Ispovjedaonica kod Papa Romea

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
haha ja bi promjenio sadrzaj u rizli....to sto si duvao je"jutarnja"sakrio bi to od sebe i napisao bi na tegli"ne duvati ako pada snijeg i poslije 22h"
Zamislim da te netko vidio gdje zaljevas prozor u neko doba noči haha
Ja kada bi vidio svog susjeda ,gdje zaliva prozor toplom vodom...zalio bi i ja,pa nema samo on toplu vodu i krovni prozor haha...ja bi i po crijepu malo ...
 
Poslednja izmena:

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Kontam da je najpametnije uradit neku termo-izolaciju na tavanu, da se pahulje sa krova ne tope tek tako. (a ujedno dobiješ na energetskoj efikasnosti)
I ne moraš poslije razmišljati o zalijevanju krova, vec o zalijevanju biljaka.

Dva u jedan... kao nes kafa. hehehehe

:D
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.041
15.542
358
I tako. Eto i mene s upisom.
Da je žena bila budna, vjerovatno bi od nje dobio odgovor.

Jesam li ja taj koji je ili koji nije zabio glavu u pijesak. Znaci, sinoć 22:30 cca. Vidim počinje kiša vani. A 1 stupanj. Kad sam dolazio s posla na par auta u susret skuzim snijeg na krovu i sajbi. Ajd Bizz, Smotaj pljugu nek ti ne bude teško, na terasu. I tako. Mjerim ja, ode temp na 0.5. Došla pljuga do pola cista 0. Nije vise kiša, sad krpi snijeg. Ja na termometar u boxu (u potkrovlju) 28 stupnjeva. Trčim (nakon sto je pljuga izgorila) u sobu gdje je box, naravno, ni trunke snijega na krovnom prozoru. U susjednoj sobi, krovni prozor vec prekrio snijeg. I sta? Odmah mi milicija u glavi. “Sad odem spavati a ujutro cika Hans na vratima sa slikom krova”.
Pogledajte prilog 426282
23:00. Žena spava skupa s djecom

24:00 žena spava i dalje

01:30 Bizz s amperom na krovnom prozoru zaljeva krov vrelom vodom.

02:10 Bizz stoji sa zadnjom kantom vode tako vireći kroz krovni prozor i konta kako mora ići sutra Papu pitati za analizu. Jesam li ja normalan? Tko je noj u ovoj priči? Ili bi samo nenormalan otišao spavati i zaspao imajući ovakve spoznaje :D
Pogledajte prilog 426283
2h 15min- Bizz nema rizlu..
 
  • Haha
Reactions: Badi and Bizzzo

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Došao je i za mene tenutak Papa Romeo...
Došao je i za mene trenutak da skinem teret koji vučem već i više nego dovoljno vremena, dragi Papa...
Ovo je moja ispovjed forumu, moja vječna kritika često ne promišljenom društvu.
Društvo, vječno, u velikoj većini vođeno niskim i jeftinim zadovoljstvima i zatrpano u sitnim, na globalnoj razini, nevidljivim problemima.

Društvo “našeg” foruma, društvo zavidnih growera(u usporedbi sa stranim forumima) zahvaljujući aktivnosti i trudu svih trenutno ili nekad davno aktivnih na njemu.
Ponostito s punim pravom Vutra.org može proći bulevardom growera i na marihuane uzgoja foruma!
A pak, kržljavo na socijalnom aspektu, posebno kad se sijetimo riječi poput objektifikacije i SEKSIZMA!
-Radodajka ect.
-Siluj/silujem
-“stežem ja nju ::sex::

i još toliko puno toga i toliko često, da ljudi koji dođu po prvi puta, a imaju manire, poštovanje, iole zdrave ideale ili su pak samo ženska osoba sa samopoštovanjema ili pak ženska osoba koja je patila kroz život zbog sličnih dobacivanja i objektifikacije nje same bježi od mjesta gdje su “ovakve spike”.
Meni se nekad gadi... maknuo sam se u jednom periodu na kratko od foruma jer su i teme i chat bile zagađene ljudima koji su OPČINJENI činjenicom da uzgajamo feminizirane jedinke jedne BILJKE!!

