Izgled foruma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Ovo je moja ideja,nznm dal se o tome pricalo... al bilo bi mocno,dajem primer... kad se udje u teme gde je medicina,da stoji ispod banera onaj znak u pozadini medicinski :) a tako i za ostale teme,ponasebno svaka da ima neki svoj znak :) sad nznm sta ostali misle,al moglo bi se procitat ostala misljenja,ako je to izvodljivo,naravno... I izvinjavam se ako je negde o ovome pisano,ja nisam nasao... peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
De koji vam je, šta vas spopalo i to odjednom. Mislim još posebna tema na istu problematiku teme u kojoj već se raspravlja u aktualnoj i dosta aktivnoj temi.
Možda da tebe zamjenimo?
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Tamo se cepa o ovoj novoj nadogradnji,znakova i cega vec,a ovo je skroz drugo nesto... al dobro to je tvoje misljenje... edit:nadovezacu se,nznm zasto se cimate oko ovih novih lajkova ili kako se vec zovu,pa ovo je vrh,idemo ka boljem sigurno,sto izgledu sto lakocom koriscenje foruma... I ovde pise clanstvo i ideje... tako da ako sam pogresio,ima sad glupo,pa udri i resen problem... ili koji vec znak zelis... admini ili moderatori ce sankcionisat problem... a ja se unpred izvinjavam ako dodje do toga i moje greske... peace
 
Poslednja izmena:

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Slozio bih ze sa Jokeom, ne treba ti tema za ovo, mogao si lagano iznjeti misljenje u onoj aktivnoj korenspodentnoj temi ;). Hehe, ti bi da jos zakitimo forum :D. Ja mislim da ti ideja nije losa, ali da se ipak ovo sve malo smiri i legne na mjesto pa onda polako, za mene je i ovo do sada bas puno izmjena.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Polagano samo :)
Pod pretpostavkom da smo svi napušeni,polakoooo samo.Jedno po jedno.Pregrijat će nam se mozgovi od novina :D
Od kako je ova nova shema ,stalno se nešto nadograđuje.Forum evoluira na nekakav način.Jel' se to tako kaže?
Ajmo prvo vidjeti ovo zadnje kako će se pokazati pa onda možemo dalje :djede:
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Nedje ću popizdim pa ću Vas sve pomlatim :D Šta ste haknuli na mog ludog brata ?!? I ti mali Stastopojo, nemoj da bijem :D Ajde stvarno, nek se ove inovacije odrade do kraja, mislim ove oko lajkova itd.... i oću da forum ne mijenja ništa više barem 3 godine :) Taman se naviknem na nešto, a ono ajmo jovo nanovo... I ovu temu na groblje, kad je mogla ona moja anketna, može i ova blanketna :D Msje Venlo :respect:
 

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Hehe ma ja sam se izgubio u ovom svemu, al dobro snalazim se. To da, da se sve sad izmjenja pa da malo mirujemo :)
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Treba se ulozit u par plugina za XenForo, isto tako da se mogu blogovi/articles praviti (to kao dnevnik ili reviewse koristiti), isto tako ima naprednijih plugina za galerije.. gdje svaki user ima svoju social galeriju, L0od ovdje imas isto taj plugin sto to dozvoljava (dodatne ikone za topike)
https://xenforo.com/community/resources/categories/add-ons-2-x.44/

Kada smo već kod toga, isto bi bacio prijedlog da se izmijene pravila za postavljanje linkova..
Gdje je logika, brisati ljudima postove ukoliko ostave u istom postu link ka led panelima, breederima, nebitno za growing, znači isključivo informacija a ne referal linkovi.. a gore u headeru foruma stoje 2 bannera (kilometar sa kilometar) za kupovinu sjemenki, znači vi prvi tako reći prizivate na kupovinu sjemena, dok par moderatora ili ovi sa stusom "poznanik foruma" direktno i indirektno postavljaju takve linkove ili slične, no njima se ne brišu postovi.. i to je već u skladu sa pravilima jel?
niđe veze..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
drug, moras razlikovati sponzore foruma, njihovi baneri su gore i njihovi linkovi se ne brisu. od njih forum dobija neku kintu. sve ostalo moze se predstaviti na forumu i na drugi nacin a ne preko direkt linkova, kako to stoji i u pravilniku.
dok par moderatora ili ovi sa stusom "poznanik foruma" direktno i indirektno postavljaju takve linkove ili slične, no njima se ne brišu postovi..
postoji opcija za prijaviti post pa prijavi kad naletis. a direktno il indirektno nije isto, direktni linkovi se brisu ako nisu od sponzora
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and hazeri

Slične teme