Ispovjedaonica kod Papa Romea

Hesi Hempatia Seedstockers Organics Nutrients Herbies Headshop

Bizzzo

~ Herbalist ~
Urednik
Grow Support
11.02.2008
3.909
14.201
478
51
Zbrkulja
vutra.org
I tako. Eto i mene s upisom.
Da je žena bila budna, vjerovatno bi od nje dobio odgovor.

Jesam li ja taj koji je ili koji nije zabio glavu u pijesak. Znaci, sinoć 22:30 cca. Vidim počinje kiša vani. A 1 stupanj. Kad sam dolazio s posla na par auta u susret skuzim snijeg na krovu i sajbi. Ajd Bizz, Smotaj pljugu nek ti ne bude teško, na terasu. I tako. Mjerim ja, ode temp na 0.5. Došla pljuga do pola cista 0. Nije vise kiša, sad krpi snijeg. Ja na termometar u boxu (u potkrovlju) 28 stupnjeva. Trčim (nakon sto je pljuga izgorila) u sobu gdje je box, naravno, ni trunke snijega na krovnom prozoru. U susjednoj sobi, krovni prozor vec prekrio snijeg. I sta? Odmah mi milicija u glavi. “Sad odem spavati a ujutro cika Hans na vratima sa slikom krova”.
6D577355-0596-441E-8242-D737A489F689.jpeg
23:00. Žena spava skupa s djecom

24:00 žena spava i dalje

01:30 Bizz s amperom na krovnom prozoru zaljeva krov vrelom vodom.

02:10 Bizz stoji sa zadnjom kantom vode tako vireći kroz krovni prozor i konta kako mora ići sutra Papu pitati za analizu. Jesam li ja normalan? Tko je noj u ovoj priči? Ili bi samo nenormalan otišao spavati i zaspao imajući ovakve spoznaje :D
617049D1-4277-4DCC-93E2-DB655D9A4D4A.jpeg

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Urednik
Moderator
04.03.2012
6.941
27.697
1.098
haha ja bi promjenio sadrzaj u rizli....to sto si duvao je"jutarnja"sakrio bi to od sebe i napisao bi na tegli"ne duvati ako pada snijeg i poslije 22h"
Zamislim da te netko vidio gdje zaljevas prozor u neko doba noči haha
Ja kada bi vidio svog susjeda ,gdje zaliva prozor toplom vodom...zalio bi i ja,pa nema samo on toplu vodu i krovni prozor haha...ja bi i po crijepu malo ...

Poslednja izmena:

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.453
9.976
258
Kontam da je najpametnije uradit neku termo-izolaciju na tavanu, da se pahulje sa krova ne tope tek tako. (a ujedno dobiješ na energetskoj efikasnosti)
I ne moraš poslije razmišljati o zalijevanju krova, vec o zalijevanju biljaka.

Dva u jedan... kao nes kafa. hehehehe

:D

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
1.443
11.748
358
I tako. Eto i mene s upisom.
Da je žena bila budna, vjerovatno bi od nje dobio odgovor.

Jesam li ja taj koji je ili koji nije zabio glavu u pijesak. Znaci, sinoć 22:30 cca. Vidim počinje kiša vani. A 1 stupanj. Kad sam dolazio s posla na par auta u susret skuzim snijeg na krovu i sajbi. Ajd Bizz, Smotaj pljugu nek ti ne bude teško, na terasu. I tako. Mjerim ja, ode temp na 0.5. Došla pljuga do pola cista 0. Nije vise kiša, sad krpi snijeg. Ja na termometar u boxu (u potkrovlju) 28 stupnjeva. Trčim (nakon sto je pljuga izgorila) u sobu gdje je box, naravno, ni trunke snijega na krovnom prozoru. U susjednoj sobi, krovni prozor vec prekrio snijeg. I sta? Odmah mi milicija u glavi. “Sad odem spavati a ujutro cika Hans na vratima sa slikom krova”.
Pogledajte prilog 426282
23:00. Žena spava skupa s djecom

24:00 žena spava i dalje

01:30 Bizz s amperom na krovnom prozoru zaljeva krov vrelom vodom.

02:10 Bizz stoji sa zadnjom kantom vode tako vireći kroz krovni prozor i konta kako mora ići sutra Papu pitati za analizu. Jesam li ja normalan? Tko je noj u ovoj priči? Ili bi samo nenormalan otišao spavati i zaspao imajući ovakve spoznaje :D
Pogledajte prilog 426283
2h 15min- Bizz nema rizlu..

• Haha
Reactions: Bizzzo