Ivona Živković totalna luda ? Ili sam to možda ja .

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Stvarno ne mogu da vjerujem da se neko može ovako javno prosipati i to ,valjda,pod pravim imenom .Ona je od cjele svjetske teorije i uroti ,zavjeri kako god neko voli,napravila veliku svjetsku zavjeru protiv Srba ,svi su se urotili Satanisti ,cjeli svjet svi protiv Srba ,pa ova je luda totalka brate.Gledaj ovo

http://www.ivonazivkovic.net/SATANISTI.htm
 
29.08.2007
27
1
0
69
Došao sam do pola i smorio se:sick:
Mislim da poanta priče nije svijet protiv srba već što vlada radi svojim ljudima, narodu...ušutkivanje, zataškivanje, optuživanje. Nema kontrole.

Koliko ja razumjeh...
 
31.01.2007
33
1
0
36
meni je sve to interesantno ali je nekako previse sirovo i relativno...zamisao je ok, svaka tema ima svoju pricu koja manje-vise drzi vodu...ali sta znam...imam utisak kao da je neka razjareno histericna likusa obucena u kostim nekog strip junaka koaj se bori za rasciscavanje nedoumica nas smrtnika...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ja to gledam malo drugačije
čitav život slušam jednu priču...
red je malo i druge strane čuti pa razmisliti
ovo o satanizmu nisam ni pročitao sve,dosta drugog jesam
preletio am ovi poslednju priču o satanizmu
ne shvatih bas da se radi o teoriji svi protiv jednog naroda
već je novinarka pripadnik naroda čije okruženje opisuje
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Sorry nisam bio stigao jučer sve napisat u ononme prvom postu.morao sam prekinut i ići nekud sa starim,nije bitno .EVo odakle sam počeo o ovoj zaluđenoj mahnituri da pišem ,
http://forums.vutra.org/sve-i-svasta/2261-zavjere-i-trava.html#post37071

Dirty deeds je nešto počeo o nečemu eto vidiš u toj teme nešto nevezano za ovo onda odem na taj sajt od ove Ivone i aj onon na prvi pogled vidi pametna je ova ženska kuži dosta toga samo malo kasnije dok sam preletio preko nekih linkova vezanih za nju skontam da je opsjedunta upravo onim o čemu sam gore napisao već cjelu tu priču o zavjeri ona okreće ka oda je samo protiv njih ,aj dobro sad t oona kao pripadnik svog naroda i ne treba da se brine za neke druge .Ali nigdje ne spominje da je Srpska pravoslavna ili kompletno pravoslavna crkva isto upletena u ove zavjerske pizdarije koje nas okružuje kao što je i rimokaltolička koju ona takođe optužuje i onda na kraju naletim na jedan link evo ovo:
http://www.vidovdan.org/article678.html

I zgadi mi dan .
Kao Slobo Milošević je ispao heroj u Haagu i on je htio da raskrinka te planove novog svjetskog poretka i te političare svjetske i moćnike koji su kad nas tj. u njenom,Ivoninom, slučaju po Srbiji pravili ratove,Kosovo,i ostale pizdarije.Napravili su oni ratove svuda i prave ih i dan danas .I ovo na ovim prostorima najviše su krivi ovi naši idioti od vođa koj su naravno bili pod kontrolom iz vana svi su oni ista govna. U Hrvatskoj je Tuđman dao dozvolu za legalan rad masonima a zna se ko su oni ,kao dobri sve nema boljih ljudi ,a u stvari zlo i govna,kao napravili oni hrvatsku ložu koja nema kao ništa sa Srbima i sa prijašnjim masonima ovdje,moš mislit kako nema,svi su oni jedno .Oni su svi kao i Tito masoni i kad je trebalo da se ide u Europu nije im odgovoralo da idu kao jedna država ,a nisu se mogli na miru dogovorit oko granica i oinda su naravno napravili sranje pa koliko ko osvoji jebiga.

