Izmisljotine ili istine

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jadran-kush

Aktivan Član
27.07.2014
129
712
93
hahaha pa ja nevirujen sta sve ljudi nece izmsilit, plakanje :p dije bija ovaj ***** prije par miseci nebi mora provest misec ipo bez voljene mare :) ugl ugljen ne cisti thc iz krvi,ja sam ga uzima misec ipo dana, uz to sve dosta vode i znoja i opet na testiranju ga je bilo u tragovima. srica dotur bio razuman :) ja neznam pomocu koje magije si ti assassingti cist u 5 dana ..
 
16.09.2010
101
117
43
36
Moj frend je išao na pišanje i čuvao je pišalinu od frenda u frižideru, kad bi išao na pišanje podgrijao bi ju u đezvi na skroz laganoj temperaturi i u gače... i samo po sebi u gačama zna bit jaaako vruče :) .. prolazilo mu je ali je rizično jer ti bilo kad može reć ajde ponovno hladno je ili neki drugi razlog....
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Čuj bisera brate mili, kakav skup intelektualaca :fuck:. Uzmeš nečiju čistu pišalinu, naspeš je u staklenu bočicu od ljekova (onu smeđa što kapsule dobiješ u njoj), dva upaljača u džep (u slučaju da zakaže jedan) i u wc-u lagano podgriješ dno bočice i istreseš u čašicu. Dobro da još netko nije rekao da fura lonac i plinski rešo na testiranje :upiii:.
 

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
Ma najgore je ne družiš se mjesec dana sa svojom ljubavi dođeš na test i padneš, ili još gore ne pušiš mjesec dana, dođeš; a baba ti veli po novome samo do podneva zaprimamo pacijente za testiranje, dođite sutra, a u autu ispred čeka ekipa sa pljugom od skoro pol metra :objesen:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: changadmt
16.09.2010
101
117
43
36
Čuj bisera brate mili, kakav skup intelektualaca :fuck:. Uzmeš nečiju čistu pišalinu, naspeš je u staklenu bočicu od ljekova (onu smeđa što kapsule dobiješ u njoj), dva upaljača u džep (u slučaju da zakaže jedan) i u wc-u lagano podgriješ dno bočice i istreseš u čašicu. Dobro da još netko nije rekao da fura lonac i plinski rešo na testiranje :upiii:.
iz prve ruke kažem kaj je decko radio, znaci doma je zgrio i samo poneso to toplo ... ne znam sta je sad tu tak "čudno" i ne moguće .. Najlakše bit skeptičan i konzerva, živjet u svijetu gdje ništa nije moguće i gdje je sve onak kak Uncle Sam kaže ... ??
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Nije nemoguće ali zašto komplicirano ako može jednostavno? To više zvuči po metodi zašto jednostavno kada može komplicirano. Nije mi jasno zašto je nekolicina ljudi sklona kompliciranju, i vjerovatno će mi to ostat vječna nepoznanica.
 
16.09.2010
101
117
43
36
Kak nije moguće ak mi je to frend iz prve ruke, pa nisam tu dosao na forum prodavati bajke :zvezda::
no dobro ... ja sam pricu ispricao
 

Homerica

Banned
Banovan
07.05.2016
15
5
3
45
Dubrovnik
Neki stari kreten me pegla da uberem biljke kad je PUN MJESEC.
Jeli mjesec igra ikakvu ulogu u vezi branja biljke ili ovaj koji mi je to spomenuo nije normalan?

Trebalo bi izdvojiti par ljudi koji sve znaju da stave forum PITAJTE,MI ODGOVARAMO,i ovo da bude forum ZA AMATERE

koristi opciju edit !
VNL
 
Poslednja izmena od urednika:

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.666
34.960
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Potpuno se slazem s tobom ali bi isto tako dodao jednu bitnu stvar a to je da ti pametni ljudi budu online 24h,jer ako nekom pametnom covjeku padne na pamet neko pametno pitanje u 03:00h da slucjano nebi dugo ceko na pametni odgovor
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Talicni and L0oD

Homerica

Banned
Banovan
07.05.2016
15
5
3
45
Dubrovnik
Čitam forume stalno i ima masa gluposti koje nisu napisane u ovom forumu nego i u drugim,uglavnom nema bolje stranice od ove za dim,samo treba naći ono što te zanima
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.666
34.960
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Neki stari kreten me pegla da uberem biljke kad je PUN MJESEC.
Jeli mjesec igra ikakvu ulogu u vezi branja biljke ili ovaj koji mi je to spomenuo nije normalan?

Čitam forume stalno i ima masa gluposti koje nisu napisane u ovom forumu
Nisu napisane? Sve ti je napisano a ti samo trebas malo vremena odvojiti za procitati i ubaciti koju rijec u trazilicu.
https://www.vutra.org/threads/kalendar-sjetve.12372/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix