Istine o marihuani

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
15.04.2009
5
1
0
64
OK. Na ovom sajtu vidim da mnogi ljudi znaju malo ili nista okolo marihuane. Recimo, ja citam da ljudi mijesaju marihuanu sa duhanom I onda to puse. To je no-no. Ali ljudi ne znaju – ganju nikada ne mijesaj sa duhanom ili bilo cime drugim. Nikada. Jedina iznimka je da depresivni ljudi mogu da mijesaju ganju (mora biti SATIVA ili SATIVA dominant) sa HMELJOM. Hmelj, kada se pusi, izaziva malu euforiju, I zato se mijesa sa marihuanom.

Isto tako citam da neki puse 30-50 grama dnevno. Neki cak puse 30-50 grama u bongu??? A to znaci da ti ljudi ne puse pravu stvar. Vjerovatno puse neku industrijsku ganju (kao sto je HEMP) koja ima vrlo malo THC u sebi I se uopste ne koristi za pusenje.

Istina je da prosjecan joint (0.4 grama), prosjecan bong (0.2 grama) ili prosjecan vaporajzer (0.1 gram) od marihuane od prosjecne potencije ce da te ‘bake’ za 2-6 sati. Ako se pojede 1 gram u kolacicima i slicno, onda ce da bude 'baked' za 8-12 sati Je u stvari vrlo tesko da se popusi vise nego 2-3 grama dnevno I samo najveci ‘stoneri’ mogu da popuse 4-5 grama dnevno. U zakljucku, momci I djevojke, ako pusite mnogo grama da bi osjetili nesto, vi pusite *****.

Moj savjet je bi bio da se kupi sjeme iz neke dobre Holandske (kao sto je Nirvana) ili Kanadske sjemenare i I da se uzgaja u podrumu ili slicno, I onda da se daje prijateljima ili da se proda na ulici.

Sada najgora stvar od svih. Citaj pazljivo.

Je mnogo puta dokazano da marihuana ne izaziva zavisnost, paranoju, halucinacije I slicno. marihuana cini da se osjecas dobro. Ako imas problema dok pusis, I si kupio marihuanu na ulici (od preprodavaca) onda si kupio ‘POPRASENU’ ganju. Evo sta je sve u svemu:

Preprodavaci vrlo cesto POPRASUJU (‘dust’) marijuanu sa heroinom, kokainom, krakom, methom I slicno. Zasto oni to rade? Zato da bi ljudi postali zavisni (heroin, kokain, crack, meth I slicno izazivaju tesku zavisnost) i da bi na kraju kupili opet I opet I opet…

Ja sam potpuno siguran da ljudi koji se zale na zavisnost, paranoju, halucinacije i slicno puse poprasenu marihuanu. Gdje ja zivim, svaki kupac marihuane ima mali dzepni mikroskop (30-100X uvecanje), I kada kupi ganju, prvo provjeri sa dzepnim mikroskopom je li marihuana poprasena ili nije. Ovdje mnogo marihuane dolazi iz Meksika I 95% od meksikanske je poprasen. I kada je marihuana koja se prodaje u Kanadi poprasena, kako je onda dole (gdje je potpuno novo trziste)???”

Zato pamet u glavu I ako kupujes, prvo provjeri sta kupujes. Ali najbolja stvar je da se uzgaja svoja vlastita marihuana od dobrog sjemena.
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
HAHAHAHAHAHA
blebećes gluposti... :)
napiso komentar dok je jos bila tema....
neda mi se ponovo tipkat....
al nasmijo si me do suza....
mislio sam da taki ljudi ko ti vise nepostoje :)

ban ces dobit jel promoviras prodaju...
i ovo za spricanje teskim drogama dragu nam wu je prica za plašit malu djecu... ono tipa čudovišta iz ormara itd...
heheehe
bud pozdravljen i blazen u neznanju :)
 
15.04.2009
5
1
0
64
HAHAHAHAHAHA
blebećes gluposti... :)
napiso komentar dok je jos bila tema....
neda mi se ponovo tipkat....
al nasmijo si me do suza....
mislio sam da taki ljudi ko ti vise nepostoje :)

Objasni!

Ako treba da pusis 50 grama marijuana dnevno da bi osjetio nesto, to znaci da ne pusis pravu marijuana. Je li ti mislis drugacije?