A ovih satanista što se tiče i kontrole uma ,upravo njezin heroj Slobodan Milošević,je bio jedan od tih koji su pravili sranje na ovim prostorima a sve kontrolom uma preko medija induciranjem nasilja u glave papaka koji su bili ludi za puškama i Američkim filmovima.Mislim bilo ko normalan ako se išta razumije u dešavanja zadnjih 20 godina na prostoru ex-Yu trebao bi biti svjestan da je upravo taj Slobo ,isto kao i Bush Amere što jebe,sjebao svoj narod gore nego i i Tuđman i Alija.A ona ga ako pažljivo pročitate ovaj gore tekst na Vidovdan.org proglašava herojem ,e pa stvarno .Isto kao što je i Tuđman sjebao Hrvate i onaj Alija balija Muslimane ,naravno pojedinci koji su se okoristili od rata i zaluđeni idioti kojima veliki uspjeh to što mogu mahati svojim nacionalnim zastavama slobodno i pjevati pjesme koje se prije nisu smjele pjevati,će reći da ja serem i da je Tuđman veliki Hrvat i heroj isto kao što ova glupača priča za Slobu ,i ovi će za Aliju i ostale zločince da pričaju kako su to povjesni ljudi .Tuđman je inače uspio nema šta ,svaka mu čast ,obogatilo se nekh 200 familija koje sad rasturaju a ostali ko vas jebe,pjevajte borbene mašite zastavom i praznih džepova radujte se imamo Hrvatsku.Nema većeg kretena od njega(Tuđmana)koji je znao šta je bila srpska vlast i kakvu moć su bivšoj državi imali u vojsci politici i svuda inače ,što je i logično jebiga ipak ih je bilo najviše.I onda on dođe proglasi nezavisnost on i Kučan u Sloveniji , pa šta je kao mislio da će mu Srbi,u čijim je rukama bila tzv. JNA tek tako reći hajde dobro odvajamo se i u redu je . Naravno da su Slobo i ovi njegovi pokrenuli balvan revolucije i priče kako su ugroženi u Hrvatskoj . Tuđman praktički goluruk narod gurno pod nož četnicima i onda on sad heroj , ma daj u to vjeruju samo zaluđeni idiot ikakva je i ova Ivona u vezi Slobe.Svi su oni ista govna i sve su po dogovoru s ovima vani uradili , da imaju svaki svoje stado i onda ovakve sjebane većinom nezapošljene da nas uvuku Europu da imaju jeftine radne snage.Evo pogledaj ajmo napravit na vutra.org poll koliko nas je ovdje legalno i prijavljeno zapošljenih , i koliko jedva čeka da se uvučemo u Evropu pa da može tamo ić tražit posla pa taman radio po duplo i više manjoj satnici nego što tamo njihovi rade ili da radi prekovremeno koa što već mnogi koji su se na razne načine izvukli vani i tamo rade u svakavim uvjetima ,ali opet im boje nego nama ovdje 10 puta,bar nešto rade i ide i staž i osigurani su.

Ja se slažem s ovom mahniturom u tome da su svjetski ovi moćnici ovdje napravili sranje ali ne može da mi priča kako je Slobo heroj tu je pala i gotovo.
 
29.08.2007
27
1
0
69
cannebosanac...
Jesi gledao možda film Zeitgeist?

Zapitaš se koliko je to stvarnost i onda vidiš da zapravo nije ništa bolje, samo što toga nismo toliko svjesni:icon_cry:
Uglavnom, ukratko, riječ je o svjetskoj dominaciji i u filmu se javlja ona stara dobra Divide et impera.
Moja preporuka.

fools
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ako postoje zavjere onda se to najbolje vidi kod marihuane i cannabisa opčenito. Ima na forumu linkovi za par dokumentaraca o povijesti cannabisa i vidi se lijepo kako narod slijepo vjeruje i radi kako im kažu nekolicina govana iz vrha vlade. Ironično je to koliko ima istine u nekim tekstovima ove žene ali vidi se bi ona ipak iz svega napravila zavjeru i onako kako njoj paše.
Znate, što je laž veća to se više i jače vjeruje u nju, jer ljudi počinju misliti da nešto tako veliko nemože biti laž, mi na ovom forumu svjedočiomo tome da može i jest.

