!!!!!!! Istina I Laz !!!!!!!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.11.2007
21
0
0
36
Obozavam marihuanu i koliko sam je proucavao zadnjih par meseci zivot mi se promenio nabolje mogu samo da kazem jer sam i probao prvi put pre koiji mesec
prvi put mogu reci nisam ni osetio nesto ono bukvalno koji put sam se nasmejao i posle imao trip da mi srce jako kuca kasnije kad smo ja i moj dobar drugar nazovimo ga X vudecete i zasto kasnije i jos njih 3 organizovali se lepo i svake nedelje kod jednog u kucnoj varjanti odemo ponesemo travu navarimo se bude ludilo smeh zezanje nevidjeno
uglavnom jedva sam cekao kraj nedelje do odemo kod nekog bukvalno bude nevidjen provod kad imas nevidjeno drustvo za varenj to je nesto najbolje e ovo je kraj prvog dela sacu poceti ono zbog cega sam i zapoceo temu ja i moj drugar nazvacu ga X da kazem nesto o njemu ako PROCITATE SVE STO SAM NAPISAO RAZUMECETE O CEMU PRICAM NEMOJTE PRESKAKATI I RECI DA JE GLUPOST..da nastavim naci X ima 25 godina zavrsio je srednju kao odlican djak sve cetiri godine zatim necu reci koji fakultet uglavnom jako tezak ako ne i najtezi zavrsio ga je na vreme sa prosecnom ocenom 9 i diplomirao sa 10 iako pusi travu od 18 godine tako da i dodam da trava neutice na sisteme i delove mozga za pamcenje ucenje i raspoznavanje stvari cak ih i u nekim slucajevima poboljsava medjutim ja i X se nalozili na vutra org jos pre koji mesec gledajuci one bokseve i reko on aj kod sebe da zasadi i tako bude napravimo mi zajedno box od drveta sa MH sijalicom ventilacijom i svim dzidzbidzama i krene da raste posle izvesnog vremena trava naraste i on je izvadi iz box i stavi pored prozora nekoliko biljaka posto su za box bile male tako ih on drzi na pored prozora zivot ide dalje sve opusteno i odjednom policija na vrata neko ga prijavio ispostavilo se posle da ga je prijavio komsija zaplene mu sve izvrnu bukvalno stan od gore do dole cak su i tepih sklanjali da nepricam sta su uradili sa stanom urnisali ga panduri,e sad privedu oni njega i posle posto su mu uzeli mob tel sva sreca ja sam izostao iz cele price jer imam 7 brojeva tel pa sam ih vecinu bacio kad mi je drugar javio sta se desava na svu srecu imao sam srece mada na zalost nisam iovako ionako mogo da mu pomognem ko ce protiv policije zovu oni ortaka iz nase ekipe jednog on ne zna sta se desava doso naduvan debil u stanicu popusio covek 2 komada ujtru uz kaficu i nesvesno nije imao ni pojma da ce ga zvati policija sta ce ode policija vidi da se navario i krene da ga ispituje o X svasta na kraju ga poceli tuci da prizna kako mu je X prodavao marihuanu a naravno nieje i da je rasturao po ostalim delovima grada sto opet naravno nije istina istuku oni njega isamaraju on potpise sta ce jadnik kad niko nezna kako je svi kazu nebi je nebi kad uvati policija da tuce i boga bi izdao potpise on sve sto su trazili od njega i mog druga X brze bolje ko na filmu osude na 3 godine zatvora samo iz jednog razloga zato sto je iz box izvadio travu i stavio na prozor,a to sve nebi ni bilo da nismo gledali na vutra org boxseve
nemojte pogresno da me svatite nemam ja nista protiv vutra org podrzavam je svim snagama al eto ocu da vam ispricam jednu nesvakidasnju pricu sta se moze desiti zbog gluposti upropaste coveku najbolje godine zbog jedne zamisli jednog semena i jednog govneta od coveka komsije njegovog koj je posle dobio svoje batine al sta vredi kad je X necu da psujem upropascen zivot 3 godine ljudi za nistaaaa nista ne mogu ni sad da verujem dok pisem eto to vam je prica koju imam da vam ispricam tako da
se razumemo voleo bi da vutra org poraste i bude jos veci sajt jer ovakav sajt i zasluzuje da postoji ali eto uvek se desi nesto to vam je prica o mom najboljem ortaku X Tako da pamet u glavu i pazite sta radite sve diskretno i nemojte nikom verovati...
Za kraj pomolimo se svi da ce vatreni ljubitel VUTRA ORG I MARIHUANE DOBITI smanjenje kazne i biti pusten za godinu dana ako je moguce.HVALA SVIM sto ste procitali ovu pricu i nadam se da sam postigo nesto ovo me je zamolio X da napisem i obavestim vas
da vas sve voli kao drugare i prijatelje jer svi smo mi jedna velika masina
koju vezuju konci marihuane koji svako od nas drzi i cvrsto vezuje u jedan neraskidivi cvor koji na kraju niko nece moci da razbije i prekine jer mi smo jedno i uvek cemo tako biti
JEDNO JE SRCE MOJE DRUGO SRCE MARIHUANA JE TVOJE I AJDE DA ZAJEDNO
SA VUTRA ORG kuca za oboje
http://forums.vutra.org/images/smiles2/icon_smile.gif
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
A ništa...žalbe..ne znam,probajte mu nekako smanjit kaznu,al da se meni takvo nešto desi ja bi popizdio,pa čovječe nema te sile da odem u zatvor 3 godine zbog takve stvari dok se s još manjim kaznama provlače silovatelji,ubojice,pedofili...pa ovo je nečuveno,ovo može bit samo na balkanu ...:clap:...a šta je tu je,trebalo bi se organizirat neka potpora za njega il neka parada,marš...ne znam,pa to je žalosno stvarno...a tog susjeda niste trebali tuć nego mu neke stvari lijepo objasnit ako mu se može objasnit,ako je neki konj od čovjeka,što pretpostavljam da je,treba ga dobro namlatit....