Ako, kada pusis imas halucinacije ili postanes zavistan, I slicno, to znaci da pusis dusted marijuana. Je li ti mislis drugacije?

Ne vidim tvoj point.

Usput, moj prvi joint je bio u Sarajevu 1974. Jesi li tada bio rodjen? Do djavola, ja znam sta pricam. Da li ti?


Isto, ja ne prodajem nista. Niti cu ikada ista prodavati (ja nisam prodavac ili preprodavac). Ja sam bio spreman da posaljem neko dobro sjeme (za djabe) mojim prijateljima iz bivse juge, ali ne da prodam. Nakon tvog odgovora nisam vise siguran da cu ista poslati.U svakom slucaju znam mnogo okolo marijuane i njenog uzgoja pa sam mislio da dam nekoliko dobrih savjeta. I ako za moj trud dobijem spisanije kao sto je tvoje, onda je moj trud uzaludan.
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
jao.. mozd nas majstor šprda :)

a isti je ko moj brat.. nadrogiro se svime i svacime i onda mi sere kak trava nije sta ja mislim, kak je to ovo-ono (za skunk je reko da je to poseban nacin uzgajanja) i da pogledam sta mu je trava napravila (lol).
maistore iskreno da ti kazem, pricas i pises gluposti. 50 grama dnevno? ne znam ja... ko ovdje pusi 50 grama dnevno?
pogledaj malo forum imas 4000 grow dnevnika i milijone slika.. pa znaju ljudi sta puse :)
nema razloga da se laze oko ovakve stvari :)
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Valjda je vidio postove par klinaca ???
Ajde ostavi ti nas na miru, prodaji pamet po Kanadi ...

Kakav ti je to ton ko da si popio pamet cijelog svijeta, koji je tebi qrac, šta ti umišljaš ... u pichku materinu kakvih mentalnih nakaza ima. :eek:hno:
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
E bas ste lijepo docekali covjeka, nemam rijeci. Jesu li to rijeci dobrodoslice primjerene nekome tko zeli pomoci. Covjek je u inostranstvu i zna o cemu prica, jer i kod mene je slicna problematika, vec sam pricala o glupim amerima i sta sve ne rade samo da se domognu love. Ovo sa prskanjem trave nije ni malo bezazleno jer ljudi masovno zavrsavaju u komunama za odvikavanje, jer isto ti je uzeo ti kemiju cistu ili je konzumirao s necim drugim. Ne bih zeljela ulaziti u daljnju diskusiju ali mislim da se iz gore navedenih postova jasno vidi tko zivi blazen u neznanju.
Stvarno ne vidim razloga za ovakve reakcije forumasa niti mogu prononaci opravdanje za vas, nemate respekta nimalo, sve i da Purps nije u pravu postoji drugi nacin da se prezentira svoje misljenje, dragi moji trebali bi ponovo prouciti pravilnik vutre, a i osnove bontona.
Moje licno misljenje je da Purpsu dugujete javnu ispriku.

E moj Purps, razocarala sam se i ja u dosta ljudi na ovom forumu, no ipak ostani na forumu molim te, nije lijepo naici na ovakvo neodobravanje, pogotovo jos kada zelis pomoci i pruziti informaciju i dolazis s najboljim namjerama, no vidjet ces da nisu svi takvi, ili barem nisu takvi vecinu vremena :)

Ostaj mi pozdravljen i drz' se :sun2:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ma kome on želi pomoći i kakvo crno prskanje vutre ?
O čemu ti pričaš, daj molim te objasni mi na konkretnom primjeru ?
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
purps je napisao(la):


Kao sto Eva Rain kaze, ostani na forumu, vidio sam da si aktivist NORML-a i imas zelju pomoci ljudima sto je jako pohvalno i potrebna je osoba koja ima iskustva na tom polju.

Ono sto sam ja mislio jest da ta teorija o spricanju i posipanju trave mi nekako ne drzi vodu, gdje je tu ekonomska racunica, kako je to izvedivo?
Zar je jeftinije uzgajat travu i onda kupovat teske droge koje su u prahu i kojeg ti ne mozes puno staviti, a da se ne primjeti na travi da je posipana i da ce onda ta kolicina utjecati na konzumenta tako da ce u osnovi stvoriti ovisnika o teskim drogama od njega?

