Izmisljotine ili istine

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
Yoda je napisao(la):
voda iz bonga se tretira kao narkotik hahaha....pre smesno ako postoji zakon:rofl:,al brijem da si to nes pogresno cuo.....ili nisi,neznam ugl za umret....

mapisalo da su upali nekom liku u stan zapljenili 10 g dima elektricnu !preciznu vagu, mixer i bong i vodu iz bonga, i pisalo ispot da je ilegalno drzazi vodu iz bonga hahahah sada mozda je zajebancija al neznam meni su se cinili ozbiljnim
 
25.08.2010
23
3
0
36
Bok, evo prvo bi se ispriča memberima sto ode nisam bia dosta dugo, covik koji je radia s nama na projektu zavrsio je u bolnici prije 4 miseca nešt sitno, sad je na rehabilitacije... otprilike je sve tada i stalo kada je on završia na hitnoj tako da neznam doista kada čemo ono dovršit al nadam se u skoro vrime.

Tia sam pitat par stvari. Jedna je kolika je mogučnost dobivanja raka, bilo kojeg oblika (tipa rak pluča, mozga, jednjaka, ...) od pušenja čiste vutre, bez duvana ili nekih drugih smrtnih bolesti? Dali postoje bilo koje smrtne bolesti od kojih se može obolit pušenem čiste vutre? Ostalih se nemogu sitit koje sam tia pitat na početku pisanja posta xD

10\DE\89
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Opasnost od dobivanja raka pluca od pusenja marihuane je manja nego kod ljudi koji ne puse nista...

Povecana je opasnost od raka jednjaka(u usporedbi s ljudima koji ne puse nista) is tog razloga sto se pusi, ali opet manja od ljudi koji puse duhan...

To su rezultati nezavisne studije, pa je stoga tome bolje vjerovati nego svakakvim vladinim...

Nikakve druge bolesti ti ne mozes dobiti, jedino ako patis od neke bolesti zbog koje ne bi trebao udisati bilo kakav dim...

Ali inace ti je zdravije pusiti cistu nego s duhanom...samo sto se onda brze trosi... :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rundlojfer43

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ja sam cuo od kolege jednu laz/istinu!

Da li je istina da svakodnevnim konzumiranjem marihuane gubis zube?? Jer kao utjece na meso u kojem zubi rastu... ISTINA ILI LAŽ
Kod nekih tipova sam vidio da imaju rupe po zubima, e sad dal je to od neke sinteticke droge ili marihuane ili jednostavno ne vode brigu o osobnoj higijeni, neznam.
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Svaki oblik pusenja ti unistava zube i zubno meso...jednostavno visoka temperatura, monoksid i jos 300 ostalih supstanci koje se nalaze u dimu cine svoje...zato pusaci cesto imaju problema sa zubima...

Jedina razlika je to sto mi pusimo puno manje od onih koji puse duhan, pa smo manje tome izlozeni, ali ipak treba voditi racuna o higijeni i nije na odmet oprati usta 2-3 sata nakon pusenja(kad te high pusti, prije toga si nesposoban... XD)...
 

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
ma toliko tih vladinih "istrazivanja" o marihuani kola balkanom [ex yu :(] da je ljudima doslovce ispran mozak. povraca mi se od toga, jbt gledam po sebi kad me nesto boli, bronhitis pluca, fibra, glava ma bilo sta, zapalim joint i bude mi bolje, a to sta objavljuju ta istrazivanja, amo ih tako nazvat, je to sta prvenstveno hrv, da uvede marihuanu u medicinske svrhe, plivi s smanjuje dobit masovnoooo, a nazalost, iluminati masoni itd itd da ne duljim, fakin teorije zavjere...mah da, grow it, smoke it i bit ces zdrav
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
born_to_be_green je napisao(la):
Ja sam cuo od kolege jednu laz/istinu!

