Istine o marihuani

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.02.2009
0
6
0
38
bongash je napisao(la):
Dakle, poruka za purpsa i Evu, idite i živite američki san, a nas ostavite da budemo glupi balkanci.

hahah koji si ti kraaalj...
ima i pozitive u ovakvim temama, ja se upisa od smijeha...

daj kakvu dobru pitu od jabuke nek nam posalju, ak nece sjemenke xD
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
purps..
mozda nemam godina kao ti ali dosta dugo sam u tim krugovima da znam o čemu pričam... barem za ove prostore ovdje... mozda bi tvoje izjave (neke) imale smisla da je ovo neki kanadski forum... ali ovjde to bas nema vajde..
nit sam te tio vrijedjat nit išta nego čisto malo spustit na zemlju jel si se -priznaj- ipak "malo" razbahatio...
50grama dnevno kontam da nepuši niko jel bi mu to bilo maltene fizički nemoguče... ono nebi mogo otic ni jesti ni kenjat ni prdnit bez jointa a i onda je upitno jel bi to mogo popusit sam makar to bila kvaliteta udri me lopatom...
recimo u amsterdamu nas troje smo pušili cirka 15-20grama vutre dnevno -nekad više nekad manje stim da smo staaaaalno nešta pušili.. tako da dobijes ono od 5 grama po osobi sto je sasim ok (ak oces bit cio dan uduvan...
i za halucinacije nemora bit da je prskano..
prvi dan kad smo dosli u dam odma zapalili amnesia haze (umorni od puta nespavanje i ispresavijani od alkohola večer prije) nije da sam imo hale al iskrivljena stvarnost je bila garant ono blizina objekata mi se mjenjala ono što je dalje mi je bilo bliže i take stvari..
pa aj da ja sad neduzim..
pozvo bi te da ostanes na forum i da ga pratiš malo pa da vidiš šta balkanci rade od vutre (uglavnom se growa genetika jel do slovenije nije daleko a tamo se modje uzet sta god oce)
budi pozdravljen i dobar...
e i ovo sto udarate cjela obitelj mi je preeeeedobro.. nadam se da cu i ja tak moci jednom :)
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Pametniji popusta, nece me vise biti na ovoj temi jer vidim da nema smisla;
americki san ne postoji, i onako samo cekam istek ugovora da se vratim na Balkan, medu svoje, a nikada nisam mislila da su balkanci glupi niti sam to igdje navela, i zato Bongash molim te nemoj me navoditi da promijenim misljenje

Pozdrav i respect svima
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ajde super, pametnija si ... i skromnija, naravno. :thumb:

Glede tvoga mišljenja, stalo mi je do njego ko' do lanjskog snijega.

Želim ti svu sreću u životu i da budeš još pametnija, spretnija, ljepša, brža, bolja, jača ...
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
ha je ja stvarno ne znam. eva rain ocito ne kuzi da nam je majstor bez razloga doso solit pamet... a to
se vecini ljudi na ovom forumu NE SVIDJA.
jebga purps, ispricavam se sto sam te iso malo pošprdat :) al svejedno, schillaj malo, prelistaj forum, nismo mi glupi balkanci koji pusimo statijaznam kakvu ganju.
a vi ostali isto schillajte.. nema razloga za prepiranje i sirenje lose, negativne energije.
pis
 

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
@purps..welcome...

chovek je iz inostranstva i mislim da uopshte nije imao loshu nameru,mogli smo mu dati warm welcome..
ochigledno da stanje s ove i one strane nije isto..bash smo se poneli ko glupi balkanci i potvrdili sve predrasude za koje sve vishe mislim da to i nisu..:eek:hno:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.