Izmisljotine ili istine

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.07.2011
24
0
0
33
prica se da ako pusis gandju i unutra ima sjemena(cesta pojava u BiH, jer dileri daju nekvalitetnu gandju) smanjuje mogucnostda dobijes djecu. ostajes sterilan. jel istina ili su to samo mitovi ???
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
To je jedan od starijih i poznatijih uličnih mitova i nije istinit nit postoji mogućnost da bude istinit jer u sjemenkama nema nikakvih tvari koje bi djelovale ma to (one su zapravo vrlo zdrave kao hrana). Neke studije navodno tvrde da sam THC (kojeg nema u sjemenkama) smanjuje reproduktivne moći ili broj spermija, ali istina je samo da THC za vrijeme svoje aktivnosti u organizmu "usporuje" reproduktivne organe ili "uljenjuje" spermije, ali i to je diskutabilno. Uglavnom nema stvarne opasnosti.
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
SenzaPieta je napisao(la):
Koliko sam ja obavesten o nekim losim posledicama vutre mogu reci samo ovo...
Naime po tvrdnjama nekim doktora THC lose utice na spermatozoide,usporljava njihovo kretanje a u nekim slucajevima ih i umrtvljuje.Nakon dugog niza godina...

Sta vi kazete...

Pa moci i devojke koliko sam ja primetio ( licno iskustvo ) posle dobrih par godina svakodnevnog konzumiranja ulazim u bracni zivot i neprimecujem nikakve promene ustvari ima promena postao ponosni otac dvoje prelepe dece i povecan apetit za sex-om ( kao kad malom detetu das prvi put zvecku pa nemoze prestati ). E sad dali imam manje spermatozoida ili da su usporeni ili bilo kakvih problema drugih nisam primetio ( iskreno nisam im merio brzinu ili kolicinu ALI ocigledno rade kad imam dvoje )

Nazalost mnogi moji poznanici i drugovi imaju problema sa dobijanjem potomaka ali provereno niko od njih nekoristi nasu dragu biljku ( mozda su probali ili 2 3 puta u citavom zivotu PROVERENO, cak sam i nekima skrenu na dejstvo mare ali uzalud ). Svi znamo a mnogi su od nas i prosli sve sto se zadnjig 15-godina izdesavalo na balkanu, tako da se netreba cuditi jer u kakvim uslovima smo ziveli nervoza, strah, itd. da jos uopste vecina nema problema sa takvim stvarima. Mnogi neznaju ali je u stalnom porastu broj ljudi koji nemogu dobiti decu. Neki pravdaju to nemanjem novca CISTA laz jer svako ce uspeti da odvoji za jedno dete a i video sam ne na jednoj osobi zelju za detetom i tugu u ocima ( moje misljenje barem se nadam da je tako al nemora da je tacno ).
I kada procitam neku glupost napisanu po necijem naredjenju koja naravno nije istina ( mozda nesto neznacajno ) kao ovo o mari da utice na sposobnos dobijanja dece a toliko ljudi znam kojima place dusa za decom i nemaju veze sa marom mnogo mi skoci pritisak iako nebi smeo hehe.
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Evo i ja se mogu pohvalit sa 2 prekrasne djece potpuno zdrave.a pusim svaki dan vec 10 godina.tak da i ako je to istina na mene nije imalo posljedica.(osim u mozgu hahaha)
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
interesantan plakat sto krasi moj grad vec 2 godine.
155883_1682383935476_1113924034_31879962_4836247_n.jpg
 
05.02.2012
3
0
0
43
ufff neznam zašto al užasno me nerviraju ovakve debilnosti,zašto ne stave sliku boce štoka u ruci alkoholičara koji tuče ženu i dijete.Hmmmmm kad razmislim mislim da znam zašto, pa ljudi zar nije očito Marihuana je samoubojsvo i jedini put do Heroina
:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Wu

Aktivan Član
14.07.2011
104
9
18
31
sto se tice plodnosti i kanabisa (i jos korisnih informacija) predlazem dokumentarac super high me, gde ispitivanje pokazuje da thc pospesuje aktivnost spermatozoida visestruko. ja se u toj raspravi uvek pozivam na osobu koju svi znamo i volimo, (toliko je odgovor pred nosom) Bob Marley koji ima 11oro dece :) sad molim da se zatvori pitanje :D

a sto se plakata tice, odlicna ideja svaka cast! treba to sprovoditi svakom prilikom! mogli bi izraditi nalepnice, i malo siriti info? npr vuja u krugu i text vutra.org/obrazovanje :) :hippy:& :maryjane: yawl
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
samo nek se oni ne ukrcavaju.....bude za nas više :) ....ma kaj bi smetala čemu....pušio sam prije nego kaj sam dobio djete 12 godina...napravio ju napušen, krstio je napušen :) i dete pametnije od tate što bi bilo žalosno da je drugačije...svaka nova generacija bi trebala bit pametnija tako da nije ta moja glupoća :)) radi marihuane....
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
Wu je napisao(la):
sto se tice plodnosti i kanabisa (i jos korisnih informacija) predlazem dokumentarac super high me, gde ispitivanje pokazuje da thc pospesuje aktivnost spermatozoida visestruko. ja se u toj raspravi uvek pozivam na osobu koju svi znamo i volimo, (toliko je odgovor pred nosom) Bob Marley koji ima 11oro dece :) sad molim da se zatvori pitanje :D

a sto se plakata tice, odlicna ideja svaka cast! treba to sprovoditi svakom prilikom! mogli bi izraditi nalepnice, i malo siriti info? npr vuja u krugu i text vutra.org/obrazovanje :) :hippy:& :maryjane: yawl
Ne znam koliko je relevantno uzimati taj film za argument buduci da je jasno kako D.Benson nije ni duva vutru kako triba, štoviše izgleda mi kao da je samo u usta povuka i to je to.
Ali evo čitam jutarnji danas, i kao da ce dekriminalizirati.Bar nešto.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Kako misliš da Benson nije uvlačio, pa čovjek je jedan od najpoznatijih uživaoca kanabisa u Americi.....


Još je i na vapourizer pušio cijelih 30 dana....
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
Big L je napisao(la):
Kako misliš da Benson nije uvlačio, pa čovjek je jedan od najpoznatijih uživaoca kanabisa u Americi.....


Još je i na vapourizer pušio cijelih 30 dana....
Ma daj, dok je duva đoke, nije sigurno, samo promatraj, kad povučeš dim iz frule, nakon toga i masu zraka za sobom uvlačiš. On ništa od toga. Zatim kad duvaš kako triba, nakon što ideš ispustit dim, puno je rjeđi i manje ga ima, a on sam u usta, onda drži u ustima i pusti gustu paru. Ako je on uvlačija onda se ja pucam dopom.