Izmisljotine ili istine

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Večinom je to šta kaže hazalover do pretjerane upotrebe,ali kad već razviješ tu paniku-paranoju onda sigruno da neki 25% thc strain lakše izazove napadaj nego neki 10%, bar u mom slučaju...
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ja padam u paranoju samo kad sam sa drugom koji je stalno isprepadan i onda kad malo jacu uzmem on me isprepada da mi bude lose pravo.ista ta sa drugim drustvom je predobra i bude ludo.tako da jaci strain pomaze da lakse.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
@assassingti odgovaras na post star 8 godina a clan je zadnji put na vutri bio prije 5 godina.
Aktivni ugljen veze toksine na sebe u zelucu i probavnom traktu. Thc se nalazi u krvi i ugljen ti nece pomoc. Ima tema vec o tome.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Nisam to nikada cuo. Mozda ima neke sporedne veze, ali znam da nece ocistiti thc iz krvi.
Ja kolko znam sepsa se lijeci antibioticima i jos nekim stvarima koje nemrem izgovorit ovisno o tipu. Rana ili kasna, antibiotik se daje.
Nebitno sto i kako, postoje pametniji i brzi nacini za ubrzavanje ciscenja thc-a. Ugljen jedes kad pojedes pokvarenu hranu :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: graf

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
je stipe, veza je sto antibiotici naprave mali haos u crevnoj flori pa se ugalj daje da se malo ocisti telo od nusprodukata, ranije nije bilo probiotika i sl. sto se danas savetuje uz antibiotike, mada i uz probiotike ugalj ne smeta, al nema veze sa ciscenjem krvi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
22.05.2015
35
9
8
Hehe, pod ranu fazu sam mislio na period kada je jos uvijek moguce izlijecenje, ozdravljenje, a poslje ti nema spasa.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Piti UVIN ČAJ. Bilo kakvo ubrzavanje organizma sa hidracijom ubrzaje čišćenje...
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Radi se o hapšenju izvesne Džejmi Rutkovski. Ko je Džejmi Rutkovski? Sve dok NYPD nije odlučio da je uhapsi zbog pušenja jedne marihuana cigarete, niko nije čuo o njoj. U Njujorku, inače, za takav prekršaj trebalo bi da se izda kazna na licu mesta a ne da se hapsi. Zatvorili su je u jednu ćeliju u policijskoj stanici i stvorili opasnu zdravstvenu situaciju jer gospođica Rutkovski je težak šećerni bolesnik i stres joj je prouzrokovao nagli rast šećera u krvi. Pre toga su joj oduzeli aparat za merenja nivoa šećera koji je ona uvek nosila sa sobom i mogla je po potrebi da sebi ubrizga insulin iz malog aparata koji je imala ugrađen na stomaku. Svoje stanje Džejmi je objašnjavala policajcima, ali oni nisu obraćali pažnju. Konačno su zvali hitnu pomoć koja ju je pod hitno prebacila u bolnicu. Njeno stanje je bilo veoma kritično i bila je na ivici smrti zbog nerazumnog akta policije koja ju je uhapsili u jednoj njujorškoj uličici ispred kafića iz koga je izašla da pripali jedan džoint. Potom su ona i njen advokat tužili grad Njujork i dobili oštetu od 125.000 dolara. Zbog pušenja marihuane nije kažnjena. Nakon hiljada godina upotrebe marihuane i skoro nikakvih naučnih dokaza da je ta trava sama po sebi štetna, ovaj slučaj je dokaz da pušenje marihuane može da bude smrtonosno ako je u prisustvu policije.
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
znam da temu vadim iz zaborava ali mislim da ce komentar biti od koristi onima koje bude interesovao..dakle marihuana i doping test ili regularni test, pozitivni ste sve zavisi koliko cesto konzumirate. Ako ste probali 1 i tripujete se da cete biti pozitivni na testu nema frke..do 7 dana cete biti pozitivni. ako konzumirate svakodnevno vas uzorak urina bice pozitivan malo preko 3 meseca od poslednjeg pusenja trave *ako se radi test urina. ako se radi test krvi posle 10 dana koliko god da pustite cini mi se da ce test biti drug free :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
gde si to nasao da u krvi moze toliko da bude, iz krvi se gubi vrlo brzo, plafon 24h mada gotovo uvek ranije. kao i u pljuvacki gde se obicno gubi u prvih 12h
"THC is hardly ever measured from the blood because the metabolite of THC doesn´t bind to the blood for very long. As a result, testing cannabis in the blood only detects recent use."
"THC lasts the shortest time in the saliva. This is the method most often used by road police in checking for drugged drivers. It starts to test positive about 1 hour after smoking and can remain positive in saliva for up to 12 hours"

sto se tice urina, ako si bas hronicni pusac moze se otkriti u periodu do 3 meseca, i to tako da se ne registruje sam thc nego njegov metabolit thc-cooh
"THC is the active ingredient in marijuana and the chemical responsible for the high. However, urine tests detect a different chemical called THC-COOH.
THC-COOH is a metabolite of THC. It is produced when the liver breaks down THC and stays in the body for much longer.
The most common cutoff level for THC-COOH used by drug screening companies is 50 ng/mL. Less common cutoff levels are 20 ng/mL and 100 ng/mL."
2016-04-10_183745.jpg

naravno, to koliko ce se zadrzati u urinu zavisi od vise faktora i o tome se diskutovalo na forumu
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
posto sam bio daily user znam da sam dosta dugo bio pozitivan, tjs 80 sam bio pozitiv :D

dobar drug 2-3 puta nedeljno a pao je na doping testu tacno 45 dana od poslednjeg jointa. tako da dosta je individualno i generalno mislim da je bolje uzeti neke vece brojke kako bi bili sigurni da ce se test proci

Kao sto je i najverovatnije svaki organizam je drugaciji pa verovatno se neki brze "cisti" od drugih
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ttt