Isti strain više breedera

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Nakon čitanja više tema o seed bankama nisam primjetio da se netko dotaknuo usporedbe istog straina od više različitih breedera, pa eto da i ja otvorim koju temu.
Mišljenja sam da nema najboljeg breedera i tema ni nije u tu svrhu, već me zanima (a vjerujem i mnoge) upravo usporedba po strainovima. Da budem precizniji koji breeder ima najbolje sjeme od "klasičnih" strainova. Nadam se da se razumijemo.
Eto stoga bih molio iskusne da pomognu sa svojim usporedbama nama ne tako iskusnima.;) Mene ponaosob trenutno zanima White Widow, ali željan znanja volio bih saznati isto za svaki strain. Ja ću npr. za koji dan krenuti ponovno sa WW od Piramyd Seedsa(osvojili neke nagrade) jer mi je prošla propala, a imao sam već od RQS-a. Biti će i mojih razmišljanja samo treba vremena.
I ljudovi nemojte biti škrti na rječima.:thumb:

P.S. Ako moderi smisle bolji naslov slobodno nek mjenjaju.:rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Degustator

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ako ides na ww, onda probaj original strain. Jos uvijek je podjeljena prica da li je ww od Shantibabe(Mr.Nice) ili od Arjana (Green House) posto su zajedno radili. Vjerojatno imaju identicnu genetiku. Al da, probaj od GHS-a. Do sada sam probao samo WW od Nirvane i nije to lose....miris je super. Jedino sto ne znam kolko je to blizu originalu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Raconja

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Odluka je pala, bit će od GHS-a. I krenut će za 15-ak dana. Ma priča oko WW je počela jer sam prije cca 1,5 god dobio iz Amsterdama za probu i bila mi najbolja pljuga u životu, zablejao pred kompom pa se smijao sam sebi 20 min u komadu, ma to ću pamtiti cijeli život. Ali ko zna čija je bila jer je iz nekog coffee shopa. Uglavnom da ne spamam puno javim se sa usporedbom GHS vs. RQS.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ocistio sam temu pa cemo vidjet kako ce to dalje ic. Iskreno ni ne znam kako si ti to zamislio :) Al ajde.

Tesko je imat takvu temu a da se ne dotaknes "ciji je original". Za primjer nirvanin master kush je Hindu Kush x Skunk a od DP-a je hindu kush x hindu kush. I onda se desi da neciji hindu kush x skunk vise nije master kush nego je.... hindu kush. Joj al sam ga zakomplicirao. Sto zelim reci je da postoje iste genetike iza razlicitog imena i obratno. Ista prica je sa black widow i white widow.
 

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Baš zbog previše dodirnih točaka sam i mislio da se ne dotičemo originala kroz raspravu, a što se tiče usporedbe ona je itekako dobrodošla. Tema je i zamišljena da nam iskustvo bude vodilja u odabiru banaka.