacija opasnosti, u kojoj se javlja strah, a zatim primjerena reakcija koja je manje efektna što je veći strah. Može se razviti kao kombinacija faktora rizika, uključujući životne događaje, karakteristike ličnosti, genetiku, hemijske procese u organizmu. Prirodno anksioznost se osjećaja kada su osobe suočene sa prijetnjom, opasnošću ili kada su pod stresom. Javlja se i kod produžene apstinencije od seksualnih odnosa. Obično se ovaj poremećaj javlja tokom rane adoloscencije ili ranog odraslog doba.

Strah je afekt koji ima motornu i osjećajnu reakciju. Neurotična anksioznost je slična strahu, ali se javlja kada nema vidljive opasnosti, kroz opću zabrinutost, predosjećaj opasnosti ili kroz vezanost za određenu situaciju - fobija.
Fobije se dijele na:

1. racionalne - refleksni odgovor na moguću opasnu situaciju
  2. iracionalne."
Kao sto mozemo vidjeti iz teksta, i anksioznost je sasvim normalno stanje koje vuce korijen iz straha, a iskreno se nadam da razlog anksioznosti naseg dragog @blue nema veze sa crvenim slovima u istom :D

Prijatelju, kada obilazim sajt, ne da mi se otvore cetvoro ociju no mi se i supak pretvori u oko :D
Samo nemoj pretjerivati sa strahom i sve ce biti kako treba.
Neka ti sretno zavrsi sezona i da nam se nadimljen javljas :)