izgled (skin) foruma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
ja kad sam se učlanio (2010) ,skin bio crn :smoke:
i onda u jednom momentu :eek:
pređemo na svjetlu varijantu:cool:
mjesec dana me bolile oči:lol:
dok se nisam navikao:)
nemoš gledat u ekrano_O
cijela soba svjetli:oops:
:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and nero

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
ima samo lajk -nema dislajk, nema slažem se ... uzgoj informativno , ma beži bre - isto nema ... možda je to za donamontiravanje ?

kako to da ima samo jedna prosta tema - skin kako li se kaže .. trebalo bi da ima nekoliko thema pa da si čovek izaberre šta mu se sviđa .. dobro je da nije ono fuj plavo belo ...mada se ni meni ne sviđa ovo ....

baš smo ti mi za napredak ... hahahha promeni mi forum - i sad sam nesrećna ko da nisam došla na vutra org - nema ga ni zmajček :(
i treba da zagledaš ko je sad ovo ...
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
i mene smeta na androidu što moram u vodoravno da se vidi gornji taskbar
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Morate isto shvatiti da pored plaćanja servera, isto i ova verzija softvera (licenca) košta koju mi zovemo forum, usput svaki plugin košta najmanje 15-20$, a cijene tema/izgleda se kreću od već od 50€ pa nadalje, tako da bi bilo prosto nemoguće udovoljiti svima da svako može si izabrati svoj dizajn koji mu odgovara, usput nije svaki addon/plugin explicitno kodiran za svaku temu, tako da i to uzima puno vremena, dok se isti implentiraju u dizajn i podese, a to nije uzeti klikati po postavkama..
Meni lično se sviđa ovaj izgled foruma, i funkcioniše na više mobilni uređaja, trebate samo cache obrisati..
jedino mi smeta, što je font malo manji, pa moram na browseru zoomati sajt
 

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Na mobilnom trenutna verzija radi mnogo bolje. Svi treba da imate mnogo bolji, brzi i pregledniji forum. A sad vizuelno boje slova i ostalo cemo polako sredjivat.


Forum je pre dobar svaka cast , ja koristim mobitel i mogu rec da je brze nego sto je to prije bilo , vidi se sve kako treba . Sve full ,uglavnom sljaka sve kako treba ,cista 10-ka:joint::clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Gle ako imaš dobar mob onda ti nema šta štekat, ni onaj prije ni ovaj sad. Meni jedino žao što ova nova verzija nije prilagođena za android verziju, tako da svakako mi je više odgovarala ona stara.
Što se tiče izgleda., tj. teme do jaja mi ovaj tamni look, i da je još crnje i tamnije bilo bi i bolje :) . Najviše iz razloga što su mi vidljivija bijela slova na crnoj podlozi nego obrnuto.