Izbor?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Vidim da i ovdje ima onih koji se lijepo osjecaju u prirodi:vb_wave:
Ja ne moram otic na neko mjesto npr.havai il fudzi da bi se osjecao zadovoljno,odmorno,sretno neg jednostavno odem na jedno prelijepo selo(naseljenost u krugu te regije 5km^2 jedan stanovnika:) )znaci mogu uzivat u miru niko me ne ometa...
Ima jako jako puno suma i livada...nazalost nema rijeke il jezera al ima puno prirodnih bunara koji su stari i po nekoliko stotina godina cak ima jedan udaljen od kuce,gdje boravim kad odem gore,6km a valjda je poznat jos i u vrijeme Osmanskog carstva..Ima jako puno vrhova planinski koje volim obilaziti tj. lutati prirodom a najvise volim ici sam...Posto je selo na velikoj nadmorskoj visini zrak je cist i rijedak tako kad odem prvi dan umirem od kaslja:)..priroda je stvarno netaknuta..posto nema dosta stanovnika i zemlja se ne obraduje pa se livade cine jos ljepsima pogotovo u ljeto kad ima svakakvog bilja na livadama...sume su isto prelijepe na manjim predjelima je listopadna suma a u visinama cetinarska borovi i jele..joj sto volim setat tuda..mjesto je fakat nedirnuto a to znam jer u tim sumama ima velikog tetrijeba ptica koja je stvarno rijetka...a da od zivotinja ima medvjeda stvarno puno kao i vukova koji zimi silaze u selo u potrazi za hranom..divlje svinje ljeti silaze u obliznju lokvu(kao manje jezero) i tu se hlade,kupaju,brljaju..jeleni silaze zimi isto u potrazi za hranom bas prosle zime oko plasta sijena na obliznjoj njivi vidio sam jelenske brabonjke vjerovatno jeli sijeno..aj lisica ima koliko hocete par puta sam bio gore da ih nisam vidio obicno prelete preko ceste kad se vozim..a jbg zbog puno lisica zeceva pa skoro i da nema skroz rijetko ih vidim:((..

To mjesto ima stvarno veliku vrijednost za mene i stvarno volim otici gore ja se odmorim stvarno ono najbolje..vise volim otic gore na sedmicu dvije neg na more il negdje u inostranstvo..mozda zato sto volim to mjesto i sto volim ama bas sve u vezi njega...

p.s.klima za vu je ODLICNA samo malo ima padavina:( al ja to nadoknadim:) konoplja se tu nije uzgajala od 60-tih godina pa uvijek ispadne sensi(sadim za svoje potrebe pa lako vodim paznje oko muskih)..
e to je moje mjesto gdje se mogu najbolje odmorit i gdje bi otisao uvijek na 10 dana
 

3kokosa2

Aktivan Član
02.06.2007
69
4
8
38
jel moguće da nitko nije spomenuo jamajku?!?

lagani reggae, smjestio bih se na neko brdašce sa lokalnim sativa growerom, tokom dana bi se par puta spustio na kupanjac i di ćeš bolje :)
 
04.12.2006
17
0
0
ja bih otišao u Indiju ili Afriku tamo ima plemena koji razgovaraju sa svojim precima ...tko zna na čemu su oni .....ali istina je da u zabiti Afrike postoji pleme koje rjetko vidi civiliziranog čovjeka a u stanju su prstom pokazati sazvježdja i reči točno koliko zvjezda to sazvježdje ima a astrolozi ih jedva vide sa najboljim dalekozorima...
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Japan ili istocna Kina.

Makar, da nebudem izbirljiv, bilo gdje u istocnoj/jugoistocnoj Aziji moze :D
 

Anarhoster

Aktivan Član
22.10.2007
100
8
18
45
Vratih se neki dan iz N.Ireland. Bilo je malo problema pri odlasku. Zakasnio na avion u Budimpešti, pa sam 3 dana kasnije otišao iz Maribora. Zaljubio sam se u Guinness!
l_072c24480f83a99d14f9e77dd3968774.jpg
 
07.03.2009
10
0
0
37
Definitvno Bora Bora ... jos koja kuna , koji evrić i haze i ja palimo na otok snova!!!

Ali u blizoj buducnosti palimo u the One

Usvakom slučaju ...volim putovanja ... gdje got to bilo !