iz boxa u outdoor 3. grow *valjda ce biti i srecniji od ostalih*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
pozdrav ljudi nisam bas posecivao forum od prosle godine jer je nazalost ova biljka ilegalna pa sam imao problema ali ipak se ne predajem ;)

za pochetak recicu vam da imam 4 biljcice stare 6 dana: 2 domaje ( veoma veoma high efekat)
1 semenka nepoznate vrste (iz neke vutre sto je frend pusio u Egiptu, tvrdi da nikad nije osetio takav rad pre)
i 1 semenka za koju nisam siguran shta je ali trebalo bi da je iz neke "ljubicice"
sve su regular nijedna nije fem.

semenke stavljene u zemlju u casi direktno pre 6 dana nalaze se u "PC boxu" koji je u raspadu, pod 3 CFL 23w
3 stranice su oblepljene stiroporom da bi im malo podigao temperaturu jer nije jos uvek toplo a preko stiropora je unutrasnja strana ukrasnog papira
4 "stranica" je samo "zavesa" takodje od ukrasnog papira
tako ce biti do sutra dok nekako svetlo ne prebacim u box na kojem radim v1.10m-s48cm-d30cm tu cu dodati jos 2 ili 3 CFL od 23w
ima 2 kulera od procesora za izbacivanje 1 (veci/jaci) za novi vazduh
oblepljen takodje ukrasnim papirom.

dosta slova evo sa slicica :)))

domaje:
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
"cleopatra kush":
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ljubicica (nadam se da jeste) :) :
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

to je to za sada. ako sam nesto propustio a zanima vas, pitajte
savetujte kritikujte i obavezno drzite palceve bok

edit: sve zajedno:
http://imageshack.us/photo/my-images/641/picture014ris.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/692/picture015lz.jpg/
 

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
pa i ja mislim, ali to ce da bude samo inkubator oko 1 mesec vegetacije i onda napolje :)
ali planiram jednu da ostavim tu, mozda stavim neke kutije unutra do pola visine boxa pa da radim LST :)
naravno vremenom ce da se povecava broj sijalica kad naletim na povolju hps uzimam BAR 70w (ja msm da je od 70w)
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Što više svijetla to bolje,fotkaj box da vidimo o čem se radi.Dok su još tolike dosta im je to svijetla,ali trebat će im još kad porastu.Što se tiče LST bolje to nego ttoping.A ako ćeš ih van stavit nek ti budu u boxu neki 2 tjedna pa onda van.Tak bi ja napravio,ne znam odakle si pa ne znam kolika ti je temp vani...
 

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
bokac ljudi :D izvinite na kasnjenju nisam pri internetu a komsija cemer zakljucava :3
@Domaja the best evo fotkica za tebe i ostale clanove :)
@PowerSeed hvala:))) iskreno se nadam da ce biti bolji :)
@matia nece stiropor uz ventice da se zapali radio sam to pre ;) PS drago mi je sto ti se svidja ime za NADAM SE egipcanKU ;)
@makisplit hvala prijatelju i tebi sve najbolje :D

evo fotkica:
malo sam se zagrejao pred radove xD doneo je drugar nesto iz Kanade na zalost ne umem ja da izostrim sliku lepo da vam pokazem ali razumecete sliku :))
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
i kad je poceo rad poceo sam sa radom hahah :D
ovako to izgleda na kraju
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting ( to je pola visine boxa- dotle planiram da odrzavam biljkice ) :))
i onda kad sam video da sve lepo radi, morao sam ponovo da se "uradim" i ja xD
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting


i evo jedne od pre par minuta :)))))
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

pozz share peace and love :)

edit: na poslednjoj fotografiji ova 5-a casa ima malo vode radi vlage. vrv ste skontali sami al reko da kazem :)
 

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
pre sam koristio alu foliju i neko mi je rekao da treba da bude malo naguzvana
al ovo nije alu folija.
pa dobro, necu sad da ih diram za jedno vece im ne moze nista biti a i kuleri su toliko jaki i skidaju direktan zrak sijalice pa msm da ne bi trebalo da bude problema.
mada ne skodi im sutra dok su u mraku da ispravim lepo to :D
 
05.03.2012
19
12
0
32
vidi se da znas sta radis :)
nek ostanu unutra dok ne otopli i onda out..kolko su stare od kad su izbile iz zemlje?
pozz..
 

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
ako racunamo da je proslo 00:00 sad su stare 9 dana
sto se tice iskustva, i nemam ga bas toliko, ali na srecu tu su ovi forumasi da pomognu
i bas zato vise volim out, manje posla za mene, pustim prirodu da odradim svoje
ali ne znam dal da ih stekam negde u sumici blizu mene ili ce u saksiju pa kod komsije na krov xD
videcemo. pozz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne moras cackati foliju, bude to ok ako ce sluziti samo za jedan deo vege faze, biljke deluju ok, jedino pazi gde sec kasnije sa njima, sumica nije bas dobar izbor je to nije sumskla biljka (neces us umi nikada imati dovoljno svetla za pravi urod), a za komsijski krov ne znam sta da kazem, ne znam kako izgleda pa cu se suzdrzati od kometara, al ako ima sanse da se primeti spolja bolje odmah odustani neg' da coveku pravis problema
 

dupla-stotka

Aktivan Član
29.04.2011
99
2
0
31
@PowerSeed nema brige komsija je odavno u Australiji, jedino me brine popis stanovnitva, tako su me prosle godine cimali dosli na vrata sa slikama.. :/ al nznm
@ZOKI hvala brt znao sam da sam nesto zaboravio ;)
inace razmisljam za par dana presadjivanje..

ako hocete mogu da vam fotnem biljke pojedinacno da ih vidite mada nema velikih promena x)

edit: posto nemam adekvatnu sobnu temperaturu jel ok da iskljucim kulere kad ugasim i svetla ? :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
dupla-stotka je napisao(la):
znaci nemam problema :)

nema (mada ne kontam koja je to sobna temp. u pitanju), ja imam poluotvoren box bez kulera, temp zna da bude i do 35~36 a biljke mozes pogledati u mojim dnevnicima (naravno, cim se ukaze prilika savetujem da drzis upaljene ventove/kulere kada ih vec imas :)
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Power stotka pita za kad su ugašena svjetla a ne za upaljena. U principu možeš ali bolje da imaju protok svježeg zraka, bar ostavi ispuh upaljen.