Ispovjedaonica kod Papa Romea

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Naravno. Muski poslovi se ticu muskaraca. Ne sporim, vec se slazem .

Nista licno nisam dozivio u tvom pisaniju, samo stancamo komentare na komentare. Narodski receno "palamudimo" u ispovjedaonici pored filozofiraonice :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Sa obzirom da je Papa bio odsutan od supruge neko vrijeme vjetovatno je jos vise dosla do izrazaja ta povezanost oko poslova i srodnost zivota.Tako da se nema sta zamjeriti vec pohvaliti osvrt na "desnu stranu"jer je ta dilema pocela u nedostatku supruge,obitelji..daleko od kuce.Tako sam ja shvatio:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
pa da onda i ja velim nešto i o toj desnoj strani :)
mislim, jel, legneš tamo gdje je slobodno :)
pih, jako komplicirano :puuuh::
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Zena ne treba sve sama da radi, osim poslova koje treba sama da radi. Ako zena nije svjesna poslova koje bi trebala samoinicijativno i samostalno odraditi, onda ima problem po pitanju mozga, bez obzira na uzrok problema; genetska greska ili pogresan odgoj.
Potpisujem. Pono problema u zajednici izlazi iz toga, hebala ga ni zene nisu kakve so prije bile.
Ima svjetla iznimka prijateljica Jesam:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
kajgod
sad budu žene krive i za situation in the world i općenito, fakat kajgod, whatever

posao je posao, nema baš neke čvrste raspodjele na muški ili ženski posao
postoje poslovi koje je lakše odraditi muškarcu jer je, npr. u većini slučajeva fizićki jači, a neke stvari muškarci ne mogu jer nemaju prirodne predispozzicije
:wave:
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Da, slazem se samo nisam to mislio. Misli su mi isle u smjeri kako so mlade zene nenavikle radit i potom puno zenskih poslova uvaljuju muskarcu. Muskarac onda mora radit muske poslovi i deo zenskih. E tu nastaje problem. Postane preobremenjen.

Nije to problem, da se podjeli posao, nego zenske pokusavaju izkoristiti muskarca. Nije pravilo samo ima puno toga.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
ima svega, neki ljudi se ne ponašaju pristojno u zajednici, bez obzira bili žene ili muškarci

Muskarac onda mora radit muske poslovi i deo zenskih.

žene su u toj poziciji jako dugo, rade i zarađuju jer žele ili moraju, jednako kao i muškarci, da bi zajedno u ova teška vremena, priuštili sebi ili obitelji bolji život ili samo preživjeli

većina žena ko0ja radi nekako automatski i odradi posao oko djece i kuće i hrane jer se tak nekak podrazumijeva da je to ženski posao, tako je većinom kod nas, ali to ne znači da je takosvugdje, negdje je još i puno gore:D, ali i puno bolje :)
naravno da je u redu da žena ako ne radi preuzme većinu brige jer je doma, a to isto vrijedi i za muškarca koji ne radi

ovo sam prekinula 0:27, strašno
to št0 žena može izreći o ženi, al dobro, to je baba, a ne žena, strašno, mislim da muškarac ne može ni o ženi ni o muškarcu, al kaj bumo sad :popcorn:::cool23:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
ovo sam prekinula 0:27, strašno

hehehe... ma ovo je šaljivo koliko je ubiti primitivno. Mi tu generaliziramo stvari ali ima danas zajednica koje su po ponašanju bliže majmunskim zajednicama nego nekim iznad prosječnih ljudskih. Hvala bogu treba podijeliti poslove pošteno, nježnije više ženi, a grublje muškarcu kad je situacija da se može birati. Ali kada draga cura umorna dolazi kući, pa da joj neću skuhat ručak i oprat suđe... s guštom kada je dobar čovjek ;).
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
nisam pogledala do kraja, ali meni nije nimalo šaljivo, pogotovo što ponekad i ljudi iz sustava slično razmišljaju
ma mislim #smiješan" je taj primitivizam, al ne na mojoj koži :D
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
Vracam se jutros sa neke zurkice autobusom, malo se vise popilo pa nisam hteo da rizikujem kolima...Sedim iza vozaca, matori lik 60 i kusur sa naocarama ko dno tegle.Ja se zavalio i dremkam u jednom trenutku osetim truckanje jako i vidim nekog coveka kako trci ka vozacu i ispravlja mu volan.Matori je zaspao ili sta mu se vec desilo pa se popeo na trotoar, neke zene se uspanicile vriste kako cemo svi izginuti to treba prijaviti itd.I tako u toku puta je prosao kroz dva crvena na semaforu i omasio skretanje.Bilo mi zao dekice svi ga napali a ko zna sta se njemu odvija u glavi, sva sreca pa nije brzo vozio.Izlazim iz autobusa i pravac ka pekari na vruc burek i jogurt.Trenutak nepaznje i eto ti belaja, na kraju je sve dobro proslo cim ovde pisem
kaffeetrinker_2.gif