Demokracija nikad nije bila ono što joj ime govori (vladavina naroda) zato jer ljudi glasaju za ono što vjeruju da je pravi odabir, a ne za ono što zapravo donosi mir, ljubav i harmoniju života, čemu svaki čovjek u dubini sebe jedino i teži. Govna koja žele biti na vlasti, koja žele manipulirati drugima govore nama što da mislimo, govore nam da imamo "neprijatelje" koji su zapravo ljudi kojima se isto s druge strane govori na imaju "neprijatelje" nas, okreću nas jedne protiv drugih jer govnima to paše u njihovu političku slagalicu.
Pogledajte ljude koji sjede u saboru, koji sjede u vladi i pišu zakone koje mi moramo poštivati. To su ljudi željni vlasti, željni vladavine nad drugima, to ih veseli jer su govna, to ih čini "velikima". I društvo je tako struktuirano da što si veće ***** to više "napreduješ" na viša mjesta u manipulaciji (jebena hijerarhija), pa ako ti je laž refleksna reakcija i ako si ***** koje smrdi na kilometre onda ćeš postati premijer, čestitam.
Vladavina naroda? ma da. Ljudima govna na vlasti govore što da misle, što je za njih dobro a što loše i to je tako veliko sranje da mi "mali" ljudi zabravimo da imamo vlastitu glavu i glasamo izmanipulirani za sranje koje je cilj manipulatorima da mogu bolje manipulirati.

Demokracija nije ni teoretski dobar politički poredak, ljudima treba nešto više od demokracije, ali ako me pitate što bi to bilo, neznam, jer je naše društvo toliko duboko struktuirano u govnima da je demokracija zaista najbolje što možemo trenutno imati. U glasanju uvijek pobjeđuje večina i uvijek netko spašta, ona manjina koja nemora biti čak ni tako mala, dosta je da je manja za par postotaka od večine. I uvijek netko gubi, i nikada neće biti MIRA zato, i uvjek će ljudi nestrpljivo čekati nove izbore pa da glasaju za drugačije pakirana govna kojima je cilj zapravo isti kao i ovima "suprotnima". Tim govnima nije stalo do naroda i pravde, njima je jedino stalo do novca (što više to bolje) i vlasti (što više na hijerarhijskoj ljestvici to bolje).

Da vas pitam, ako volite svoje ljude, SVE ljude svijeta, ako želite da svi živimo u harmoniji i miru, bi li željeli manipulirati njima, biti na nekoj vrsti vlasti u politici i odlučivati o njihovim životima? NEBI, to rade ljudi manipulatori, i zato je u politici ogromna koncetracija ljudi manipulatora jer "normalni" ljudi ne žele odlučivati za ostale jer žele da svatko sebi kroji svoj život.

Vidite, moja filozofija je LJUBAV, a ona veže mir, osjećaj jedinstva i harmoniju života. A kako je naše društvo struktuirano? Podjeljeni smo svaki na svoju stranu. Manipulatorska govna su nas kroz ciju povijest DEHARMONIZIRALI na tisuće različitih strana. Već nam je i u DNK usađena podjela i svatko želi nametnuti svoje mišljenje drugome jer je svatko izmanipuliran od strane govana da misli da je on jedini u pravu.
Vidite dok god netko želi da drugi misli i radi po njegovom, neće biti mira i neće biti onoga što je svatko od nas, svaki čovjek duboko u duši, čista ljubav.