Normalizacija seksizma kroz banalne stvari i šalu je velik problem Balkana. Prekrasno područje sa divnom ali i dalje jako neukom kulturom koja uspjeva da prosperira usprkos svom vlastitom neznanju.
Ne prozivam nikoga, nit se ljutim, ali pozivam SVE da ovaj prekrasan i krajnje kvalitetan forum pokušaju ne zatrpavat verbalnim smećem.

Normalizacija bilo čega krivog, gotovo uvijek kreće kroz šalu, uvijek se čini tako bezopasnim, a nosi užasnu snagu koje mi uglavnom nismo svijesni dok se sami ne nađemo pogođeni istim....

Drugovi, imajte na umu da smo većina nas, mogao bih reć na žalost, pripadnici muške populacije društva. Potrudimo se SVI SKUPA da ovo ipak bude ugodno mjesto i za ostale, za naše DRAGE DRUGARICE!!!

Hvala i živjela :vutra:

:respect: :respect:
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
P.S. Ukoliko i ti, dragi citaoce, imas nesto ispovijediti nemoj da si stisnut i da te nesto u tome sputava. Slobodno napisi nesto sto cuci u tebi a htjelo bi vani.
Izgubio sam 2 prijatelja u mjesec dana. Familija, dobri ljudi, neopisivo...
Prije nepun mjesec dana prvi šok !!!
Tragična vijest je stigla sa sjevera Europe,... nasta muk i nevjerica. Tuga. Mlad čovjek.
Nasmijan uvijek bio, vedar momak,... pa zašto???
Ostade vječno pitanje. R. I. P.

Neki dan, drugi šok !!!
Na trenutak je prestala Zemlja da se okreće!. Imao sam taj osjećaj. Čekaj malo, ma ne može biti istina!!!!!

Dok sam slušao velečasnog i njegove lijepe riječi, kad su njegovi omiljeni tamburaši zasvirali tužnu melodiju, kad sam čuo plotun koji ispalise vojnici u svečanim odorama...
Istina je bolna,nažalost.

Ostaju sjećanja. Sva su lijepa.
Sjecam se, ima tomu 10-tak godina,... udavao je kćer. Reče mi, Ven koju da naručim?
Neka bude tvoja volja prijatelju, odgovorih mu.
Taj puta sam zavolio tu pjesmu.
I sada gledam te iste tamburaše, kako se oprastaju s njim. Ma suze mi idu.

U tvoje ime prijatelju :(

 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Društvo “našeg” foruma, društvo zavidnih growera(u usporedbi sa stranim forumima) zahvaljujući aktivnosti i trudu svih trenutno ili nekad davno aktivnih na njemu.
Ponostito s punim pravom Vutra.org može proći bulevardom growera i na marihuane uzgoja foruma!
A pak, kržljavo na socijalnom aspektu, posebno kad se sijetimo riječi poput objektifikacije i SEKSIZMA!
-Radodajka ect.
-Siluj/silujem
-“stežem ja nju ::sex::

i još toliko puno toga i toliko često, da ljudi koji dođu po prvi puta, a imaju manire, poštovanje, iole zdrave ideale ili su pak samo ženska osoba sa samopoštovanjema ili pak ženska osoba koja je patila kroz život zbog sličnih dobacivanja i objektifikacije nje same bježi od mjesta gdje su “ovakve spike”.
Tek sad ovo vidim :). Čisto pretjerivanje, prva riječ još ajde ali silovati i stezati su sasvim normalne riječi, kako bi se trebali izražavati o_O? To što tebe sve odmah podsjeća na sex to je tvoj problem :D. Ako je nekoga stvarno uvrijedilo ime mog dnevnika, ispričavam se i molim lijepo moderatore neka promijene ime (ako je moguće).
 
Poslednja izmena:

Travan

Aktivan Član
27.06.2021
187
1.146
143
Ono što je jednom smiješno drugom je tužno. Netko će reć a netko prešutit. Jedan u drugome vidi sebe, drugi u drugome vidi drugog, ili trećeg. Možemo mi pričat i šišat ali svejedno je. Ima nas svakakvih, najviše različitih. Meni su isto neke stvari u životu drage a neke obrnuto. "Proberi šta za tebe valja i umij se hladnom vodom. I gledaj sebe. Imaš ti svoga posla."
-Ja, sam sebi, motiviran životnim strujama
::ludak::