IZBORI U RH 2007 molim procitajte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
17.11.2007
11
0
0
34
Letičin odgovor na Niku i Puž :vb_kez:

> http://www.nacional.hr/articles/view/40102/ ; spot u jednakom rangu.


I jedan jako prikladan o glasanju za razne stranke u Hrvatskoj (Emisija Dobar Dim)

> http://www.youtube.com/watch?v=KoY5ws-QdWI
:vb_kez:


a što se tiče ljudi iz dijaspore, bilo bi malo kontradiktorno da oni glasaju za SDP, koji im želi oduzeti pravo glasa. Sam čin glasovanja bi to učinilo bez smisla skroz s njihove strane. Paradoks! nda.
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
Rafazi, ja sam samo pitao, ne znači da ću odmah glasati za njih. Znači,pitao sam čisto informativno. Politika me ne zanima,to sam rekao i u svojim prošlim postovima,zanimalo me samo tko je za...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ej ljudi,sve ja razumem,ali mislim da je vreme da batalimo politiku a?Ipak smo mi ovde zbog drugih stvari.

:hippy::common028::hippy:
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
I meni ide jako na ...... u zadnje vrijeme svi postovi izbori i politika jebo to vise
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
GreenMan je napisao(la):
Ej ljudi,sve ja razumem,ali mislim da je vreme da batalimo politiku a?Ipak smo mi ovde zbog drugih stvari.

Evo sad poslije 25. ja mislim da bi bilo dobro obrisati sve ove političke teme - koga birati, a koga ne.
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
moji vec odavno glasaju za SDP i ja cu isto glasati za SDP iako san mislia glasat za neku livu stranku...al svaki glas je bitan i zasto da opet zivin u jadu i bjedi ka i proteklih godina dok sanader kupi sat u vridnosti po zadra na mojin,cacinim,materinim ledjima i ledjima ljudi poput nas?
je hrvatska je nastala uz HDZ,al HDZ je pokra Hrvatsku...sve stranke ce isto napravit doc na vlast zaboravit sta su obecali i nastavit punit svoje djepove...

i slazen se sa ovin da se makne ovaj topic jer ovo je misto za marihuanu a ne za neke lopine
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
SDP,
pa sad su potrošili na kampanju 19 milijuna kuna.
Navodno ce HDZ objaviti ukupni utrošak u ponedeljak,a to će bit još brutalnije.

Ma svi su govna.Grijeh neglasati,al nebi za sdp glasao ni da mi je posljednje!
Prije za DC ili HNS ili HSP.
A sdp da formira zakon oko marihuane ili da dekriminaliziraju marihuanu,nebi opet glasao za njih.
 
22.11.2007
8
0
0
48
delboy je napisao(la):
SDP,
pa sad su potrošili na kampanju 19 milijuna kuna.
Navodno ce HDZ objaviti ukupni utrošak u ponedeljak,a to će bit još brutalnije.

Ma svi su govna.Grijeh neglasati,al nebi za sdp glasao ni da mi je posljednje!
Prije za DC ili HNS ili HSP.
A sdp da formira zakon oko marihuane ili da dekriminaliziraju marihuanu,nebi opet glasao za njih.
Sta ste vi pusili?sigurno nesto lose.OPREZ!!!! kvalitet je bitan,
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
ma jedva čekam ponoć da počne predizborna šutnja,a zatim i ponedjeljak i službeni rezultati i da se sve to makne sa tv-a,radija,foruma.... tko god bude izabran, morati ću se sam snalaziti i boriti za sebe,kao i uvijek...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.