Izbor?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Kad bi dobili mogucnost da provedete 10 dana u mestu koje vi odaberete,koje bi to mesto bilo...na raspolaganju vam je ceo svet.Veoma sam radoznao,evo ja bih npr.otisao na Havaje ili Fudzi... ?????????:sun2::sun2:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ne mora...al onda ti odmor ne bi trajao 10 dana već 2 minute:) Mogu li ja dobiti tvoj ostatak odmora, ha ha ha???

Dakle, ja bih svojih 19 dana 23sata i 58 minuta proveo u Indiji.
 
24.09.2007
6
0
0
32
Ak imam dobre vuve i nekih pica moze bit i kontenjer ... Al ovak neka kolibica pokraj nekog ribnjaka ja i moji kolege uzivanje u zivotu :sun2:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Norveška ili Nizozemska ili Indija jedno od to troje na nijedno se ne bi žalio
U biti ne bih imo ništ protiv bilo koje skandinavske zemlje
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
rado bi otisla u Mehiko, Indija, Novi Zeland...

a sto se mene tice moze mene i netko pod ruku, zavezati oci odvest u neku vukojebinu i netaknutu prirodu i da sam isto tako zadovoljna :)
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
Evo dovest ću te ja u vukojebinu na more.
Tu ima prirode na pretek a ima imam i slobodan apartman.
Jedini uvjet je da navečer nakon obilne psihoaktivne večere goli plešemo uz logorsku vatru i ritmove homemade bubnjeva a zatim u zoru ohladimo svoja vrela umorna tijela u hladnome moru dok sunce stvori zlatnu siluetu na naši vlažnim dlakavim guzicama.
Onda ćemo odspavat na rosnoj livadi a popodne probuđeni ciničnim smijehom galebova jedemo bubamare kukce vjeverice krtice i tako to.
Skačemo bungi jumping bez užete
Gađamo penzionere I nestašno se cerekmo kad dobiju srčani infarkt jer ih gola osoba gađa sa fekalijama i cereka se.
Pa ćemo ukrast susjedinu kokoš uvaljat se u blato i perije, nabit si kokoš na glavu te trčat po crkvi i derat se bog je svevišnji nemoćna sam u nejgovim rukama.
and make love tu crismus.
Ima tu još raznih zabava od freestajl ekstremnog kotrljanja po magistrali
[FONT=&quot]I bosog trčanja po stijenama….samo za one odvažne…pitanje je dali si ti spremna za izazov ? :D [/FONT]
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
wannabeshaman1 je napisao(la):
Jedini uvjet je da navečer nakon obilne psihoaktivne večere goli plešemo uz logorsku vatru i ritmove homemade bubnjeva a zatim u zoru ohladimo svoja vrela umorna tijela u hladnome moru dok sunce stvori zlatnu siluetu na naši vlažnim dlakavim guzicama.
Onda ćemo odspavat na rosnoj livadi

I onda sljedećih mjesec dana provest u krevetu sa upalom pluća i temperaturom 40:icon_lol::icon_lol::icon_lol:



I ko da li je spreman na izazov??? Bolest???:rofl::rofl::rofl:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
e ovaj vonabisaman me uvijek odusevi svojim idejama :) nisam nikada dobila ovako primamljivu ponudu, ko bi joj odolio?! ali nadam se da se ovaj dogadaj desava usred ljeta jer doors gat d pojnt :) sada zvucim kao pichka neka, kao boji se zime i bolesti....nije dovoljno luda da se odvazi...ali pusti ti price. ja se zelim ovih divnih dogadaja sjecat sa osmjehom na licu a ne patiti i proklinjat :)

imam i ja vukojebinu na moru i netaknute prirode, mozemo se razmjenjivat, malo kod tebe malo kod mene pa varijacije na temu i tako....

sjetit cu se na te on summer 2008 i ima da odrzis rijec. sada sam se sva napalila, ima nesto u uzavrelim tijelima i rosi i dlakavim guzicama na mjesecini:icon_lol:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Po meni bi bilo najludje negdje u Africi,u savani,priroda okolo,u daljini crveno sunce,topli zrak,jedete fine vocne plodove afrike i uzivate u prirodnom sensiju iz savane na pipe od trstike s rastamanovima......ufff....


ili Amsterdam...nije bitno xDDDD
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Yami_Raziel je napisao(la):
Po meni bi bilo najludje negdje u Africi,u savani,priroda okolo,u daljini crveno sunce,topli zrak,jedete fine vocne plodove afrike i uzivate u prirodnom sensiju iz savane na pipe od trstike s rastamanovima......ufff....

Morali biste puno puno pušit tako da otjerate ce-ce muve:icon_lol::vb_whip:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
CC muve...to je zadnje sto bih zeleo da me ujede...na ne spavam ni kad moram a kamoli da spavam do smrti...:eek:hno: aaaaaaaaaaaaaaaaa evo vam budjave musice :2flip::2flip::2flip::2flip::2flip::2flip::2flip::2flip::2flip::2flip::2flip::2flip::2flip: :)peace70
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
"sjetit cu se na te on summer 2008 i ima da odrzis rijec.
sada sam se sva napalila, ima nesto u uzavrelim tijelima i rosi i dlakavim guzicama na mjesecini:icon_lol:"

ok nek bude predsezona ili posljesezona :icon_lol:
(neznam pravi termin)ili sutra.
krajem 8. 2008. možda bude berba salvije i vutrice.

pozvani su svi spremni na egzibionističku avanturu istinske slobode i tantričkih ritualnih orgija sjedinjenja sa majkom prirodom i kozmosom spoznaje istinskog hedonizma.
za te dvije avanturističke noći bit će žrtvovana jedna cijela biljka pa neznam za kolko će doteć cca 2-3osobe lol
ako wannabeshaman neće amsterdamu amsterdam će njemu :)