ISTINA O VJERI KRŠÈANA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
za sve je p.p. zaslužna,šteta što to prije nisam skužija.koje cudo ocete da objasnim?hodanje preko vode?
- prava istina,isus i ekipa od tri ribara su se napušili u brodiæu,more je bilo malo uzburkano i oni su se nasukali na obalu.tad isus izaðe iz broda jer mu je bilo glupo stajati u brodiæu koji je nasukan tako reæi na obali pa je izaša a ono voda do gležnja s jedne strane,a s druge je duboko.i on odšeta,kad je to vidia ovaj drugi i on je izaša,ali na dublju strana i pocea se topiti.eto jedan je misterij rješen.


sve je ovo moja vizija.neka se nitko ne uvridi jer i ja vjerujem u Boga našega jedinoga.ako vas još što zanima samo recite.
 
12.07.2005
41
9
0
43
www.erowid.org
Ne bih se s tim slozio.

Uostalom, tesko je reci jer vjerojatno ne mislimo na iste stvari.

Krscanstvo kao religija je abominacija ucenja Isusa Krista i ne bi trebala postojati.

No, krscanstvo kao vjera je nesto sasvim drugo...
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
ja se slažem sa damirom.nisu se odma nipsale sve knjige o isusu prošlo je dosta godina,pamæenje vara,sve se radilo po sjeæanju nekolicine,po priæama drugih i tako.nije to isus pisao.
 
13.02.2005
26
0
0
Trenutno ide na B-92 epizode o Isusu i njegovim cudima.Pa koga zanima naucno glediste neka prati....ja pratim i jako je zanimljivo!!!
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Kool King T je napisao(la):
za sve je p.p. zaslužna,šteta što to prije nisam skužija.koje cudo ocete da objasnim?hodanje preko vode?
- prava istina,isus i ekipa od tri ribara su se napušili u brodiæu,more je bilo malo uzburkano i oni su se nasukali na obalu.tad isus izaðe iz broda jer mu je bilo glupo stajati u brodiæu koji je nasukan tako reæi na obali pa je izaša a ono voda do gležnja s jedne strane,a s druge je duboko.i on odšeta,kad je to vidia ovaj drugi i on je izaša,ali na dublju strana i pocea se topiti.eto jedan je misterij rješen.

LoL - u pozitivnom smislu

P.s.

Shta znachi abominacija
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Neke ranohriscanske crkve su govorile (a to se i danas srece) da osim "Oce nas" postoji i molitva "Majko nasa". Pri tome je prva napravljena na osnovu nebeskoga principa, a druga na osnovu zemaljskoga i neke danasnje crkve i sekte tvrde da taj zemaljski princip ima otelotvorenje u vidu zenske biljke Cannabis-a.