Izgradnja bazena za navodnjavanje na sajtu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

i33i

I smoke and I know things
Banovan
09.02.2016
179
427
63
Ja sam isto mislio kopati bazene, onda sam skužio da masa ljudi putem do mog "vrta" ima masline i da dobar dio njih skladišti vodu po svojim maslenicima u kojekakvim tankovima i bačvama, pa tako putem danas malo od jednog, sutra od drugog i preživi se ljeto, jedino su požari sranje....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: funky weed

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.135
4.797
188
somwhere over the rainbow
Radije iskopaj velike rupe za biljke SADA, dok nije sumljivo.. znaci sto DUBLJE to bolje. Na dno stavi crnu vrečicu od smeča i izbuši ju, napuni kvalitetnim supstratom tipa potground K, dodaj hidrogela ako možeš nabaviti i gledaj tj planiraj gdje ce ti se biljka nalaziti. Prati horizont sunca sa rukom sada. I pogledaj gdje se nalazi u podne do recimo 3-4 sata, i pokusaj naci neku sjenu u tom periodu dana, da sunce ne tuče direkt po zemlji
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Squerlz and napalm

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.135
4.797
188
somwhere over the rainbow
Ni to baš tako kako vi mislite..

Ako vec sadiš na nizbrdici kao sto je prikazano na slici-nacrtu, radije probaj nabaviti dugačak tanki pvc šlauf i ukopaj ga u zemlju do sajta. Gore na uzbrdici prikopčaš bidon sa vodom kad dojdeš zaljevati i uvjek se mozes pravit mutav jer eto nisi bio blizu biljki :D


lakše nego gradit bazen...
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ja sam imao 20L kantu zakopanu do pola i kap po kap iz nje odma u biljku oko vrha kante malo grančica i zelene folije ako vidis biljku vidit ces i kantu a iz zraka se vidi samo zelena folija puna grana sto se tesko primjeti.biljka je pila 0.5-1L dnevno ili je sistem toliko dozvoljavao uglavnom uvjek je lagano vlazna zemlja bila
 
  • Sviđa mi se
Reactions: i33i