Istraživanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.02.2007
1
0
0
imam jedno pitanje.. i molio bih odgovor sto prije na svoju mail adresu jer ne koristim bas puno forume. [email protected]

vec duze vrijeme radim jedno istrazivanje o marihuani i njezinim pozitivnim i stetnim utjecajima na pusace. na raznim stranicama sam naso sve pozitivne utjecaje ali imam problema sa negativnim utjecajima jer nisu nigdje nabrojani,pa sam zakljucio da ih nema ili je nekoga strah da ih nabroje,a drugi problem koji me muci je taj da radim i istrazivanje o povezanosti raznih religija sa marihuanom i njihova stajalista o Biljci. moze li mi netko odgovoriti na ta dva pitanja pa da zavrsim sa istrazivanjem, tipa u kojoj je vjeri zabranjena marica u kojoj dopustena i zasto.. puno hvala. blunt
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
U hriscanskoj veri (pravoslavnoj i katolickoj) koliko znam nigde ne pise da je vutra zabranjena ili da je dozvoljena. E sad valjda je razlika u tome da li vutru gledas kao drogu-narkotik, mislim da se to ne odobrava a ako je gledas vise kao biljku, prirodni proizvod onda ne vidim zasto bi bila zabranjena...
ne znam ni sam sta sam sad nalupao,ne drzi me za rec :sick:
 

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
4
0
46
pozz blunt i psg!!!Pravoslavlje,a verovatno i katolicizam,na marihuanu gleda kao na naviku,a ne na karakternu,tj.duhovnu crtu.To mi je ispricao jedan duhovnik,pa stoga wareze bez grize savesti i moralnih predrasuda.Islam zabranjuje alkohol,a poznato je da u Libiji mozes naci shita na svakom koraku,dok alkohol oduzimaju prilikom ulaska u tu zemlju!U Swiss lekari cak savetuju upotrebu marihuane,cak je i sami konzumiraju prilikom dugocasovnih operacija,da bi bili sto smireniji prilikom slozenih zahvata!Samo ovde nas drze u nenanju i sire paniku i defetizam.Mi smo na onom REEFER MADNESS stadijumu,kao u dokumentarnom filmu chiji je narator Vudi Harleson.Strashnoooooo!
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ono što je kršćanstvo bilo je jedno
ono što bi trebalo biti je drugo
a ono što jest je treće

kako god, u bibliji, se nalazi kaneh bosem prevedena kao mirišljava stabljika, kao sastavni dio recepta za sveto ulje.
otprilike ovako ide: 10l maslinova ulja, 2-3kg cimeta, smirne i kanabisa:))

to ne bi bilo uopće tako bitno da spasenje ne dolazi kroz pomazanika
isus krist - u prijevodu. spasitelj pomazanik
osim toga, ulje je djelovalo mnogo aktivnije nego đoint ili bong...
 

Torpedo

Aktivan Član
06.03.2007
80
4
0
46
kanehbosem,totalno si u pravu,ja sam danas totalno zaboravio na taj podatak.Isus Hrist i apostoli su koristili takvo ulje u obredima...
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
Misticni Yarac je napisao(la):
Bas korisna informacija... Moracu malo da solim pamet veroucitelju danas u skoli ^.^

i on ce ti slozit glup konzervativan odgovor tipa:"to se koristilo mozda onda ali danas u 21 stoljecu imamo "znanstvenike", "doktore" koji su dokazali da cannabis ima puno negativnih strana(narkomanija) i da je zbog toga potpuno u redu sto je ilegalna" i na to ce ga vecina razreda podrzat...
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Clarence je napisao(la):
i on ce ti slozit glup konzervativan odgovor tipa:"to se koristilo mozda onda ali danas u 21 stoljecu imamo "znanstvenike", "doktore" koji su dokazali da cannabis ima puno negativnih strana(narkomanija) i da je zbog toga potpuno u redu sto je ilegalna" i na to ce ga vecina razreda podrzat...

A ti fino reci, zar ti isti znanstvenici tvrde da je covjek nastao od majmuna!?!

Pa ako znanost tu nije u pravu (po njemu) zasto bi bila za negativne strane marihuane...
 
20.11.2005
7
0
0
ISkreno mislim da su "negativne" stvari kod marihuane stvar osobnog iskustva. Jedina ocita stvar jest, pusenje. To mi jedino sad pada na pamet.

Dobro, jos mozda i munchies koji u extremnim slucajevima izazivaju visak kilograma (kod nas ljenijeg djela populacije) zbog cistog onog, "pa kaj si lud! tam treba ic pjesice...." :)
 
10.09.2009
1
0
0
33
e cao...nova sam ovdje i ne kapiram kako da postawim jebenuu temu izvinite ako smaram al imam samo jedno pitanje oce mi neko vec jednom objasniti sta je skank????
pusila sam obicnu travu ali zadnji vikend neko mi je tako reci "uwalio" nesto jace i ja ne kapiram sta je ono bilo ali swe wrijeme sam imala osjecaj da lebdim nisam cula ljude oko sebe i swe mi je bilo presmiejsno osjetila sam samo kako je jakoo kasnije nakon 2 sata mozda wise kao da me neko wuce unazad jedan jaran mi gowori da je to bio skank ....ja ne kapiram sta je???
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Skunk je nista drugo nego jedan hibrid sative i indice koji je dobija svoj naziv zbog specificnog mirisa :icon_wink:
A koliko ce te koja biljka "puknuti" ovisi o dosta stvari ... a vjerovatno je taj skunk bija "malo" potentniji od ostalih sorti koje si dosad pusila :icon_razz:
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
vutra je biljka!!! tu biljku ljudi u krajevima,g de je ona deo kulture,tradicije...stuju svak na svoj način-zavisi sta jim je davala-nekom ugodjaj nakon ratovanja,drugom spiritualni nameni,treči pravi konpac,četvrti nosi gače,peti jede....
kad pominjete crkvu-u mojoj prodici je pop nekad,dobijo u dar platno težine-konoplje kad je dolazijo svetit vodicu...

nam najčesce prodaju-dodatnu vrednost,isto ko komzetika,coca cola...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dawidw420