Ivana Orleanska

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

KönneR

Đubrica G
20.06.2013
476
3.861
143
New Zeland
Warning! UPOZORENJE! Achtung! Ovaj dnevnik nije za PROFI growere :D funny prirode kao i sve do sada!
Poštovane dame i gospodo!

S obzirom da je moj plan nikad raditi po planu takav je i ovaj dnevnik. Smatram da moja patnica zaslužuje ostati zabilježena. Jos koliko ako izgura do kraja :)


Sorta. Skunk XL.
Klica.krajem travnja
Zemlja.biokompovit/plantela
Prihrana.nešto univerzalno za cvijetajuće bilje
Treninzi.Operacija ljuska,let iz čaše na beton, tuča i nevrijeme, ker-attack, u raljama puža slinavca, mačja kahlica.

Puževe smo otjerale sa knauf masom (snađi se s čim imaš doma). Mislim da bi poslužilo i vapno, struktura je slična.

Svi ste vidjeli kako to izgleda klica, poneki čak i kako to izgleda kad klica ostane zarobljena u svoju opnu. Prvo stresiranje je doživjela na našoj malenoj operaciji kad je sletila na betonac. Kako je vrijeme odmicalo dama se je ohrabrila svisnuti pod oblake.
Nije još bilo teško biti okupana svježom proljetnom kišom i obasjana zrakama sunca. Krasotica je premještena u dvorište kako bi upijala sto vise sunca da se fino posunca prije sezone plaže.
ali ker je imao degustaciju.
1D7AE068-5476-41E9-84D8-75DC28A26521.jpeg
hajde. Nije ju puno pojeo jer zacula sam taj vrisak “spasiii meeee”.
Nedugo nakon, svega jedan sat, iznenadio nas je veliki pljusak i led. To je izgledalo ovako...
E1C785B7-283D-414D-899D-0366C48B1217.jpeg

Tako krasnu zelenu krasoticu tuča je stukla koliko je mogla. Ranjenica je ostala da se posuši pa smo malo posjetile frizera da poštuckamo uništen list. Kako smo se oporavile, predala sam svoju djevojčicu u njeno prirodno stanište, majku zemlju.

Samo jedan nepuni dan od promjene stanodavca naletila je na novi veliki šok. Samo sto je zamirisala tu su došli puževi slinavci i fino zamezili njeno salatno područje. To kako je izgledala nakon puževa, mačaka i kera ponovo nisam niti slikala jer je bila jako tužna..znate ono toliko sam tužna jer sam jako ružna. “Ma nisi ružna ljepotice” kažem ja njoj...bit ćeš ti dobro, samo budi jaka :)
I tako evo nekoliko novih dana sunca, treninga oko živine da se ne ide u vrt, a ona kaže hvala ti gospodaru, ja sam stvarno bolje :)

i evo zasad je ziva. Čak se šepuri s nekim novim listićima. netko joj pomogao odozgo, mozda moji frendovi izvanzemaljci.

čekamo je dalje, držite nam fige mige.
hvala @xx_tani , ići ćemo u bonsai
9AF96FBA-13B1-449F-811B-CA4D14DC67CD.jpeg 9CD99C20-E032-499C-8681-ABE40877FA07.jpeg


do sljedećeg viđenja. Veliki pozdravi i puse naravno!:respect:
 
Poslednja izmena:

xx_tani

Aktivan Član
02.05.2020
344
3.642
143
bomee je prava sta je sve prosla, taman izdrzljiva za bonsai, da bude spremna na sta je sve zivot ceka :D sretno ti i nek izgura do kraja i to kako treba !! :thumb:
Živile i pratit cu vass! :popcorn::::listomahanje::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KönneR

KönneR

Đubrica G
20.06.2013
476
3.861
143
New Zeland
Report za plakanje! Ne čitati ako ste uznemireni.​
Znaci ovako..ma ukratko. Napudrana sam dobila neke napade straha, panike, jao kuku mene za moje potomke. Iscupah onu jadnu već do sad izmučenu biljku, pretrgnem je na tri djela i bacim u rupu. Sad jedino ako nekim čudom izraste iz jame..al neće naravno. Već se sad osjećam jadno sto se ona borila i rasla, i sto neću okusit svoj plod. Sutra ću bit još gore.

Vrijeme je da ovim putem pozdravim sve sve sve jako pozitivne ljude ovdje :) Vratit ću se opet kad bude legal, kad me napuca muž, kad djeca porastu, ili šta god već bude razlog, I’ll be back. Love you all! :love2:
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Steta , bas sam navijao , bio siguran da ce biti ogromna biljoza ali umesa se ljudski faktor :)
Znam ljude koje su pred sam kraj growa zbog napada panike pobacali sve !!! E sad , pre nego sta drugo krenes , moras biti 200% sigurna zasto si uradila to sto si uradila ;)
Kao sto vazi za stopiranje galaksijom vazi i za growanje - Dont panic ! -