Da li je istina da svakodnevnim konzumiranjem marihuane gubis zube?? Jer kao utjece na meso u kojem zubi rastu... ISTINA ILI LAŽ
Kod nekih tipova sam vidio da imaju rupe po zubima, e sad dal je to od neke sinteticke droge ili marihuane ili jednostavno ne vode brigu o osobnoj higijeni, neznam.

frend oko te situacije marihuana & zubiči.. postoji jedna dokazana stvar kod narkomana
svih vrsa (dop,koka,met,lsd,anf. i td. i td.) pa tako i kod mamice da uslijed nedostatka sline
koju gubica manje izlučuje, dok si urokan, dolazi do manjka nekih enzima *****a palaca koje
onda fale šo z.mesu šo zubima(naravno zavisi od gudre koja je u igri s obzirom na toksičnost i štetnost same)...
ALI mislim da je mamica tu najmanje štetna i da puno ovisi o genima "pacjenta" tj kolko si podložan da
te opčenito karaju zubi i naravno higijena.. UF ZDRAVOO
 
  • Sviđa mi se
Reactions: El_Vato

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Samo redovno pranje i nema problema. Veci problem zubima su svakako cigare jer premasuju cifru od 20-40 na dan. Plus sto imaju na i u sebi raznorazne otrove prskane radi potentnosti. Ako bi pusio i toliko buxna,znalo bi da napravi problem,ali i to tek vremenom. Tu su i raznorazne stvarcice koje ljudi jedu. Puno toga zavisi od ophodjenja prema higijeni. Dakle,redovno pranje i cuvajte ledja od cigara.
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Mr.Cannabis je napisao(la):
e jel mogu da se sade semenke sto ti ih diler uvali...mislim jel ima nekog uspeha??? hvala unpred

A i ne bi bilo loše da pročitaš ime teme u koju postavljaš pitanje. Poželjno je da tema pitanja bude vezana za temu(thread) u koju postavljaš pitanje. Za ubuduće ;)
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Koliko sam ja obavesten o nekim losim posledicama vutre mogu reci samo ovo...
Naime po tvrdnjama nekim doktora THC lose utice na spermatozoide,usporljava njihovo kretanje a u nekim slucajevima ih i umrtvljuje.Nakon dugog niza godina...

Sta vi kazete...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
@SenzaPieta

To je čista glupost. Uzmi malo prolistaj forum,videćeš da smo tu temu davno prodiskutovali...

@PushiDrogich

Dakle,ako tebi nije uspelo misliš da je isto i sa drugima? Živ sam primer da grešiš.
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
PushiDrogich je napisao(la):
Neznam,probaj zapalit pa oplodit djevojku,zenu il vec koga pa nam javit,meni dosad nijeuspjelo :icon_lol::tovarenje_banana:

frend mislim da si u zabludi :) ....dođi da vidiš malo zlo što trči naokolo napravljena na godišnjem a to znači samo jedno...nema minute kad na godišnjem nisam naduvan..ne samo ja..nego i žena :)...tako da.... ;)
 
25.08.2010
23
3
0
36
Prijatelj mi jedan tvrdi da se u kontroliranim uvjetima indoor uvijek moze dobit vise nego outdor. Istina ili laž? Ja se nesicam shopa al sicam se da je pisalo za outdoor uvik veci prihod od indoor za potpuno istu vrstu (sortu). Sta mislite u kojem se slučaju moze dobit vise u normalnom-prosječnom outdoor/indoor uzgoju za istu biljku?

10\DE\89
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
drži biljku godinu dana na vegetaciji (pod lampama ofc=biljka preko 5 m barem ju tak zamišljam..hhh) i šta misliš, dali postoji šansa da indoor da više nego outdoor u kojem vegetacija max traje cca pola godine?

frend ti je u pravu.
 

zwerovski

Aktivan Član
30.08.2009
95
10
0
31
Mox je napisao(la):
drži biljku godinu dana na vegetaciji (pod lampama ofc=biljka preko 5 m barem ju tak zamišljam..hhh) i šta misliš, dali postoji šansa da indoor da više nego outdoor u kojem vegetacija max traje cca pola godine?

frend ti je u pravu.

jebote zamisli i topas ju nonstop i napravis ogromnu biljku skidas klonove s nje jedno 5 godina i onda ju van stavis sredinom 4og mjeseca nek vani jos raste :D
i dobijes 10 kila xD
imas drvo zize haha
moro sam uzivio sam se >.