Ajd pozdravi ti prijatelja u ime svih nas i reci mu da se drži....:maryjane:
 
16.11.2007
21
0
0
36
choki123 je napisao(la):
i da,zašto si stavio u unutrašnje uzgajanje...:read:
Pa sve je i pocelo od unutrasnjeg uzgajanja bas se cesam pa onda kako uzgajati "unutrasnje" u grow box-u naravno sve se vrti oko unutrasnjeg eto sad je i on u unutrasnjem box-u nekom vecem kao biljka koju nezalivas propada tako ce i on tamo polako to te dusevno unisti bukvalno da covek nepoveruje od jedne zajebancije da moze tako nesto da se desi ali nadam se da ce izdrzati i verujem u to nije on za zatvor prosto ali mozda postoji sansa preko zalbi novog advokata itd ali mu u svakom slucaju negine 1 godina i upravu si samo na balkanu moze takva nepravda da se desi. kako bi rekao sta vise da kazem razocaran sam nemam reci...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
mnogo nelogičnih stvari je ispričano
mislim da si još jedan klon od mnogih
uveliko je primijećeno da određeni ljudi određenih shvatanja
pokušavaju da zastraše ljude da gaje svoju travu
pričajuću nebulozne priče o padanju islično
bilo bi lijepo kada bi dao link,jer sigurno je bilo u novinama
ali linka nema kao ni priče
ja neznam nikoga ko gaji za svoje potrebe da je pao
ako imaš 7 brojeva moba onda nam je jasno čime se baviš
i zašto si pao
već 4 godine ljudi čitaju i sade i nikome se nije desilo
da mu biljke prerastu box pa mora na prozor.nema smisla

mislim da svako više riskira dok kupuje kod dilera otrovno smeće svakog vikenda
nego kada ima 4 saksije i ćuti

p.s. kada si predstavljao taj box rekao si HPS 400a ne MH
mislim da se nisi dovoljo informisao da bi bio uvjerljiv
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Stvarno bre ovo nema nigde...Pa ja neznam sta bi uradio tom komsiji...
Pa taj je verovatno bio ljubomoran na X-a,verovatno je neki propalitet sa dva razreda osnovne...Da upropasti mladicu buducnost...X ce imati velike probleme kad bude nalazio posao da radi...Samo mu dajte podrsku...veoma je vazno...da izdrzi,da se ne slomi...
A komsija :punch:...Nema reci za takvog coveka...Taj nema mozga,inace da ima savest bi ga pojela,ili ce ga pojesti...A savest veoma tezak igrac...Srecno :wave:


:thumbsdown: :icon_cry:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Koliko sam shvatio, X je član ovog foruma i završio je u zatvoru zato što je biljke iz boxa izvadio na prozor ?
Žao mi je momka, ali nije to smio da radi, a nekako nije ni logično ...

P.S.
Predlažem da se tema makne u 'Sve i svašta' jer nikako nije za 'Uzgoj ...'
 
