Izgorila je..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stu

21.08.2016
38
86
18
Moja mala se kuhala na 50°C+ jedno 4-5 sati i sada izgleda ovako, to je vec drugi put da mi se to dogodilo jer nisam na vrijeme otvorio box, a nije mi praktično bušit box i radit rupe za ventilaciju jer je box od nekoliko ladica i mobilan je može se potpuno zatvorit i otvorit.. inace temp. kad otvorim box je 25°c a kad ga zatvorim id preko 50

Radi se o ww auto, zemlja plantella balconia 26. dan vege, zanima me moze li se oporaviti od ovoga, ima li ikakvih mogucnosti da mi se vrati u zivot. Prvi put kad mi se to dogodilo bilo je manje stete i odrezao sam vecinu posusenih, uvenulih listova, mislim da to sada nema smisla jer ih je i tako malo ostalo??
IMG_20161216_222255.jpg

IMG_20161216_222313.jpg

IMG_20161216_222324.jpg

Ako imate bilo kakvih savjeta, samo dajte! :thumb::bocni::
 

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
Ako imaš B-52 možda sa njim da zaliješ, koliko znam on bi trebao biti dobar za lečenje biljke od stresnih situacija.
Van toga nisam sigurna šta možeš da joj radiš osim da vodiš računa da se nikako ne dogodi ništa slično ponovo i nadaš se najboljem.

to je vec drugi put da mi se to dogodilo jer nisam na vrijeme otvorio box, a nije mi praktično bušit box i radit rupe za ventilaciju
Izvagaj praktičnost kuvanja biljke sa jedne strane i bušenja boksa sa druge :watch:
Ili smisli neko otvaranje boksa na tajmer.
 

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Iskreno ja bi to stavio na 18-6 poprskao vodom kad se ugasi svetlo i nadao se najboljem (al to sam ja) Ko sto kaze Meskalito tuga :(
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
bit ce tu kokica kad pohermi:)najbolje ti krenut ponovo,il se uci,pa ce bit bolje drugi put;)
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Moja mala se kuhala na 50°C+ jedno 4-5 sati i sada izgleda ovako, to je vec drugi put da mi se to dogodilo jer nisam na vrijeme otvorio box, a nije mi praktično bušit box i radit rupe za ventilaciju jer je box od nekoliko ladica i mobilan je može se potpuno zatvorit i otvorit.. inace temp. kad otvorim box je 25°c a kad ga zatvorim id preko 50

Šteta biljaka :(.
Mene zanima zašto ne box sa ventilacijom?
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Od razmisljanja ce ti glava puknutn, probaj ju jedno vrijeme folijarno zaljevat, normalno uz potrebe normalnog zaljevanja.Bit ce nesto od toga, nemoj rezati i trgati listove, neka sami otpadnu :thumb:

Edit:i normalno to ti se vise nesmije desiti, moras nesto uciniti sa ventilacijom.Predlozio bi ti nesto, zadnja stranica od pretezno svih ormara je od tankog lesonita koji je sa nutarnje strane bijele boje, izbusi taj lesonit za ventilaciju, a kad zavrsis grow, kupi takvih dimenzija novu plocu(jeftino je), i metni je, i ormar opet ko nov, tako sam ja jednom napravio, i problem rijesen ;)

Izgleda kao stroj za odlazak u budućnost :D
Mislim da ti malo curi svijetlost :D
Curi svijetlost, al valjda nisi primjetila da se taj cijeli dio gurne unutra i vise nema problema sa svijetlom, tako nesto imam doma ;)
 
Poslednja izmena od urednika:

Stu

21.08.2016
38
86
18
Ma ima tri ventilatora unutra samo nema ispuh nikakav pa se vruci zrak zadrzava unutra, najvjerojatnije cu ugradit jos i to, samo ne mogu bas trenutno
 

aceofspades

Aktivan Član
10.09.2016
109
316
63
ovdje
...obavezno rupa za friski zrak, nema smisla gusit je , ja sam naopako okreno vent na novom boxu i gornji i donji su mi izbacivali zrak...40 je bilo nutra nakon sat dva... stim da sam imo odvod toplog.... steta zelenila,volje i struje...

imas za kupit 2ml fitoalgen f, 10tak kn kosta dost je za litru vode, sluzi za oporavak biljaka od velikih stresova i za folijarnu je primjenu... meni je pomogo na mojoj ww nakon šoka od hladnoce i flusha kad je nisam mogo hranit jer je bila potopljena zemlja....neces folijarno spricat vise od deci tako da si ga u spricu spremis (u nekom ko tetrapaku je i namjenjeno je da odma sve izlijes u litru)

probaj... nemas puno za izgubit... imas ga po grow shopovima i poljoapotekama.. i hesi root bi ti pomogo da je rijesis šoka

cim se malo oporavi pocet ce rast novo zelenilo, ovo skureno ce s vremenom postat suho ko barut i onda joj tek mos pomoc i maknit to snje... pusti je sad nek se oporavlja i rjesi ventilaciju... neces izdrzat jos 2mj ovako

stay high...
 
Poslednja izmena:

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Daj dere posle ovolike pomoci reci makar sta si uradio mislim nema smisla mozes li reci jesi posusao koji savet ;)
 

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Bravo drago mi je da imas svoj fazon tako se uci :thumb: Mi smo tu da preporucimo ti si tu da growas svoje devojke ;) Bude tu slatkog dima :rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stu