Pretpostavljam da kod tebe u Kanadi ima u vecini slucajeva na prodaju kvalitetna trava sto znaci da nje ne treba puno u jednom jointu ili bongu. Recimo da je to 0.5g. Kolika kolicina praskaste materije bijele ili zuto-smedje boje se moze staviti na tu kolicinu trave a da ju konzument ne primjeti? Kuzis sto hocu reci? Zato mi ta teorija nikako ne drzi vodu!

Drugo, nacin pusenja. Tu na balkanu je rasireno pusenje jointova s duhanom, to je nekakva navika, obicaj. Osobno, izbjegavam duhan jer mi je neugodan njegov dim i kad god sam u prilici pusim samo travu ili ju mjesam s drugim biljkama koje nemaju tako gadan okus kao duhan.

I svarno neznam gdje je netko tu na forumu napisao da pusi 30g dnevno? Moguce je popusiti 30g, ali ako je u pitanju desetak osoba i duuuga vecer :)
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Bongahs, kao prvo vidis da Purps ne zivi na Balkanu tako da nema pojma da se tu dusting ne radi, no ipak je u najboljoj namjeri upozorio na zlo, a vjeruj mi da ce to kad tad doci i tamo, a onda su svi koji kupuju na ulici najebali. Zato je covjek fino savjetovao da svako gaji svoju biljku za sebe i svoju uzu raju, sto je u stvari i glavni razlog i smisao postojanja ovog foruma. I zbog svega ovoga informacija je kljucna za prezivljavanje u danasnje vrijeme.
Prije jedno dvije godine, sjecam se da su se u Zagrebu pojavile budale koje su prodavale travu namocenu u razblazenu solnu kiselinu. Srecom ja osobno nisam konzumirala tu travu, jer nikad ne pusim ako ne znam tacno od kuda je, no uglavnom, nasli su se pametnjakovici koju su biljku nakon branja potapali u kadu s vodom i solnom kiselinom pa tek onda susili. Water curing na mnogo brutalniji nacin. Da ti ne govorim o dojmovima onih koji su pusili tu travu, opisivali su to kao u pocetku lud osjecaj kad povuces dim niz grlo, kao nesto izmedu da te hladi i pecka u plucima, i trava je navodno zakucavala predobro ( sto sigurno nije bio efekat solne kiseline, ne znam kakvom debilu to moze pasti na pamet), no kasnije su vidjeli svoga boga i vecinom pozavrsavali sa trovanjima i cudom se cudili sta im od jednom bi, nisu ni pojma imali sta su pusli. Svaka daljnja rijec je suvisna.

Sto se tice duhana, ja ne rolam s duhanom jer je to stvarno zlo, zalazem se za prirodu i ono sto nam priroda daje, ali to cigarete sigurno nisu. Za duhan kao cistu biljku ne kazem, nisam nikada probala, no ne vjerujem da netko sa foruma rola sa pravim duhanom, vecina vas koristi cigarete kada mota. Nikad ne znam, mozda bih i ja motala sa cigaretama ( sto je totalno paradoksalno mojoj gore navedenoj izjavi :) ali dobro sada ) da se nisam na jedvite jade odvikla od pusenja jer sam pusila skoro dvije godine i to ne malo, dimila sam vise od kutije na dan, tako da znam kad bih osjetila onaj stari okus u ustima, ne bi me vise ni bog odvikao od cigareta a to je ono sto najmanje zelim. Pogotovo sto nigdje ne mozes ni zapaliti, jebo majku kakva su to vremena dosla, prije mi je bilo nezamislivo otici u birc ili disco i ne zapaliti, a sada se jadna raja smrzava pred ulazima, no necu sad o tome pocinjati

Da se vratim na ono sto sam pricala, ovdje u danasnje vrijeme svaki drugi klinac ima mali privatni labaratorij kod kuce gdje prave raznorazne pizdarije i opskrbljuju svoju raju sa govnima koje su napravili. Najcesce se pravi meth kojeg je relativno lako napraviti i koji je ujedno i najgori otrov za mozak. Raja opcenito kao i njihov stil zivota su takvi da oni traze samo dizalice i utrpat ce u sebe bilo sta sto ce ih odrzati na nogama i plesnom podiju cijelu noc, ne daj Boze da bi nekome uopce palo na pamet da trazi kakvu spustalicu jer svaka mogucnost dubljeg razmisljanja, traganja za istinom i svojim dubljim ja jednostavno biva neprihvacen i osuden od okoline. Njihov mentalni sklop je jednostavno takav, ne znam da li netko uopce zna kako je pusiti pravu travu i kakav je to osjecaj. Vec sam pricala o tome kako se trava ovdje uzgaja, raste u teglama i reze joj se korijenje da bi se natjerala da razvija sto vise malih zilica i kako bi sto bolje mogla apsorbirati govna kojom je sopaju. Konkretno ne znam navesti kemijski sastav toga u cemu biljka raste no ne trebam ni spominjati da bog zna kakvih su bojnih otrova utrpali tu. Biljke daju nenormalno puno budova i nema potrebe da kazem da kazem da se ide protiv prirode i da se ljudi igraju Boga. To je samo sto se uzgoja tice, trava je vec apsorbirala sve te kemikalije i bukvalno je natopljena otrovima. E sada dalje kako se kome prohtje, netko je dok raste, umjesto vodom sprica rastvorom koji se smucka u labaratoriju, za koji sam gledala i znam kako se pravi no protivi se pravilima foruma da napisem kako se pravi, a izmedu otalog ima i ovdje budala koji bi to odmah isli isprobati.

Kad sam prvi put probala travu ovdje, probala sam jednu takvu i s obzirom da sam eksperimentirala s dosta "droga" za koje svi tvrde da su otrov, izmedu ostalog i buniku, nikad mi gore nije bilo nego kad sam probala tu nazovi travu. Iste sekunde kad sam povukla prvi i jedini dim lik koji je ispred mene plesao sa zenskom od jednom je dobio deset ruku i pred mojim ocima se pretvorio u zvjer kakva se ni u najgorim horor filmovima ne vida, i poceo s masakrom zenske s kojom je do maloprije plesao. Krv je bila posvuda, na sve strane letjeli su ljudski ekstremiteti i glave, a ja i dan danas cuvam video sto su me snimili kako se iz sve snage zalijecem i zabijam u zid i to ne jednom vec vise puta ( sjecam se da sam kontala da su to vrata), sve dok me prijatelj nije uhvatio i srusio me na pod da se ne mogu micati. Urlikala sam na sav glas i sva sreca da je muzika bila toliko glasna da su samo ljudi koji su bili oko nas skontali sta se desava. Prilicno brzo, za jedno pola sata na svjezem zraku, koliko toliko sam dosla sebi, barem sam vratila osjecaj za realnost, no veoma ruzan osjecaj drzao me je jos dugo. Sta da ti kazem, trip kakav ni najgorem neprijatelju ne bih pozelila. Nikada vise.
Ne mogu ti uopce pribliziti koliko je ovdje normalno uzimati droge vikendom i na zabavama opcenito, kod nas na Balkanu postoji odredeni procenat ljudi koji zivi tim stilom zivota ali ovdje to generalno i standard je ono kao scene iz filmova ( za koje sam ja mislila da izmisljaju) kada upadas u neciju kucu na party sva raja je na odredenom tripu i jednostavno ne mozes naci nekoga straight i da bi usao u taj dir i spike i vidio smisao u svemu tome jednostavno i ti moras biti na istom tripu. Okanila sam se ja toga, zato kazem, eto me nazad kuci :D

Gore sto sam ispricala trip bio je na njihovoj "cistoj travi" tj. onom koja nije nicim posipana. E da sad zamisli kad je posipas svim i svacim, ekonomski je veoma izvedivo jer vec sam rekla da je jedna od rijetkoh prednosti Amerike to sto mozes nabaviti sve sto ti treba u veoma kratkom vremenskom periodu i u vecini slucajeva jeftino, tako da sam i ja sebi nabavila dosta pribora sto se labaratorija tice no ja to sve koristim u neke druge svrhe i za neke druge ciljeve. Ima stotine i stotine recepata za home made droge od sastojaka koji su ti dostupni i legalni, a nikakav belaj nije ni narucivanje ilegalnih supstanci, sto doduse varira od drzave do drzave no vecina ih je spremna progledati kroz prste tako da fino zapakirane posljke stizu pred kucna vrata bez nekih vecih problma. Pa se ti sada misli sta pusis kada uzimas americku travu. Vecina ljudi uopce ni ne gleda sta pusi, vazno im jedino get high tako da su savrsene musterije, koje ce se uvijek vratiti i svaki put traziti jos.
Jako je malo ljudi koji travu uzgajuju na staromodan nacin, tj. onako kako mi to u ex Jugi radimo, i ti ljudi su vecinom zrelije zivotne dobi i gaje iskljucivo samo za sebe i znaju barem donekle iskoristi prave blagodati trave.