15.10.2007
23
1
0
44
Strasno... jbg coskari su najveci sljam ovog svijeta... a sad ja bi ovako... fino vi podvalite tom cinkarosi jadnom X grama neceg jaceg pa ga prijavite... nek ode malo na isto mjesto di i tvoj ortak da vidi kako je... a jos uz to stavite nailonke na glavu i ubite boga u njemu... vise puta...
Ne slazem se da je ok to sta ti je ortak potpisao da je ovaj dilao i slicno... radi se o zivotu njegovog prijatelja i mozda je vise o tome trebao razmisljat...
Ako su ostali tragovi fizivkog zlostavljanja probajte ic na tu kariku... kako god okrenes male su sanse...
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
ne razumijem te ljude. sta ga boli k. sta susjed ima na prozoru.
noge bi mu otkinuo i dao mu da se igra sa njima. a jedino je veca
pizda taj frend sta je potpisao. on je taj kojeg treba pec savjest.
on je taj koji bi trebao imat to na umu svakog dana 25 sati na dan.
svako ko prica s njim treba to imat na umu. to nije covjek i nitko ga nebi trebao zvat prijateljem. sta nije proguto batine? manje bi izgubio. sad nece imat prijatelja niti jednog normalnog. ja sam zavrsio na traumi tako. i izasao za koji dan. i murji niko nista. mene proso bol. za 3-4 tjedna sjecas se samo a.c.a.b. i smijes se tome. nema do face drotove dok mu se kesis, naduvan ko pi... a on te tare i vidi da nista od toga. i pizdi vise od tebe. i ja i cijela ekipa se sad samo smijemo tome, a tvoj X se nece smijat. taj frend njegov bi druko i da ga nisu tukli. il si druker ili nisi. meni se takvi ljudi gade. i nema opravdanja. misli na to kad odes na pljugu s tim likom, mozda ce i tebe drukat da izvuce svoje dupe
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
zivi se dalje jebiga....meni je zao zbog tipa tak da jebiga...al nije jedini...treba se pazit...
pa kolko biljki je imo?mogo bi se izvuc s manjom kaznom ak je imo jednu....kaze da je za osobnu uputrebu...valjda xD
uvjek je za osobnu upotrebu sta oni briju xD
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Naravucenije!

Pravite boksove odgovarajuce velicine!
Sve isplanirajte savrseno!
Nikom ni reci o tome (Zato i postoji Vutra.org) Pa nemojte pitati nikog nego pitajte ovde!
Neverujte nikom i budite blago paranoicni ali sigurni u sebe!

A ovog momka mi je zao ali mora se znati da ko od maca zivi od maca i umire!
Smanjice oni tu kaznu ja verujem ali aj znaj pandure i zakon! Oni misle da su presekli neki lanac narkomafije! Garant im je trebalo neko zrtveno jagnje a to je (na njegovu nesrecu) bio tvoj ortak "X"
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
Weed_Novi Sad jel ti bese onaj sto mu je Mika cigan nastimao timer za hps ili tako nesta jos se ja cudim di je taj nick nestao, jebiga sta da ti kazem zao mi je drugara al malo mi to zvuci
bezveze cijela prica oko toga, nije moguce da je toliki maler. Cekaj nisam dobro shvatio koliko biljki su mu zapljenili?
 
18.11.2007
12
0
0
47
Paranoja je (valjda) strah od nepostojece opasnosti , ovde su opasnosti vrlo realne , a optimizam i stav tipa "ma nece..." je najopasniji od svega... STEALTH ili NISTA !!! NS je selo sa gustim saobracajem i kao u svakom selu jedan pogresan korak , rec , gest dobre volje (das nekom vutre) je rizik kakvog ne treba preuzeti. Na zalost ljudi jesu g...na, pakosni su , zatucani, i srecni kad nekom uteraju k..itu... NIJE PARANOJA VEC REALNO STANJE ! EXIT je potpuno opasno mesto za duvanje, jebga TAKO JE ! O tome treba vise da se prica, neki "optimista" ce se uvek ujebati pre "paranoika"!
Licno sam sprecio slicnu katastrofu sa neopreznim ortakom , sad je valjda skontao i sam... NIJE ZAJEBANCIJA! Ovo bi trebalo da stoji crveno na svakoj strani pa bi forum bio 100% od pomoci.

GROW SAFE OR DON'T GROW AT ALL!!!

ps- trenutno nisam u evropi a ni u americi, a mozda ni u africi... Sve sto ste procitali je plod vase izvitoperene maste pod raznim supstancama...