Zašto bi mene bilo briga koja je moja država?, koje su moje granice na nekom komadu zemlje? Zašto bi me bilo briga što je netko kršćanin a netko musliman?, zašto bi ja njima morao nametati svoja uvjerenja i time izazvati nezamislive ratove koji su se dogodili u povijesti? Zašto bi me bilo briga dali se neki dvoje homoseksualaca smiju oženiti ili ne? itd. itd.
Tko sam ja da bilo komu namećem vlastito mišljenje kako da živi svoj život? Vidite, ovima na vrhu to je vjerojatno i svrha njihovog jadnog života, da nas dijele, dijele, dijele, da nas toliko podijele dok nećemo poubijati jedne druge zbog neke nezamarive sitnice, dok nas dokraja ne odvoje od onoga što mi svi zapravo jesmo - čista ljubav.
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
Ova zena koristi teroije zavjere u svrhu promocije vlastitih zavjera (protiv pravne drzave i kojecega) sto je po mom misljenju stavlja na istu razinu tog vjerojatno fiktivnog srpskog "neprijatelja".
Sve teorije zavjere imaju zajednicka svojstva sto ukljucuje ljude koji djeluju sa ciljem potkopavanja ustaljenog nacina zivota. Svojim agresivnim razmisljanjima i kojekakvim dokazima zeli potaknuti sumnje i na taj nacin izmanipulirati narod koji je cita..
Sto to govori o njoj.
Ne kazem da je sve to laz, ima tu dosta istine, ali to je istina koju svi vise manje znamo i takav njen nastup rezultira samo sirenjem mrznje i nezadovoljstva u narodu koji je ionako opterecen kojekakvim sranjima.
Lijepo si rekao Weed-rane i slazem se s tobom.. srecu nam nece donjeti ni drzava ni religija a sigurno ni Ivona Živković, vec ljubav i razmijevanje prema sebi i svojoj okolini.
 

Zeo

13.10.2009
11
0
0
50
Mislim da nije dobro nikomu govoriti da je lud, pazite u Bibliji stoji da je i Bog lud, stoga ako nemate razumijevanja, to ne znači da je neko lud
 

Wlj

10.09.2013
6
2
0
E pa dobar dan dobri ljudi.Vec duze vreme kipti u meni i morao sam da to podelim sa nekim a mislim da ste vi ovde prava ekipa za to. Pratim sajt ivone zivkovic,kao i njen novinarski rad od pre i mislim da u svemu tome postoji gomila istine. Mene licno jako boli to sto se desava trenutno u celom svetu,pa tako i u Srbiji. Iz Novog Sada sam,da napomenem. Ja sam dosao do nekog zakljucka da nam mediji predocavaju jednu stvar a da se desava u potpunosti druga. Ivona Zivkovic govori o bilderberg grupi koja drzi sav kapital i moc na ovom svetu,a cilj im je da zavladaju planetom i da nasbude sto manje. Mene licno najvise dotice to sto nemam mogucnosti ni da hocu da se zdravo hranim. Monsanto ce nam doci glave sa GMO hranom,kojoj se gen za reprodukciju npr ukinut,pa cemo morati opet da kupujemo seme od njih. Druga stvar su ovi ratovi koji se vode po svatu i uspostavljanje "demokratije"...Svakom ko ima IQ preko 50 je jasno sta se desava u svetu. Javnost je protiv tih ratova ali javnost niko ne pita ni za sta nego se u medijima prosipa jedna prica a stvarnost je mnooogo gora. I sto je najgore,jos ce nam losije i biti. Radicemo jos vise da bi imali jos manje,odnosno samo da se prehranimo tom GMO hranom koja ce namjedino biti i dostupna. Seljaka su ubili,i on jednostavno nema nikakvu matematiku da se bavi proizvodnjom. U to ime ja sam odlucio da posadim 300 kg zdravog domaceg belog luka ove godine... :) Demokratsko drustvo znaci ulazak u duznicko ropstvo i time nas kupuju. Ako neces milom,onda silom. U svim drzavama u kojima je stigla "demokratija" i dan danas vlada potpuni haos i niko se vise i ne obazire na izvestaje u novinama u kojim pise da je svaki dan poginulo 50 ili 100ljudi. Mislim da velikom bratu i jeste u cilju da svet bude u haosu a da vladaju oni sa najjacim oruzjem. Tako je i sa ovom trenutnom situacijom u Siriji. Mislim da bi Amerima cak i odgovoaralo da se Kina Iran i Rusija prikljuce (verovatno indirektno) i da ih onda oni postepeno slabe. A ako se ne ukljuce u sukob-jos bolje. Imao bih jos stosta da kazem,ali zelim cuti i vase misljenje i lepo je znati da nisi jedini koji konta stvari.