Izmisljotine ili istine

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

El_Vato

Aktivan Član
04.02.2011
56
46
18
33
@rasta from d hud
iz mog iskustva mogu reci da ako prvo zavarim i posle popijem nesto moze ok da prodje, ali obrnuto nikad se nije dobro zavrsilo, pa cak i sam dim cigarete me jos vise odvali kad sam pijan. Ako se ne pretera sa alkoholom, buksna pred spavanje moze doci kao odlican lek protiv mamurluka... nagon za povracanjem moze biti uzrok i lose odradjenog curing-a(susenja vutre), budjave vutre, ostaci hemikalija u vutri, zatim Powerseed je negde kacio slike farbane vutre, znaci ima i vestackih boja.. Buksna kad gori ne bi trebalo da pucketa i baca varnice(iskre), jer u protivnom znaci da je ostalo neke hemije ili los odradjen curing...
 
06.04.2013
5
0
0
Znači varim mjesečno od 30 dana možda 20 i ne dešava mi se često povraćanje,možda svakih mjesec dana.
Važno je da nije do mene da nije neka komplikacija,ako je do trave ok.
 

El_Vato

Aktivan Član
04.02.2011
56
46
18
33
@mlst osluskuj osluskuj, ako zvuci kao ploca na gramofonu ne valja :) hehehe
@Rasta from d hud pazi, koliko sam ja svhatio duvanje ima simptome iste kao i neko trovanje u smislu da ti se osuse usta, sire se zenice, povecan puls, peristaltika(rad creva) pojacana, slina postaje gusta mozes je razvuci do patosa... najvise se preispitas kada zapalis sam buksnu i nacices sebi meru, u drustvu se pogotovo na pocetku duvacke karijere uvek pretera.. kako buksnu tako i sebe osluskuj :) stay high
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Čupčupava

roower

Aktivan Član
02.01.2013
203
244
63
59
Svica
Ja ne volim nikakve nus pojave,,ak mi je do nusa,,odem do placa i kupim koju kilu,,,samo sto ce mi toliki Nuss,,,nemogu ga sam pojest,,,pa onda radje ostavim to sa nusom ,,a i sa pojavama,,i zapalim jos jedan i promislim ,,dobro ,,sta da napisem ,,,pitam..se...hm :snooze:
edit- zapalim jos jedan i promislim ,,dobro ,,sta da napisem ,,,pitam..se...hm
 

cj1980

Banned
Banovan
25.08.2012
83
14
0
43
spricanje ljudi budite ozbiljni samo mozezete sjebat biljku svi jednostavno koriste FLOK (ta fora spreja) zbog br zog hlapljenja i instat ucinka a nikakvi persticidi ipak to sranje pusite mada sam cuo da ljudi svasta rade na outdoru cak i da ju spricaju lakom za kosu lol tu neko valja bureke ne nasjedajte na to
 
Yoda je napisao(la):
Ovak imam par pitanja vezana uz konzumiranje Vutre

1.Jela istina da se uz vutru mora mjesat duhan radi apsorpcije THC-a,ak se ne pomjesa nis te ne udari???

2.Sta je s onim ak popusis sjemenke da ostanes Sterilan,jel ima u tom nes il?

3.Neko mi prica da radi caj od sjemenki i da te rokne kak kad nema u sjemenkama THC-a???

4.I jel THC topljiv u vodi ak je sta je onda s boongom,zar se jedan dio THC-a gubi dok prolazi kroz boong???1.Duhan em se dodaje radi
1.Duhan em sto ga ljudi dodaju radi gorivosti em ga dosta ekipe dodaje jer je trava skupa i raspodjeli s duhanom na malo vise gusta (prvi mi)

2.Ne , to sam i ja cuo , vecinom starija ekipa ti vadi sjemenke jer ti znaju od vrucine puknuti (explodirati) dovoljno jako da ti sjehe pljugu =/

3.to neznam

4.ni to =)
 
07.05.2013
32
5
0
Evo jedne "istine" kako da "umrete" od trave... Jednostavno, popusite 680 kg u pola sata :DD

"I premda se puši već nekoliko tisućljeća, do sada nije evidentiran niti jedan jedini smrtni slučaj uzrokovan predoziranjem. Zapravo, činjenica je da bi za predoziranje bilo potrebno popušiti čak 680 kilograma trave u roku od pola sata, što je i najzagriženijim fanovima ipak malo previše. Čak i da uspijete popušiti toliko, ne bi umrli od THC-a (psihoaktivna tvar koja je odgovorna za sve te čudesne nuspojave nakon konzumacije), nego od trovanja ugljičnim monoksidom iz dima."
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Loader-u,znamo mi to već :) pisalo se uveliko o tome :p
što bi naši stari rekli
"učiš ribu da pliva"

:)

nisi samo spomenuo i čokoladu-naime,ako pojedeš oko 500kg čokolade,efekat je kao da si popušio jedan dobar džoint (naravno,ako ne oslepiš od šećera pre toga)


evo jednog mita koji sam ja skoro čuo-
naime,
čitao sam intervju sa nekim "stručnjakom" (moraću skenirati da svi vidite) gde baja tvrdi da se kod prosečnog konzumenta marihuane mozak smanjuje za čak 12% u masi i težini...
jbm li ga...
kol'ko JA duvam-dosad mi je verovatno samo zrno graška u lobanji ostalo :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Vjerovatno ste čitali o onom liku što je živio 6 godina bez hrane, sve što je konzumirao je jedna sjemenka vutre dnevno. Neznam dali vjerovati u to, al nikad neznaš.
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
loop je napisao(la):
čitao sam intervju sa nekim "stručnjakom" (moraću skenirati da svi vidite) gde baja tvrdi da se kod prosečnog konzumenta marihuane mozak smanjuje za čak 12% u masi i težini...
jbm li ga...
expert a? :D ti su ti najgori. Deder ako te ne mrzi skeniraj to , da se mi lepo zajedno ismejemo + da ga iskoristimo kao odbranu od istih takvih .
Da se mozak smanjuje ncncncnc