U ostalom opce je poznato da su Ameri ogranicene inteligencije. Od ove tvrdnje nema vece istine. Prezaposleni roditelji svoju djecicu spaljenih mozgova salju na lijecenje u komune odkuda se ovi vracaju ispranih mozgova i u velikoj vecini slucajeva opet nastavlju po tamo gdje su stali. Ima li potrebe da ista vise pisem, i onako je previse vec receno.

A sto se tice toga gdje je Purps pronasao da netko pusi 30 g trave na dan, to cemo da pitamo njega kad dode na forum, pa ako je dotle doslo da se raspravlja taj podatak, neka stavi konkretan link koji vodi do tih postova.

Pricajuci o svemu ovome samo sam se nasekirala i svakim trenutkom postajem sve svjesnija da su ovo slike koje cemo jednom gledati i kod nas. Voljela bih da ljudi nisu tolike ovce i da im mogu pokazati i nauciti ih kako da misle svojom glavom a ne onako kako ostali to zele i od njih to zahtjevaju. Jednom cu samo pregoriti a onda cu otici da zivim u planinu i vise se nikada necu vratiti medu ljude.
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
ma to sa prskanjem je isto ko sa ubacivanjem droge u pice...sigurno se jednom dogodilio..

mozd se nisi snasla i dobila "wet" il kak vec to oni zovu a to je trava prskana PCP-om i niko ti nece rec da nije nego ce ti to naglasit i trazit te vise para. bas mi se cini ko PCP. pogotovo zbog zaljetanja u zid.

heroin- lol...
kokain- ne ide(moro bi biti crack) a crack u americi ima sasvim dovolno veliko trziste, nema otrebe da ga bacaju
meth- ista stvar ko crack

a fore sa home made drugs- os ***** ista napravit kod kuce, to su ili zajebancije za djecu ili strucni recepti za koje neces nabaviti sastojke a niti nemas labaratorij...

meth je skoro najlaksi za napravit al ni to lako i tamo kod njim malo malo netko pogine pri pravljenju... a sve sto je teze napraviti od meta/amfetamina(od kojih je par mozda jedva izvedivo napraviti) drugo je NEMOGUCE napraviti kod kuce... niti je ikako moguce doci do sastojaka niti ljud imaju opremu....

ps. nisam spazio da netko pusi toliko.... al bilo je onih koji navodno puse kvalitetno pa ode 1kg mjesecno....
al svima je jasno da je dobre trave 0.2g vec fina doza...nije bas da svi puse sranje, to je u nekim djelovima...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vitaccs
01.02.2009
0
6
0
38
neke teme ne vrijedi ni komentarisati...

mozda bi ti mnogi i pozelili dobrodoslicu, sam da nema tog osjecaja kada citam tvoj post ko da se obracas nekim retardima, vise ono ko da mi mama tuca iznad glave...
mogao si na bolji nacin pristupiti, mislim da nikome ne treba necije pametovanje, vec zdrava konverzacija, ovdje i dolazimo (bar sto se mene tice, a mislim da je i s vecinom tako) da pokupimo korisne informacije, da se ispricas, razmijenis iskustva, podijelis koristan savjet ak imas...
ti to u jednu ruku i jesi uradio, ali kad vidim da mi neko naznacava nes da je vazno, podvlaci ili ti nemam pojma ni ja sama, e onda zaista predjes svaku mjeru...

pozz i pamet u glavu xP
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Problem je u pristupu, eo da se i ja izjasnim oko stvari

Prva stvar stvaljati ili ne stavljati duhan u joint je stvar osobnog izbora. Ja sam u potrazi za biljkom koja ga može zamijeniti a da je dostupna i čuo sam da peršinovo lišće valja. Ali sve u svemu stvar izbora.

Neznam 30-50 grama dnevno tko puši, to ako si pročitao ili je tipfeler ili je neko gadno pretjeruje ili puši s hrpom ljudi. Jer i da je smeće pa majke ti 50 grama to je kesa trave, da stavljaš gram u joint to je opet 50 joinata, tak da eto ili se neko preserava ili nesporazum ili ekipa

Kod nas špricanje marihuane rijetka pojava, više je to kod nas mit i često neiskusni pušači kad zapale nešt dobro i prevrnu se počnu zabrijavat kao špricana je bila ta trava i take gluparije. Navodno se znalo špricati sa lijekovima ali rekao bih da je to ekstremno rijetko.

