izdaje nas tata google!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Pa kaj, moras biti najmanje moderator na forumu da mozes vidjeti neciji IP a i to ti nece pomoci jer ce samo vidjeti preko koje antene se spajas,tj. u kojem je kvartu ta antena.

A proslost je pokazala da su moderatori OK i da ne odaju tude IP adrese (osim ono kad neko nes laze na forumu pa ga zeznu ali ni to se ne moze protumaciti kao povredu privatnosti vec kao zastitu ostalih korisnika foruma).
 
12.03.2012
35
32
0
39
Can People Find My Home Address Through My IP Address? - Jack Cola.org

al neću objasnit kako mogu vidjeti vaše i.p.adrese dok ste na chat-u da nebi bilo zlouporabe ;)


power: jel ovo i.p. adresa foruma s detaljima o sjedištu? XXXXX

al grizete ko vukovi...

Blade je napisao(la):
Pa nebi se složio da ce me naci po IP adresi....imat ce sve podatke moje IP adrese da sam negdje u Karlovcu...lol...ja sam skoro 100 km od Karlovca...zato zato se nebi slozio ! :)

kad netko dođe u posjed tvoje i.p. adrese čeka se da se ta adresa logira na neku od stranica na koju si se ti registrirao i dao sve podatke o sebi (npr. tvoj internet poslužitelj t-com,vip i ostali u tvom slučaju) i uz nalog oni moraju dat podatke policiji ili kom već no ako si jedan od boljih poznavaoca kompjutorskih naredbi,tad nemoraš imat taj nalog,ak me razumiješ...
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
sad ti je kasno...vec se organizuju ka tebi. Poneli su burek od kuce jos samo da svrate po jogurt i eto ih...stavi ti kafu polako;)
sCh_copcar.gif

 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
salko100 je napisao(la):
... power: jel ovo i.p. adresa foruma s detaljima o sjedištu? ...

nisam trazio adresu foruma da kacis nego moju, a da je lociran u usa je vec X puta spominjano, zato sam i rekao da nisi otkrio ameriku ;) uostalom, da li je neko primetio sta pise genji na avataru, po pitanju lokacije ;)
 
12.03.2012
35
32
0
39
PowerSeed je napisao(la):
nisam trazio adresu foruma da kacis nego moju

ako hočeš da pokažem (tvoju i.p. adresu) javno u redu no da bi vidio tvoju i.p. adresu moramo bit istovremeno na chatu....


zlo&naopako je napisao(la):
Već vidim da će biti banovanja sa chata :rofl:

ma što se mene tiče možeš al vidiš da i ne koristim chat...tj ne bavim se hakiranjem nego popravcima računala

Blade je napisao(la):
A hebo vas samo cete nas skenjati u mozak !

nemaš brige jel da je neko htio naše i.p. adrese već bi zgoreli,skup sport za policiju...
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
bas kao sto kaze blejd, vec vidim paranoju kako ce mi naslikati razne price kako neko banovan sa foruma oce da nam se osveti pa nam hebe kevu svima, oooo neeee poceloooo jeeeee :ludak
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
server je tamo gde je i bolje tako nego da je negde na balkanu, a da je neko zaglavio robiju zbog clanstva na forumu, ja licno ne znam, tako da nema mesta panici i dalji razgovor na ovu temu mi se cini bespotrebnim, uostalom, postoje teme za to
 
12.03.2012
35
32
0
39
slažem se Power,zbilja nisam mislio nikom paranoju stvarat,isprika zbog toga,ali htio sam samo pokazat da je ipak moguće....Cryptload programčić koji može bit dodatak TOR-u ili bez njega,upišete model rutera koji imate i on pri svakoj konekciji mjenja vaš I.P.
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Zamislite da ja sada nekog od vas na forumu pratim, ne putem neta, vec u prirodi, kuda god da podjete i sta god radili ja vas gledam i trudim se da ostanem neprimjecen sto mi ide od ruke. Pitanje je sledece; da li taj, sto ga ja pratim, moze biti svjestan da je pracen, bez obzira sto nije paranoican?
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
natura je napisao(la):
bas kao sto kaze blejd, vec vidim paranoju kako ce mi naslikati razne price kako neko banovan sa foruma oce da nam se osveti pa nam hebe kevu svima, oooo neeee poceloooo jeeeee :ludak

I pođe nas redom sve ubijati najgorim mogućim metodama. Ostanu on i Vjeverica i na kraju ga Vjeve ubije pištoljom napravljenim od konoplje.

:abducted:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
[h=1]Google je za slobodan i otvoren internet. Pridružite se projektu #freeandopen[/h]http://www.gadgeterija.net/2012/11/20/video-google-je-za-slobodan-i-otvoren-internet-pridruzite-se-projektu-freeandopen/#.UK0Rz4bp4qM

(ne znam jeli bilo)