izdaje nas tata google!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
Niste čuli, u Srbiji uhapsili ćeliju anonimusa koji su rušili sajtove, čika preko 40 lijeta,....
Kažu u medijima, čovek se bavio sabotažom političkih stranaka....
Joj, a narod na sve poveruje....
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Vutragenjo je napisao(la):
...hmm pa i ja bi pomagao svojoj drzavi da je google moj :)
prijatelju,onda bi ti mogao da "pomognes" drzavi vise og googl-a:dada

Please Didi...don't push that button !!!:signs051:

heheh..i da se salim ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: natura
23.10.2012
40
8
0
36
ma kakve to veze ima sto google kupi podatke, koliko samo korisnika ima, njih nikad nece biti dovoljno zaposlenih da to sve proprate!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
dejanvfv je napisao(la):
ma kakve to veze ima sto google kupi podatke, koliko samo korisnika ima, njih nikad nece biti dovoljno zaposlenih da to sve proprate!

Prijatelju, ja ti nisam baš neki pristalica teorija zavjere i sl., međutim neke stvari su mi jednostavno pre očite. Ne pratim baš tehn. napredak računalne tehnologije zadnjih godina jer sam davno shvatio da mi "obićni mali ljudi" imamo na raspolaganju ne zastarjelu tehniku, nego smo u kamenom dobu u odnosu na stvarna dostignuća. Kad uzmem to u obzir, nikako mi ova tvoja tvrdnja nema smisla...
 
23.10.2012
40
8
0
36
zlo&naopako je napisao(la):
Prijatelju, ja ti nisam baš neki pristalica teorija zavjere i sl., međutim neke stvari su mi jednostavno pre očite. Ne pratim baš tehn. napredak računalne tehnologije zadnjih godina jer sam davno shvatio da mi "obićni mali ljudi" imamo na raspolaganju ne zastarjelu tehniku, nego smo u kamenom dobu u odnosu na stvarna dostignuća. Kad uzmem to u obzir, nikako mi ova tvoja tvrdnja nema smisla...

kako uopste da znaju i sa tom naprednom tehnologijom sto kazes, kad 50% nas koristi wireless i nemaju internet kucni.....mene recimo bog otac nece pronaci nikad.....to je bila poenta moja

jedino ovo sto kaze Nenash mi ima smisla, samo u slucaju da nam je internet povezan sa fixnim telefonom, mada svako ko se bavi bilo kakvim poslom koji se kosi sa zakononom, trebao bi da obrati paznju na to, bez obzira sto se kao ZLO&NAOPAKO ne razume u tehnologiju. ne razumem se ni ja u tehnologiju,a ti zlo&naopako uzmi opet tvrdnju u obzir i imace smisla ....peace!
 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
nije bitno dal je google ili neki drugi pretrazivac, samim tim sto 2 puta kliknete na mozili,g.chrom, operu, safari ili koji vec browser koristite vi ste automatski "spijunirani" jer ceo WWW je pod budnim okom, i nije kao sto vi mislite da to ljudi proveravaju, postoji masina koja sa svakog IP-a dobije poruku u kojoj ima reci tipa "droga, trava, dilovanje, paket vutre, biljke, spid, kokain, kurve...." i tako ima milion markiranih reci koje se kod njih Phishuju kad ih mi kucamo :) tako da google il nesto drugo isto vam je;)
mi smo pod okom sistema i to je to :)