Ista sorta, drastično drukčiji rezultat...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.03.2009
36
0
0
48
Pozdrav, evo moje četiri biljčice su sve gotove i rezultat je sljedeći...
Dakle, sve četiri biljčice su bile ista sorta, kupljen sjemenke skanka.
Sve su četiri super rasle i bile lijepe i zdrave.
Dvije su mi izgledale kao već gotove i izrezao sam ih skoro dva-tri tjedna prije nego druge dvije.
Te prve dvije su, ma malo je reći fantastične, ono mmmm... stvarno odlične, dok ove druge dvije koje sam pustio duže 15ak dana - katastrofa, loše, ono skoro pa bi ih bacio u smeće. Iako su izgledale lijepo, nevaljaju *****.
Mene sad zanima dali može toliko drastično utjecat na kvalitetu ako se zakasni 15ak dana sa žetvom???
Dali je netko imao slikno iskustvo???

Pozdrav!!!
 

caooo

Aktivan Član
31.03.2009
137
11
18
naravno da mozhe, prozor za zhetvu tj pun ripening biljke traje oko 7 dana, recimo da si 7. dana ripeninga posekao prve dve druge dve su 15 dana bukvalno umirale jer od kraja ripeninga sve ide nizbrdo i razgradjuje se... ako uzmemo da su trebale cvetati 8 nedelja, 15 dana je 37% duzhe... a 37% nije mali procenat :)

nznm samo ako su te dve bile fantazija, shta si chekao?
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
To se i meni dogadjalo...

pa bih rekao na najgluplji moguci nacin...

imas dva zlatna retrivera..oni se pare i dobijes recimo 6 mladih...5 je zlatne boje a jedan je crn.
E jbg...ne mozes protiv genetike.

ali i meni se dogadjalo.Pogotovo sa lowriderima koji su niski.pa u jednom primjerku prevlada sativa i naraste mi oko 1.2 metra u visinu...pa jedan da 10 vrhova,a jedan da samo jedan glavni.
Nazalost da,moze ti utjecati.
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
da nadodam,dva lemon skunka..u isto vrijeme posadjeni,jedan izvadjen jucer,drugi ima jos 10ak dana pred sobom...tak da nikad ne znas..
 
18.06.2009
23
2
0
38
Moguce je da su trichomes "precvetali"
Bilje se obicno beru kada 50% trichomes porumeni i dobije boju meda/cilibara.
Kada trichomes potamne, aktivne supstance u njima pocinju da se degradiraju i shto duze stoje
opada im kvalitet tj. "rad".