Paranoja je u glavi, ja znam umrijet od paranoje prije nego zapalim dok nosim paket na sigurno mjesto. Halucinacije, a sad baš prave su na marihuani moguće jedino ako tlak gadno padne ali onda je to već sasvim druga priča.

I tako čuj mislim da si s dobrom namjerom pisao ali ton ti je bio nekako s visoka i sve te stvari su kao što sam rekao ili jasne ili jako relativne.

A svi ostali samo opušteno, nemamo ništa od vrijeđanja
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Jao ljudi, digli ste hajku ko da je Ana Lovrin* došla na forum...:icon_lol:

Vjerujem da čovjek nije imao loše namjere, a vrlo je vjerojatno da smo taj dojam bahatosti stekli upravo zbog ''jezične barijere''.

Ako ćemo svakog stranca ovako primat na forum, hehe, nećemo se mrdnut dalje od nekadašnjih yugoslavenskih granica.

Dajte čovjeku još jednu priliku, zakopajte ratne sjekire, vile, lopate i krampove te makar pokušajte primjeniti načela ljubavi, poštovanja i sličnog o kojima stalno seruckate po forumu.

Ou jea bejbi! :icon_lol:






*bivša hrvatska ministrica pravosuđa koja se proslavila nizom vrlo inteligentnih izjava. :eek:hno:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Da se razumimo...trava se može špricat. More je se i natapat. Isto ka i kod npr. pravljenja savija extrakta.

Ako je ovo šta purps govori istina, da se ljudi kače...to je kriminal nad kriminalom i profanizacija sakramenta do daske. Ima masa kemikalija, experimentalnih kemikalija koje su "na bazi" triptamina i na bazi pheniletilamina, i na bazi "pitaj boga čega još". Da, to su analozi, ali još imaju status "experimentalne kemikalije i može se naručit priko neta (uglavnom iz PRC; a odakle će i bit:eek:hno:)

E sad, ima tu kemija koje imaju "good report" šta se tiće efekata i afterefekata,ovih triptaminslih i pheniletilnih analoga...ali samo opiatnih analoga ima priko 200 i jedan dio je aktivni u dozama od 1-10-ak miligrama. Ima ih šta treba pun k.urac više ali ove 1. se mogu "šrcat", jer to su mal dozice, a prave sra.nje. Jbga
A preko neta se mogu nabavit jako jeftinio.

Samo želin reć, da je moguće.


A šta se ostatka tiće;

PURPS!!! važno

ajd budi malo prizemniji i ne plaši ljude ka da su retardirani, OK?

Viš kako nije lipo ovo podcrtavanje :icon_wink:

Stay high my friend :sun2:
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Lik u biti nije rekao ništa krivo ali je nastupio ko' da smo u najmanju ruku retardirani, mislim pazi priču, on je mislio poslati neka sjemena na balkan pa sad kao neće pa ćemo mi jadni živjet u neznanju ... ma nek' puši qrac i on i svi ti bahatlije koji misle da su popili pamet cijelog svijeta ako žive na američkom kontinentu.

Dakle, poruka za purpsa i Evu, idite i živite američki san, a nas ostavite da budemo glupi balkanci.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Vidi strke oko amerikanaca... :D

Ma nije covjek nista lose mislio, istina je da nije informiran bas previse oko naseg trzista i nacina konzumacije (otkud ti jebote da neko pushi 50 grama dnevno?!?), a posebice oko rada i filozofije dragog nam foruma

previse je uvredljiva izjava "Na ovom sajtu vidim da mnogi ljudi znaju malo ili nista okolo marihuane.", jer ovaj forum postoji vec neko duze vrijeme i ima ljudi sta o travi znaju SVE

ruku na srce ima dosta ekipe koja ne zna qrca o travi i uzgoju, al ti su dosli ovdje da nauce pa ce i nauciti..

zato samo laganini i chill, jer nismo mi bas tako glupi pa da pushimo 50 mgra dnevno i da se kupuju "spricane" trave i slicni mitovi.. mozda je preko velike bare tako, al ovdje toga nema.. premalo droge mi imamo da bi je bacali u travu :D

aj ljudi bez hejtovanja mnogo

pis
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.