It's all about me ;)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Jako davno sam pronasla ovaj sajt, slucajno sam naletila na njega tazeci na internetu prirodno stanise nekih halucinogenih biljaka :icon_wink: To je bilo doba kad sam tek pocinjala sa eksperimentiranjem, inace sada imam iza sebe dosta iskustva sto se tice razno raznih biljcica, kao i tri generacije outdoor trave ( cime se ponosim:icon_lol:)
Trenutno zivim u Kaliforniji, nesto kao studiram, heh valjda i od toga nesto ispadne.
Vidim ovdje je vecinom fina i nacitana raja, ako se izuzme onaj procenat kretena i mamlaza, pa nadam se da necu promijeniti misljenje o vama i da cemo se lijepo druziti i razmjenjivati stavove i iskustva :sun2:
Pozdrav svima :kiss:
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
wicca je napisao(la):
tek dosla i odma vrijedja, nesvidja mi se takav stav... lol

Ne zajebavaj...lol... Nisam imala namjeru da nekoga uvrijedim, ispricavam se ako se netko pronasao u mojim rijecima :icon_lol: no ja ne mogu drukcije nego direktno, a svakakvih sam se postova ovdje nacitala :icon_lol:
 
01.02.2009
0
6
0
38
Eva Rain je napisao(la):
Ne zajebavaj...lol... Nisam imala namjeru da nekoga uvrijedim, ispricavam se ako se netko pronasao u mojim rijecima :icon_lol: no ja ne mogu drukcije nego direktno, a svakakvih sam se postova ovdje nacitala :icon_lol:

moj posao ovdje je da zajebavam sve oko sebe xD